KRATKE CRTICE 7



PETAK 13

Ako nam na današnji dan crna mačka pređe put, da li se dejstvo potire, ili se duplira???


PITAM SE
Saznala je od drugarice da je volim, samo se pitam kako ja to još uvek ne znam...


GODINE, GODINE...
Ako smo u godinama koje su ostale za nama mnogo toga ostavili,
hoće li nam se to nešto vratiti kada nam bude zafalilo u godinama koje su pred nama???


KEŠ
Sto puta sam zavirio u njen donji veš, misleći da u njemu drži keš...
uvek sam tamo samo d.pe nalazio.


PRATIOCI
Kako te nije sramota da pratiocima na fejsbuku pokazuješ s.se i d.pe?
Dušo moja i ti me pratiš, ja to radim zbog tebe.


RAZLOG
Neki ljudi kao da namerno biraju pogrešne osobe za životne saputnike, kako bi celog života imali razlog za kajanje.


LAŽI
Slušala sam njegove laži i pravila se da mu verujem,
u pravom trenutku ću to iskoristiti protiv njega.


BOLJE JE
Bolje poneki trinaesti petak,
nego u telu trinaesti metak.


Svi tekstovi nastali na današnji dan 13.01.2017.

Pogledajte prilog 422841
 
Sto se tice,svih tih traceva,vezanih za petak trinaesti,ja ne verujem ni u sta,od toga. Jedino sto smatram,da je sigurno tako,to je,da u noci
izmedju petka trinaestoga,i subote,ne treba imati nikakvu seksualnu vezu,niti seksualni akt.Zasto ? Pa zbog toga,sto ako se te noci,igraju
seksi igrice,partnerka ce glat "zaglaviti" trudnocu,pa eto belaja.Dakle,ne verovati ni u sta,jedino...seks te noci...NO !
 
Lord Gledston;bt298751:
Sto se tice,svih tih traceva,vezanih za petak trinaesti,ja ne verujem ni u sta,od toga. Jedino sto smatram,da je sigurno tako,to je,da u noci
izmedju petka trinaestoga,i subote,ne treba imati nikakvu seksualnu vezu,niti seksualni akt.Zasto ? Pa zbog toga,sto ako se te noci,igraju
seksi igrice,partnerka ce glat "zaglaviti" trudnocu,pa eto belaja.Dakle,ne verovati ni u sta,jedino...seks te noci...NO !

Kažu da će dete začeto te noći biti ili đavolasto, ili vidovito,
ali sve su to mitovi i legende, kao i petak trinaesti, prelazak crne mačke...
Dete može da se začne i svakog drugog dana, ako se ne pazi, tako da seksualne aktivnosti ne treba izbegavati bez obzira na datum, ili dan.
 

Back
Top