Nesto Novo! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vrela Cica

Nesto Novo!

Oceni ovaj blog

Dragi prijatelji,

Zelim vam srecnu Novu godinu. Znate da sam u 2016. godini bila progonjena, jer sam jedinstvena i iskrena. Tako sam i sada. Verovatno ce ovaj blog biti izbrisan i vecina vas nece to videti, ali da znate da vas mnogo volim i da vam zelim da uzivate u zivotu, ljubavi i da imate puno srece.

Napravila sam dve verzije za podforume na kojima sam najuticajnija.

Knjizevnost:

Dragi prijatelji,
Zelim da vam cestitam NOvu godinu. Znate da sam u 2016. godini bila progonjena, jer sam jedinstvena i iskrena. Tako sam i sada. Verovatno ce ova tema biti izbrisana i vecina vas nece to videti, ali da znate da vas mnogo volim i da vam zelim da uzivate u zivotu i u knjizevnosti.

Ljubav i sex:

Dragi prijatelji,
Zelim da vam cestitam NOvu godinu. Znate da sam u 2016. godini bila progonjena, jer sam jedinstvena i iskrena. Tako sam i sada. Verovatno ce ova tema biti izbrisana i vecina vas nece to videti, ali da znate da vas mnogo volim i da vam zelim da uzivate u zivotu i u ljubavi.

Voli vas samovasa Cica!

Pošalji "Nesto Novo!" na Facebook Pošalji "Nesto Novo!" na Google Pošalji "Nesto Novo!" na My Yahoo! Pošalji "Nesto Novo!" na Live Pošalji "Nesto Novo!" na MySpace Pošalji "Nesto Novo!" na Twitter Pošalji "Nesto Novo!" na Digg Pošalji "Nesto Novo!" na del.icio.us

Komentari

1. sanja* (avatar)
    i mi tebe i tebi, cico.
  2. Vrela Cica (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    i mi tebe i tebi, cico.
    Hvala, duso!
  3. Doktor Zo (avatar)
  4. 123loncar (avatar)
  5. Atlas (avatar)
    Meni ovo liči na staro al nema veze bitno je da se pleše ...i da da je vrelo,to je važno a ja tebi želim sve najbolje,naravno
  6. Lord Gledston (avatar)
    Vrela Cico.Ko tebe noze da proganja.Pa ti si nas seks simbol.Tebe mi muskarci sa ovoga Foruma,dozivljavamo kao savremenu Merilinku,koja
    nam raspaljuje krv,i na samom pomenu tvoga Avatara.Ti se retko pojavljujes na ovom Forumu.Ali,kada se pojavis (sto je na zalost retko) ti
    napravis pravi emotivni cunami,medju nama,koji smo vec malo nekako ucaureni,po tom pitanju.Treba nam sveza vrela krv.To samo ti Cico,Tvoja pojava,moze da i u obicnoj casi vode,izazove buru tektonskih razmera.Mi muskarci sa ovoga casnoga Foruma,Cestitamo Ti Novu 2O17 Godinu
    zeleci Ti,da svu svoju energiju,svu svoju strast,utrosis na dobrobit,nase zajednice,nasih ljubavlju osiromasenih dusa...
  7. Vrela Cica (avatar)
    Citat Original postavio Doktor Zo
  8. Vrela Cica (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
  9. Vrela Cica (avatar)
    Citat Original postavio Atlas
    Meni ovo liči na staro al nema veze bitno je da se pleše ...i da da je vrelo,to je važno a ja tebi želim sve najbolje,naravno
    Sta staro, duso? Hvala, duso!
  10. Vrela Cica (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    Vrela Cico.Ko tebe noze da proganja.Pa ti si nas seks simbol.Tebe mi muskarci sa ovoga Foruma,dozivljavamo kao savremenu Merilinku,koja
    nam raspaljuje krv,i na samom pomenu tvoga Avatara.Ti se retko pojavljujes na ovom Forumu.Ali,kada se pojavis (sto je na zalost retko) ti
    napravis pravi emotivni cunami,medju nama,koji smo vec malo nekako ucaureni,po tom pitanju.Treba nam sveza vrela krv.To samo ti Cico,Tvoja pojava,moze da i u obicnoj casi vode,izazove buru tektonskih razmera.Mi muskarci sa ovoga casnoga Foruma,Cestitamo Ti Novu 2O17 Godinu
    zeleci Ti,da svu svoju energiju,svu svoju strast,utrosis na dobrobit,nase zajednice,nasih ljubavlju osiromasenih dusa...
    Hvala duso,
    Vizionari i jake osobe kao JA su oduvek bile progonjene, jer smetaju mediokritetima, posto se kroz nas ogleda genijalnost, koja je za njih nedostizna. Nikom nije jasno, kako jedna tako nezna i skromna osoba poput mene uspeva da ima toliko jake ljubavi i pozitivne energije. Oni pokusavaju svojoj ljubomorom i zaviscu da me uniste i ponize, ali JA sam jaca od njih, jer je moje srce cisto i iskreno. Hvala ti, duso! Zlobnici su sada jos ljubomorniji, jer pisem ultrapopularni blog. Sve najbolje!