Zima je - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kocko Bre

Zima je

Oceni ovaj blog
Zima je. Utopli se. Debelim ćebadima. Velikim džemperima. Vrućim napicima. Toplim rečima. Dugim zagrljajima. Iskrenim osmesima. Probudi toplinu u sebi i njom zagrej (svoj) svet.

[ATTACH=CONFIG]420276[/ATTACH]
Priložene sličice Priložene slike

Pošalji "Zima je" na Facebook Pošalji "Zima je" na Google Pošalji "Zima je" na My Yahoo! Pošalji "Zima je" na Live Pošalji "Zima je" na MySpace Pošalji "Zima je" na Twitter Pošalji "Zima je" na Digg Pošalji "Zima je" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lord Gledston (avatar)
    Bunde,topla cebad...da to su fizicka sredstva,da covek ne oseca mraz na svojoj kozi.Ali ono sto dubinski greje,ono sto dusu coveka blazi ugodnim osecanjem,to su dobra dela,koja cinimo,ili bi bar,trebalo da cinimo.U ova hladna vremena,kada kora na drvetu puca,u hladnim zimskim nocima,
    da li pomislimo,kako je onima,koji spavaju napolju.U parku,zgrceni ne nekoj klupi,na kojoj se nahvatao sloj leda.Da li pomislimo,da u beogradu,deca
    od sedam osam godina,nemaju svoga doma.To su deca beskucnici,koji imaju za koriscenje,samo svratiste za decu,napustenu od roditelja.
    Dok ne resimo ovakva,i slicna teska pitanja,mi necemo biti humamo drustvo.I kada zazvone Bozicna zvona,sa tornja Saborne Crkve,upitajmo se
    da li ti svecani casi,vaze za sve,ili samo zamo za one...koji imaju sve...
  2. sanja* (avatar)
    čaj s rumom!
  3. mizaca (avatar)
    Ja sam uvek vesela,Toni!
  4. lea* (avatar)
    Što je hladnoća?
    To je udaljenost između dvoje koji se vole.
  5. Kocko Bre (avatar)
    [QUOTE=mizaca;bt298077]Ja sam uvek vesela,Toni!:zpozdrav:[/QUOTE]

:super:
  6. Kocko Bre (avatar)
    [QUOTE=Kocko Bre;bt298115]:super:[/QUOTE]

Jeste. :ok: