Labodje jezero - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Step by Step

Labodje jezero

Oceni ovaj blog
[IMG]http://i65.tinypic.com/dlqr7m.jpg[/IMG]

Pošalji "Labodje jezero" na Facebook Pošalji "Labodje jezero" na Google Pošalji "Labodje jezero" na My Yahoo! Pošalji "Labodje jezero" na Live Pošalji "Labodje jezero" na MySpace Pošalji "Labodje jezero" na Twitter Pošalji "Labodje jezero" na Digg Pošalji "Labodje jezero" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Ellena01 (avatar)
    Slika, uz koju riječi nisu potrebne...
  2. mizaca (avatar)
    Citat Original postavio Ellena01
    Slika, uz koju riječi nisu potrebne...
    DA.
  3. Atlas (avatar)
    Labudova sada ima i na Dunavu i Savi a jedan,pametniji od drugih menščini,često se vidja i na Promenadi gde se redovno dobro i počasti jer uživa simpatije i šetača i ribolovaca.Doduše nešto ga nisam video odkad je zahladnelo,al rekoh već da je pametan pa me mnogo i ne čudi to.Više se čudim sebi šta ja po ovoj zimi tražim po Promenadi,ali navikao sam i ne mogu bez nje pa to ti je;):roll:
  4. Atlas (avatar)
    Tu skoro na Tv na onom francuskom kanalu "Mezzo" bio je prikazan balet "Labudovo jezero" ,msm u izvodjenju Francuza,ko bi drugi to,gde su balerine bile muškarci u kostimima balerina :eek:.A još više me je začudilo kad sam posle čuo da se to mnogima svidelo:roll:Izgleda nema više mesta čudjenju ni za šta ,meni je bar sve jasno,zadnja vremena došla,nema šta:think::worth:
  5. faraonn (avatar)
    ...labudovi su graditelji jezera
    oni od barice oforme valove
    otresu krilima
    i jezero je tu...
    Modrina uvijek uspije
    da prije jutra
    sve,- osvijetli...