Jastuk od suza - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

lea*

Jastuk od suza

Oceni ovaj blog
Ležim u krevetu i grlim jastuk svoj. Stisla sam ga čvrsto i ispustila vrisak u ove kasne sate kada vrištanje baš i nije prikladno. Zatim su niz lice počele teči suze koje je on tako lijepo upijao. Dijelim sa njim sva svoja sjećanja i stručak tajni. Dok se suze slijevaju niz crvene obraze, pričam mu o svojoj boli. I o svim svojim neiskorištenim željama koje nisu reagirale na moju ljubav. Pričam mu o svojim snovima koji su itekako realni, ali nisu pretjerano realni za vrijeme u kojem živimo i male su šanse da se ostvare. Ali neka, to su moji snovi, i neka su možda i nerealni, ja imam pravo na njih. Ja sam sanjalica i vjerujem u ono nemoguće. Ne prodajem moj život nikome. Iako nije savršen, moj je takav kakav je. Isplačem svoje padove i uzdignute glave s osmijehom na licu krećem u nove pobjede. Samo jastuk čuva sve moje poraze i pobjede, sve tajne i želje moga srca i duše.

Pošalji "Jastuk od suza" na Facebook Pošalji "Jastuk od suza" na Google Pošalji "Jastuk od suza" na My Yahoo! Pošalji "Jastuk od suza" na Live Pošalji "Jastuk od suza" na MySpace Pošalji "Jastuk od suza" na Twitter Pošalji "Jastuk od suza" na Digg Pošalji "Jastuk od suza" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Ellena01 (avatar)
    Sanjalice, nikad ne odustaj od svojih snova...
  2. Lord Gledston (avatar)
    To draga moja "sanjalice".sto nocu places i vristis,kako sama kazes,grleci jastuk,za koji zamisljas da ti je ljubavnik,govori mnogo o tebi,i
    tvom psihickom stanju.Ocigledno je,da tebi nedostaje ,cisti seks.Ti si u godinama,kada ti treba muski zagrljaj,da kosti "pucaju",kako se to,u sali
    kaze.Ako nastavis da vodis takav zivot,kao sto si nam opisala,pasces ubrzo u depresiju,a onda ce ti trebati strucna pomoc,psihologa,ili psihijatra.
    Shvati moj savet ozbiljno. Neces jos dugo moci da se nosis,sa pozudom,koja ti razara um. ostavi se jastuka...nadji pravog partnera,a on ce vec
    znati,kako da ti pomogne,,,svojom ljubavlju prema tebi.
  3. lea* (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    To draga moja "sanjalice".sto nocu places i vristis,kako sama kazes,grleci jastuk,za koji zamisljas da ti je ljubavnik,govori mnogo o tebi,i
    tvom psihickom stanju.Ocigledno je,da tebi nedostaje ,cisti seks.Ti si u godinama,kada ti treba muski zagrljaj,da kosti "pucaju",kako se to,u sali
    kaze.Ako nastavis da vodis takav zivot,kao sto si nam opisala,pasces ubrzo u depresiju,a onda ce ti trebati strucna pomoc,psihologa,ili psihijatra.
    Shvati moj savet ozbiljno. Neces jos dugo moci da se nosis,sa pozudom,koja ti razara um. ostavi se jastuka...nadji pravog partnera,a on ce vec
    znati,kako da ti pomogne,,,svojom ljubavlju prema tebi.
    Baš si me nasmijao Nije mi jastuk ljubavnik, već prijatelj baš onako pravi i iskreni.Nije problem nać ljubavnika, problem je naći voljenog čovjeka .
    Ažurirano 14.12.2016. u 21:02, autor: lea*
  4. lea* (avatar)
    Citat Original postavio Ellena01
    Sanjalice, nikad ne odustaj od svojih snova...
    Nema odustajanja
  5. mizaca (avatar)
    Svi mi placemo Lea.Tajno ili javno nebitno je.....Lijepo je kad imas nekog kome places na ramenu i ispovijedas mu svoje tajne i snove.......
  6. lea* (avatar)
    Citat Original postavio mizaca
    Svi mi placemo Lea.Tajno ili javno nebitno je.....Lijepo je kad imas nekog kome places na ramenu i ispovijedas mu svoje tajne i snove.......
  7. Atlas (avatar)
    Msm da mu nije lako,tom jastukuŠta li bi on rekao kad bi govoriti znao
  8. neobavezna (avatar)
    zanimljivo je da uvijek trče da navedu nedostatak seksa kao glavni razlog za depresiju, ili šta već.
    kamo sreće da se svi problemi ovog svijeta vrte oko seksa.

držse!
  9. lea* (avatar)
    Citat Original postavio neobavezna
    zanimljivo je da uvijek trče da navedu nedostatak seksa kao glavni razlog za depresiju, ili šta već.
    kamo sreće da se svi problemi ovog svijeta vrte oko seksa.

držse!
    Muškima je seks rješenje za sve probleme