POSTKOLUMNIZAM - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

POSTKOLUMNIZAM

Oceni ovaj blog
Još je Niče govorio , velike životne usluge , zbog nemogućnosti da se istom merom vrate , pomognutom oduzimaju dostojanstvo i razčovečuju ga - stoga on s'vremenom , zahvalnost pretvara u zavist , a ona je korak od mržnje i neprijateljstva ! Sledstveno tome , može se razumeti zašto AV javno crta metu na urednika i novinare ovog lista ; pa je sasvim jzaočekivati od informativnih prvoboraca da se ispucavaju , prete i šalju nekakve opake Bate , Bato moj !
Kako kažu dijalektičari , sve su to uzročno posledične veze !
A uzrok možemo videti u onoj skrivenoj kampanji , medijskoj , koja je brisala prošlost a gradila avatarsku stvarnost , pojedinim političkim liderima ; koji su bili šešeljistički glavnokomandujući jurišnici , a preko medijske noći , postali evropejci mutanti ! I kao što to uvek biva , kad se ukrade tuđ identitet , svedoci , pa svedoci potencijalni ucenjivači , moraju biti satrti i uklonjeni !
Neće moći da se s'tim trguje !
Nema Z !
Dakle , novine Danas , početkom druge decinije ovog veka , na svoj način su učestvovale u ovoj medijskoj ujdurmi - ruku na srce , nisu u tom kolu bile kolovođe , a ni takozvani kec ; ali su kolo igrale !
Sad je , kako se ono kaže , došlo vreme da se plati - po onoj narodnoj : dala baba banku da u kolo uđe , a ostaviće i gaće , da iz kola izađe ! A tu ni kožne gaće ne pomažu !
Nije me žao BT i dosmanlija , taman posla ! Žao me što se mislilo i rulji utuvljivalo kako vuk kad promeni dlaku , menja i đud !
Lister odelo ne čini čoveka , a još manje izguljene farmerice ili suvozačko mesto u šleperu ! Ali to pali nas , izgleda !
Pa shodno onoj ovdašnjoj , koja se često arči na ovim stranicama , u zak sećanja na čuvenog bosanskog pisca B.Ć. : samo mi na'jebasmo u toj reciklaži , je'bo ti nas !

Odbrana visokog brata

" Koliko juče izašlo je Famozno na temu nastupanju doba postfaktičnosti, a odštampotina Informer se istog dana potrudila da izvede pokaznu vežbu iz brutalnog neobaziranja na činjeničnost. "

http://www.danas.rs/dijalog.46.html?...+visokog+brata

Pošalji "POSTKOLUMNIZAM" na Facebook Pošalji "POSTKOLUMNIZAM" na Google Pošalji "POSTKOLUMNIZAM" na My Yahoo! Pošalji "POSTKOLUMNIZAM" na Live Pošalji "POSTKOLUMNIZAM" na MySpace Pošalji "POSTKOLUMNIZAM" na Twitter Pošalji "POSTKOLUMNIZAM" na Digg Pošalji "POSTKOLUMNIZAM" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari