Blagim petingom do orgazma

50v4nov.png




U isčekivanju Evrope da Marej zasedne na čelo ATP liste
i najzad oduzme titulu od najboljeg, Đokovića,
hejteri u Srbiji su počeli sa blagim petingom jer kolektivni orgazam
očekuju u danu velikog Marejevog uspeha. Upozoravam ih da vode računa
kako se dodiruju jer i pri “dodirivanju” u ekspanziji strasti
lako mogu zaboraviti na neophodan oprez i ostati u drugom stanju.
Odmah da se ogradim, kad govorim o hejterima, isključivo mislim
na muškarce jer su oni u ovom slučaju glasniji.

I još jedno pitanje. – Da li želite Mareja na prvom mestu zato što volite
njegov tenis ili zato što mrzite Đokovića?




 
Zdravo Sibirski - nije te bilo oha , ha ! Pozdrav !.....baš lep opažaj , ove situacije - no , okreni stvar , obrni : NEBO NEZNA ZA MILJENIKE !.....sve je truležno , pa i prolazno - pa i slava !....kako li su heleni plakivali smrt Aleksandra Makedonskog , a evo , potonuo je u zaborav , ušao u tamu duboke istorijske roptarnici....čak i grci ne slave tog velikana , a glože se oko savremenih gladijatora.....gaže mi pre neki dan , neki klinac , pa čiko on nema kvotu na kladionici - ko ga šiša ( a ovo šiša, bilo je iz pristojnosti prema mojim godinama , verujem )....tako stvari stoje sa "SLAVOM".....ako nema dobitničku kvotu , da tako kažem , pada u zaborav ; a ona "slava" koja nema kladioničarsku kvotu - nju ko J'B'....

....meno lično zanima ta slava , kojom je današnji puk okupiran....slava koja nečiju "guzu" vazdigne dotle da ima kladioničarsku kvotu - jošte dobitničku....kakva je to slava....

.....kažu : " Jedna od definicija osobe koja nosi epitet hejtera kaže da ta osoba jednostavno ne može biti zadovoljna tuđim uspjehom. Hejter je jednostavno nezadovoljan i ne voli. To mu je opredjeljenje. On se vrlo često ni u šta ne razumije do te mjere da nudi rješenje, ali zato kritikuje, a nerjetko i vrijeđa i podsmjeva se. "

....po definiciji , naš hejter bi bio svak koji kaže "Marej Srbine"....taj anonimus , jeretik - ma šta jeretik srbo mrzitelj ne može da podnese slavu Đokovića , pa njega i sve srpske patriotske sinove mrzi , opanćava , na sva usta unižava....potrefio sam....
....no po definici , kad stanem na stoliče u onom čuvenom lobdonskom parku , engleski hejter , kad vičem na sva usta "Novače Englezu"....tu nebi bio anonimus , jer stojim na stoliče , možda irski disident , britano mrzitelj , koji mrzi sve britance , patriote , svetske velikane , opanćivač , mrzitelj slavodobitnih velikana - koga engleska tajna služba prati , snima ; jerbo jengleska ima na sedam stanovnika jednu tajnu i dve javne kamere....sve je zabeleženo i dokumentovano....pa kad dasa siđe sa stoličeta , e napiće mu se krvi....
...no to nije bitno !

...uvezi teniskih hejtera....ako na našim prostorima nisi za Đokovića onda si hejter , a na britanskim ako nisi za Mareja , opet si hejter.....o takvom , koji ovde nije za vrhunskog našeg tenisera pišu psiholozi , sociolozi - rulja ga javno i potajno pljuje ; a istog tog , koji nije javno ni za britanskog vrhunskog tenisara , čeka ista stvar , plus tajne službe prate ga i otvaraju njegov dosije kao o anti državnom elementu....
....mora se priznati da je ovo LUD SVET.......
ZAISTA SVET JE LUD !
....Ii svak onaj koji pokušava svom okruženju da otvori oči , biva proganjan , vređan , svetina mu se podsmeva i izopštava ga iz sebe.....takvim ljudima ne može se objasniti , da od slave Novaka , Mreja i njima sličnih neće biti bolje kragujevačkim invalidima koji štrajkuju glađu - a patriotski sinovi , ljubitelji slavnih , pet pare ne daju što oko njih umiru ljudi prognani , izopšteni , opljačkani i uništeni....
....i ko je ovde hejter.....u slučaju nejači - kragujevačkih štrajkača i sve ponižene i opljačkane sirotinje , srpske nejači , može se reći da su hejteri sva ona svetina koja veličajući sorajaste *guze , koje imaju kladioničarsku kvotu , a Đoković je još uvek dobro kvotiran i kotiran - dodošu "nezna se kadće" i doklen će ; verovatno to njegovo kvotiranje i kotiranje služi da zatamni , zmrči svest i potre iz nje svu nesreću čume nejači !

....sve je to manipulacija , velika , smišljena , dobro organizovana - po principu , između ostalih , zavadi pa vladaj i izvuci im i poslednju paru iz džepa - tako ojađeni biće lakše žrtve !
 
Poslednja izmena:
123loncar
tako stvari stoje sa "SLAVOM".....ako nema dobitničku kvotu

Mislis da Novak nije svestan prolaznosti.Bratac prodje zivot a kamoli slava.
Nije ni normalno da bude prvi deset godina,pristizu neki novi klinci.
U citavoj euforiji kad ce da ga skinu sa teniskog trona,licno ja ne vidim
da je to nesto nekome vazno osim sto je Srbin.Pa cak mi i to ne smeta,
naucismo da nosimo to breme Srpstva ko tovari...nije me briga sto neki
Vilanderi i ostali zaboravljeni jedva cekaju da mu vide ledja,ma ne smetaju
mi ni ovi,nazovi nasi,sto vole Mareja i Fedju,nego volim da ih gledam
kako se grce da dokazu nesto sto nije normalno i uzivacu sledece godine i
one 2018 kad budem gledao iste te koji sada ljube Mareja kad budu
pravdali sto ne moze da odbrani ono sto je nemoguce braniti godinama,
posebno kada se bude napunio evricima.

Za Noleta sam ubedjen,koliko god mu bude bilo zao privilegija koje nosi
prvo mesto,toliko ce da bude srecan kad mu padne kamen sa grbace.
I da budemo nacisto,jos ce Vavrinke i Mareji da pisaju u gace pred svaki
mec sa njim.

123loncar
Jedna od definicija osobe koja nosi epitet hejtera kaže da ta osoba jednostavno ne može biti zadovoljna

Ja hejteter obozavam.Pa ebes forum bez njih i jos ako se nadje neko
sa kim mozes da razmenis neku jacu rec,pa to mu dodje milina :D
 
Poslednja izmena:
....ne razumem psihologiju koja kaže da takozvani normalan , zdrav čovek treba da bude obuzet zadovoljstvom i srećo , da uživa u tuđem uspehu.....!?... ja to smatram destrukcijom - takvu psihologij.....
....primera radi : svi moramo priznati , da je veliki lični uspeh , kad neko ručava iz srebrnih , pozlaćenih ili zlatnih tanjira....još ako ima svog psihoanalitičara za dobru probavu - pa taj je uspeo onoliko....kerčići - bolje rečeno džukele ( neka ovo svi dožive kao hejterisanje ) , Egleske kraljice uspele su u tome...čak su i slavne zbog tog uspeha....svetsko novinarstvo o tome piše hvalospevove......
.....postavljam pitanje , zašto bi neki podanik tog kraljevstva , prosijačkog formata morao da oseća zadovoljstvo pri pomenu ovih uspešnih i slavnih kučića....verujem da Novakovi fanovi ne osećaju to zadovoljstvo , sreću i lepotu uspeha tih džukela ( iz njima poznatih razloga )......smešno i bolno do besvesti.......
....ne vidim nijednu naučnu vezu , pa ni psihološku povezanost u ovim iskazima o hejterima , sreći , zadovoljstvu sa tuđim uspehom i slavom - sa tvrdnjom , da samo oni fanovi koji oste to zadovoljstvo i poistovete se sa uspehom svog miljenika , su dobri i pravi ljudi ....oni su kao političari , koje obožavaju danas do besvesti ( a tamo sutra , ma ko te pita - tako je koliko , juče vladajuća elita ljubila , divila se i klanjala Šešelju i njegovom elitizmu - a već danas u njima prekrio ga mrak zaborava ), koji danas obožavaju MMF i njegovu slavu i moći , a koliko juče zaklinjali se na vernosz i odanost onima koje danas mrze i koji ih podsećaju na sopstveno ništavilo !

....sve u svemu , oni koji uživaju , ma šta uživaju , žive za tuđu sreću , njenuspeh i slavu - zapravo sebe ne podnose , nemaju svoju slobodnu ličnost , identifikuju se sa dnevnom visoko kotiranom popularnošću tamo nekih - menjaju svoje predmete obožavanja kako im medijsko zvanično mesto kaže.....

....pošto na nebu slavnih nema večitih tronova , jer ih nema ni za bogove ( Zevs sa tog trona svrgo oca , a posle sve beše lakše sa njegovim odlaskom u roptarnicu zaborava ) , tako će biti i sa Noletom i njgovim naslednicima - pa kad je to historijska belodanost , zaista ne razumem ove takozvane fanove , kako ne stanu ispred ogledala i sebe ne zapitaju : čoveče pre ovog Noleta imao si neke druge kojima si posvećivao svu svoju ljubav , radost , i gladan i žedan bio srećan u siromaštvu zbog njegovog parazitskog bogaćenja i uživanja - pa kojit ti je antrak ; misli malo na sebe .....

.....ovaj naš veberizam , zakovaće nas za izčiljenje !

....javlja mi se što pre ovaj Marej srbenda , zameni srpskog obilića , pa posle njeg neko treći - i tako napravi se nekoliko krugova , možda će to srpstvo , rasterećeno fanova i ovih , bog ih ubio , hejtera , imati više pameti a sa njom i šanse....možda !
 
123loncar
...ne vidim nijednu naučnu vezu , pa ni psihološku povezanost u ovim iskazima o hejterima , sreći , zadovoljstvu sa tuđim uspehom i slavom - sa tvrdnjom , da samo oni fanovi koji oste to zadovoljstvo i poistovete se sa uspehom svog miljenika , su dobri i pravi ljudi

Ja to nisam nigde napisao "su dobri i pravi ljudi".Bio sam vrlo jasan
a u vezi je sa seksom. Citiram moje reci:

"Upozoravam ih da vode računa
kako se dodiruju jer i pri “dodirivanju” u ekspanziji strasti
lako mogu zaboraviti na neophodan oprez i ostati u drugom stanju."

A vidi sad procitah ovo:
Bend "Grin dej" dobitnik MTV nagrade za globalnu ikonu.Amerikanci. Sad
ce ovi nasi hejteri da im postanu fanovi ;)
 
Poslednja izmena:
...ja sam za moju zajebancio iskoristi samo pojam i citirao šta kaže nekakva elita sa zvaničnog mesta o tom pojmu i njegovim korenima....pa kad sam stvorio neko uporište samo polemišem i pitam se , pitam......inače Marej Srbine odvalio sam tek onako pre neku nedelju , da talasam malo....mada , tvrd ti stojim , da će veliki broj ljudi , Novakovih današnjih fanova , da prihvate za koji dan godinu ovu ili sličnu krilaticu - te da Novaka izbrišu kao ništa....uostalom , većini to nije prvina.....

....Tebi Sibirski hvala što si stvar uzdudučio i krenuo od seksa - naravno , onog psihološkog !
...inače ovaj zvuk je pomalo razbijački za mene , pre sam za one fine lagane stvari - Rubirozin stiskavac !....ili za sentiš ciganske stvari koje se rade u zori pijanstva....zamisli bančiš sa svim svojim mladalačkim matrijalizovanim snovima , i jutro dočekuješ uz ovu stvar :
 
Poslednja izmena od moderatora:


@123loncar
Drugar moj sve ti je seks.Mislim da je Novak imao srece sto je u Americi
trenutno rijaliti.Zabavljaju narod ova dva rijaliti igraca Klintonova i Tramp pa
ne ztizu da se bave Novakom,inace bi sigurno.Ko bi vise opleo po njemu
sta mislis.Ja mislim da bi ona rekla da Novaku pomaze baba Dostana.

Inace poslednja vest koliko sam video je da ukoliko pobedi Tramp,koga nazvase
"Forest Gamp",svetske berze padaju i americka naravno i za sobom povlaci
i evropsku krhku ekonomiju u recesiju.

Cuti,dobro je, mogao je Novak da bude krivac za pad EU berze.:hahaha:
Koji je ovo seks, ebačina bez zadrške :hahaha:

Izvini drugar tek sam sad video da sam slucajno obrisao tvoj video.
Nisam namerno casna rec.Ubrzini sam umesto da odgovorim sa citatom kliknuo da
uredim komentar.Jos cjednom,izvini.
 
Poslednja izmena:
....ma Novaku svaka čast , odradio čovek izvrsno - profesionalno....no da je svaki stanovnik ove piš države odradio za sebe tako profesionalno patriotski , sad bi velika šiptarija beila do ispred beča....treba ima ti tu stvar na umu - pa stati i uz ove što ostaše ovde , odavde iz njihovih svetova....oću reći , treba se manuti profesionalnih patriota - kako kaže paja patak : šeti se sinko Alama - mislim , seti se male Mo i njenog patriotizma i naše ljubavi !....tikve rastu na bunjištu - uvek !
 
Ne mogu da shvatim,da kada se prica o sportu i sportistima,neko stalno ubacuje tu pricu,o nacionalnosti nekog sportiste.Ja kada citam vesti
o rezultatima iz nekog sporta,ili licne rezultate nekog sportiste,uopste ne gledam,niti me interesuje njegova nacionalna pripadnost.Apsolutno
ne verujem,da neko mrzi (tako teska rec) Novaka Djokovica,sto je srbin.Svaki sportista,ima svojih "pet minuta",posle cega pocinje da mu opada
energija,i pocinje da ide silaznom linijom.Djokovic se ocigledno,zasitio tenisa,zeli da prozivi zivot dok je jos mlad.Sta tu ima cudnog.Evo i nase
dve proslavljene teniserke.Ivanovic i Jovanovic,pale su dosta na rejting listi.I cemu se treba cuditi. Dolaze nove mladje teniserke,i naravno,dolazi
do pomeranja na rejting listama.Mi smo narod,koji voli da paravi od "komarca magarca".Poznati smo po tome,da dramatizujemo,ili pak potpuno
nekada neumesno,preterano glorifikujemo neke uspehe u sportu. u svemu biti umeren racionalan,pa ne bi dolazilo do razocarenja bez potrebe.
 
Poslednja izmena:
123loncar;bt295694:
....ma Novaku svaka čast , odradio čovek izvrsno - profesionalno....no da je svaki stanovnik ove piš države odradio za sebe tako profesionalno patriotski , sad bi velika šiptarija beila do ispred beča....treba ima ti tu stvar na umu - pa stati i uz ove što ostaše ovde , odavde iz njihovih svetova....oću reći , treba se manuti profesionalnih patriota - kako kaže paja patak : šeti se sinko Alama - mislim , seti se male Mo i njenog patriotizma i naše ljubavi !....tikve rastu na bunjištu - uvek !

Tako je,svako neka zapita sebe sta je uradio za sopstveni zivot i bice dovoljno.
 
Lord Gledston;bt295705:
Ne mogu da shvatim,da kada se prica o sportu i sportistima,neko stalno ubacuje tu pricu,o nacionalnosti nekog sportiste.Ja kada citam vesti
o rezultatima iz nekog sporta,ili licne rezultate nekog sportiste,uopste ne gledam,niti me interesuje njegova nacionalna pripadnost.Apsolutno
ne verujem,da neko mrzi (tako teska rec) Novaka Djokovica,sto je srbin.Svaki sportista,ima svojih "pet minuta",posle cega pocinje da mu opada
energija,i pocinje da ide silaznom linijom.Djokovic se ocigledno,zasitio tenisa,zeli da prozivi zivot dok je jos mlad.Sta tu ima cudnog.Evo i nase
dve proslavljene teniserke.Ivanovic i Jovanovic,pale su dosta na rejting listi.I cemu se treba cuditi. Dolaze nove mladje teniserke,i naravno,dolazi
do pomeranja na rejting listama.Mi smo narod,koji voli da paravi od "komarca magarca".Poznati smo po tome,da dramatizujemo,ili pak potpuno
nekada neumesno,preterano glorifikujemo neke uspehe u sportu. u svemu biti umeren racionalan,pa ne bi dolazilo do razocarenja bez potrebe.

Najzad se slozismo :ok:
 
SibirskiTigar;bt295678:
Ja prvi put cujem da Crnogorci mrze Srbe.Pa zar nismo braca?
Sibirski Tigar to je moderno kod nase vladajuce DPS stranke.
Malo se razbole pa trk u Beograd.Evo sad se ta slika njihove ljubavi mijenja .
Sustina je ista vole moderne stvari a pakovanja su tu da izglade sve .
Narod je jedan te isti govorimo istim jezikom iste smo vjere i postujemo se .
A znas onu krilaticu ...NAROD JE NAJBOLJI SUDIJA.:D
 
duska.vodolija;bt295736:
Sibirski Tigar to je moderno kod nase vladajuce DPS stranke.
Malo se razbole pa trk u Beograd.Evo sad se ta slika njihove ljubavi mijenja .
Sustina je ista vole moderne stvari a pakovanja su tu da izglade sve .
Narod je jedan te isti govorimo istim jezikom iste smo vjere i postujemo se .
A znas onu krilaticu ...NAROD JE NAJBOLJI SUDIJA.:D

Svasta a ja mislio da su komunisti i ovde i tamo na vlasti :D
 
" Hrvat Čilić iskoristio kontraritam Đokovića "

...sad jangleski hejteri , kao i svi fanovi Đokovića , zajedno sa svim đokovićistima mogu impotentno , bez svršavanja da budu tužni - za razliku od naših , izdajničkih , hejtera i anti đokovistima i fanova majerista , koji - ne bih rekao blago , već eruptivno svršavaju...

....šta da se radi , godine čine svoje - a rvat je rvat , ne kažu džaba : ne treba latinima verovat , ni kad tenis igraju !

..........i sad kavu , kakve to veze sve ima sa socijalnom bedom i nemaštinom koja hara svetom i razdire radničke porodice i njihovu familiju - sem one koja tu socijalnu bedu gura u zapećak , bednike sluđuje i smlaćuje kao budaletine......mislim , hoće li zbog ovog Novakovog poraza da poraste svetski standard radništvu , jer je stalno bio u opadanju kad je on pobeđivao !?.....

" Novak bacio krunu, Marej može da je pokupi već u Parizu! "

...hoće li ijednom sirotanu na ovom svetu biti puniji džepovi para , zbog ove abdikacije cara ....!?....

...kako li se osećaju , inteligentno , oni ljudi koji su doskora uzvikivali : NOLE , NOLE - SRBIJA , SRBIJA ; mnogo smo jaki !.....?

....uzgred , ako je ovo zaista carska abdikacija , jesmo li sad Srbija slaba !?
 
...sad jangleski hejteri , kao i svi fanovi Đokovića , zajedno sa svim đokovićistima mogu impotentno , bez svršavanja da budu tužni - za razliku od naših , izdajničkih , hejtera i anti đokovistima i fanova majerista , koji - ne bih rekao blago , već eruptivno svršavaju...

Eto ja kao fan nisam tuzan a sto se tice orgazma? moze,moze,uvek sam za :D
 

Back
Top