Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke ! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke !

Oceni ovaj blog
Чанков штап

" Штап војвођанског политичара Ненада Чанка давно је постао симбол бахатости. "

http://www.politika.rs/scc/clanak/36...i/Cankov-stap#

Arheologija nam otkriva, da bar pet-šest puta na planeti bio je gotovo potpun pomor, te da je posle njih život buknuo u neslućenim razmerama ! Religija kaže da su to bila dela našeg Tvorca, jer je evolucija zapala u ćor sokak dekadencije, pa je ON izveo revolucionarni preokret.
Sledstvenoj toj tvrdnji, može se reći : Tvorac je ljubitelj revolucionarnih rešenja i uvek je na strani revolucija i revolucionara!
U uličnom žargonu, najvrednijeg i najboljeg među nama, može se reći: Bog ne voli miševe!
Oću reći, sa ovakvim stanjem u državi, treba se obračunati sa njom kao tvorac kad se obračunava sa dekadentnom evolucijom.

No nije lako , a sve manje je lepo biti u mišijoj koži :

Pošalji "Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke  !" na Facebook Pošalji "Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke  !" na Google Pošalji "Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke  !" na My Yahoo! Pošalji "Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke  !" na Live Pošalji "Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke  !" na MySpace Pošalji "Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke  !" na Twitter Pošalji "Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke  !" na Digg Pošalji "Bog ne voli miševe , zato je stvorio debele proždrljive mačke  !" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lord Gledston (avatar)
    Ne znam da li sam u pravu. Ali ja sam gornji naslov,shvatio alegorijski.Ja sam nekako razumeo,da su misevi...narod.Ko bi bio debele macke...

hm,hm, nesto mi je stao mozak...
  2. 123loncar (avatar)
    ...pa sad kako se uzme.....
    ....ima li ta imenica : narod - istoznačno zvučnu jedninu....ja zaista neznam.....ali ova naslovna ima : miš !....
    .....pa posle narod pripoveda nekakve mudrolije o mišu , kao sledšćujuće......sakrio se miš u rupu , sav u strahu , od mlinarevog debelog mačka......siroma , kao crkveni miš.......on je uživotu uživao , kao miš u gvožđari.......smotao ga život , kao mačak miša.....
    ....ma ima toga , oha ha !