MMF važniji od građana !?

Iskren da budem , nema države na ovom svetu , koja je pod protektoratom MMF procvetala , postala ekonomski lider ! A gotovo sve su tonule u dužničko ropstvo i ekonomsku propast , industrijsko propadanje - stanovništvo je završavalo na prosijačkom štapu , besposleno i bedno skroz na skroz ! Ruku na srce , niko kome su oni stali zavrat , nije jednostranim odbacivanjem njihove vlasti , lepo prošao ! Većina je bila izložena NATO sili , na ovaj ili onaj način !
Kako je pod latentnom upravom MMF-a mi znamo iz naše svakodnevnice , kad ju je uvela u nju stiroporsko reciklirana - evropsko šešeljizovana srbija . Svaka tri meseca gledamo na našem javnom servisu , našeg prava da znamo sve - tu šaradu naše uspešnosti. Posle tih vesti , velika faca mesecima iskače ljutito , bečeći se na gledalište , objašnjavajući kako nam je sve bolje i bolje ! Niko kao mi !
A meso "sezonski" poskupljuje , tako da su ga rumuni više imali u tanjiru od nas danas , pre nego što su čuveni bračni par utamničili , sudili mu i likvidirali ga - baš zbog tog "sezonskog" nemanja mesa u tanjiru ! Čudan je taj svet !
I konačno , posle izborne skupštine DS , neko da rekne , kako su građani važniji od MMF , verovatno misleć između ostalog i na meso u tanjiru .
Mnogi će reći da govorim iz stomaka !?
No , ja ne ! Ja sam vegan iz mnogo važnijih razloga ! Meni govor iz stomaka , ličnog ne može da se spočitava ! Stomak su mi upropastili patriotski komunci , njihovi kontra revolucionari i patriote svih fela . Tako više preferiram hilandarskom receptu i njegovom lekovitom spremanju izvorske vode na sto načina . Meso je više za nezaposlene , penzose , radnike i one što prolaznicima mašu sa pocepanom kineskom obućom iz kontejnera !
Pa ako je tako , a mnim da je tako , onda je taj svet dobio svog čoveka u liku Šutanovca , novoizabranog predsednika DS - ako i on nije jedna od već viđenih prevara UDBE u ilegali ! Bilo kako bilo , piše bulevarska žutara ,,Naša Borba" - ne Vaša , ememovska, nego Naša - sirotinjaska :

" Šutanovac je kazao da se Srbija u poslednje četiri godine devastirana, da su plate i penzije smanjene, a da je MMF postao važniji od građana. "

http://novaborba.co.rs/srbija/poslao-pajtica-u-istoriju-dragan-sutanovac-novi-predsednik-ds
 

Back
Top