NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?

Oceni ovaj blog
Posle tri decenije revolucionarnog ubijanja , društveno političkog sistema , koji je bivša YU gradila , svi zajedno , te svak pojedinačno , uspeli smo da ubijemo ideju socijalizma i njegove socijalne države , ne samo u društvenom biću , već i u našoj DNK poruci ! Sad živimo u tako priželjkivanom , do bola , kapitalizmu .
Sad smo svi buržuji , što bi rekao pokojni Dostojevski !
Da , svaki član naše zajednice je buržuj .

Ovi što se retko rađaju , ovih decenija - ovi neki novi klinci , skroz na skroz su buržoaska deca !

Dobro , ti mali buržujčići ne moraju da zakeraju i u sve društvene pojave da upiru svojim malim nevinim prstićima ! Ne moraju baš da zevaju u svaki kontejner iz koga vire penzionerske ili neradničke noge , koje im mašu sa pocepanim kineskim patikama .
Penzioneri su vazda anti protivni ! Oduvek su takvi , nakrivo nasađena zakerala , koja bojkotuju svaki sistem .
To rade iz inata !
Neće lepo da se raskrste sa prošlošću , a i kao nekorisna biloška masa da krenu putem svete planine , Narajame - da brate svima lakne !

A ovi neradnici , pa oni su kao takvi i otpušteni iz kapitalističkih firmi - oni ništa bolje i ne zaslužuju !
Ajde molimte , nisu hteli da nose pamperse i da patriotski rade bez plata , penziono i invalidskog osiguranja i bilo kakvih naknada .
Jok more !
Ta fele nezahvalnika , oće bar na svaki petnaest dana platu , minimum minimuma , pedesetak evrića !
E pa ne može - nek mašu nogama iz kontejnera .

Mi ostali gradićemo kapitalizam , makar izumreli !
Ej , nije to mala stvar !
Pa kad izgradimo kapitalizam , kao ovi Finci , uvešćemo i mi kod nas taj njihov KAPITALISTIČKO BURŽOASKI SOCIJALIZAM !

Biće i kod nas raj na zemlji !
Šta kao finski !

Biće deset puta bolji taj naš srbijanski kapitalizam, i noviji , i stariji i lepši !

SVETSKI A NAŠ , KAPITALISTIČKO BURŽOASKI SOCIJALIZAM !

Svakako srbijanski , jer mi nismo prekodrinci - mislim oni paravi srbi , pa da naš kapitalizam bude srpski , kao što je njihov gotovo već sada - samo da stvar izreferendišu , dodikizuju i putinizirano rusofiliju ! Dobro , dobro ! Pa neka su bolji u svemu , pa i u tom kapitalizmu . neka su oni prva klasa srpstva . Konačno njihov je i tvorac te nebesne srpštine , taj Velimirović , pa neka im !

ZAŠTO JE FINSKA RAJ Plaćaju stan nezaposlenima, a studenti koji rade dobijaju DVE PLATE

" Potez finske Vlade koja planira da eksperimentalno uvede temeljni univerzalni dohodak za građane od 560 evra mesečno, začudila je možda građane Srbije, ali ni najmanje nije začudila građane Finske."

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/z...ju-dve/cjy06y0

Pošalji "NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?" na Facebook Pošalji "NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?" na Google Pošalji "NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?" na My Yahoo! Pošalji "NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?" na Live Pošalji "NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?" na MySpace Pošalji "NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?" na Twitter Pošalji "NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?" na Digg Pošalji "NAŠA KONTRA REVOLUCIJA , LUDOST ILI POKVARENOST POHLEPNIH I SEBIČNIHB BUDALA !?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lord Gledston (avatar)
    "I NIKOM NIJE LEPSE NEGO NAM,SAMO DA JE TAKO SVAKI DAN !
    PIMEGA ,PIMEGA,SVE DO DANA BELOGA... (Zagorska Hrvatska vinska pesma,jedan deo samo..)
  2. L DJ S P N P Z (avatar)
    do komunizma će doći kada se kapitalizam razvije do kraja što se sada i dešava u finskoj
  3. hakim bej (avatar)
    Kapitalizam razvije do kraja? Do opste mobilizacije?
  4. Anonymous man (avatar)
    "Ja kazem da je to cist olos
    Nadjite mi bolju rec
    Ja njih nazivam olosom
    Znaci zakljucili smo
    To je olos"
  5. Atlas (avatar)
    Sve je to revolucija porodila;)