KRATKE CRTICE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

KRATKE CRTICE

Oceni ovaj blog

ZLO

Ako seješ zlo, zlo ćeš i da paseš.

BILIJAR
I žene bi igrale džepni bilijar, da im džepovi nisu tako plitki.

GDE SMO
Ja se približavah sve više, da vidim gde smo, a ti se udaljavaš da vidiš koliko smo blizu...

SUDARANJA
Nekada davno, u vreme dok je još vladala romantika među polovima, bilo je normalno da devojku pitaš: mala, hoćemo li da vodimo ljubav, a danas u doba virtuelnih igrica, kada romantike nema ni u tragovima to isto pitanje pretvara se u: mala hoćemo li da se sudaramo pišama?

ŠTA TE BOLI...
Ona - daj bre skini mi ovu sliku sa profila, izgledam kao muškarac na njoj, svi će reći da sam muško.
On - Ma šta te briga kako izgledaš na slici, a i šta te boli k...c šta će drugi da kažu, breee.

Pošalji "KRATKE CRTICE" na Facebook Pošalji "KRATKE CRTICE" na Google Pošalji "KRATKE CRTICE" na My Yahoo! Pošalji "KRATKE CRTICE" na Live Pošalji "KRATKE CRTICE" na MySpace Pošalji "KRATKE CRTICE" na Twitter Pošalji "KRATKE CRTICE" na Digg Pošalji "KRATKE CRTICE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Soradze (avatar)
    Super su ti "Kratke crtice", tebra!! Šteta što nisi češće sa nama!!
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Di si bre? Sad mudrujašiš a?
  3. Silton (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Super su ti "Kratke crtice", tebra!! Šteta što nisi češće sa nama!!
    Hvala Soradze, ne mogu češće, jer retko pišem.
  4. Silton (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Di si bre? Sad mudrujašiš a?
    Ooo Lili i ti svrnula malko do mog bloga, ako, ako, valja se.

Malko se pravim pametan.
  5. 123loncar (avatar)
    ...."Ako seješ zlo, zlo ćeš i da paseš"....

.....u ovo , ovu frazu , veruju samo voline - stoga se oni retko ritaju i retko pomahnitaju , već poslušno vuku kola monotono , čak nimaju ni dizgine , ni oglav već primitivnu napravu zvanu jaram....konjine sumnjaju u to , često zbog te sumnje ritaju se i pomahnitaju , ali ih kandžijama brzo smire - pa sledstveno svemu umeju i da galopiraju , da kaskaju i da povuku....debelo da povuku.....

...hoću da kažem : livade se kose.....njih seju sluge , prevejanih gazda - te travu kose za voline i konjine.....

...živi dokaz ovoga su šešeljisti....seju zlo stanovništvu skoro tri decenije , a uživaju u blagostanju...a ovi od njih što se svaki čas recikliraju - pa oni se još turaju i na ikone uz svece....seju zlo a svecima ih proglašavaju !
  6. mizaca (avatar)
    Malo grubo,ali vrlo,vrlo iskreno.....Pa pisi cesce Siltone.Rijec te HOCE I TO VRLO JAKOOOOOO.......
  7. Silton (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...."Ako seješ zlo, zlo ćeš i da paseš"....

.....u ovo , ovu frazu , veruju samo voline - stoga se oni retko ritaju i retko pomahnitaju , već poslušno vuku kola monotono , čak nimaju ni dizgine , ni oglav već primitivnu napravu zvanu jaram....konjine sumnjaju u to , često zbog te sumnje ritaju se i pomahnitaju , ali ih kandžijama brzo smire - pa sledstveno svemu umeju i da galopiraju , da kaskaju i da povuku....debelo da povuku.....

...hoću da kažem : livade se kose.....njih seju sluge , prevejanih gazda - te travu kose za voline i konjine.....

...živi dokaz ovoga su šešeljisti....seju zlo stanovništvu skoro tri decenije , a uživaju u blagostanju...a ovi od njih što se svaki čas recikliraju - pa oni se još turaju i na ikone uz svece....seju zlo a svecima ih proglašavaju !
    123loncar, nisam baš siguran da razumem, ovde kod mene onaj ko seje taj i pase.
  8. Silton (avatar)
    Citat Original postavio mizaca
    Malo grubo,ali vrlo,vrlo iskreno.....Pa pisi cesce Siltone.Rijec te HOCE I TO VRLO JAKOOOOOO.......
    Mizaca, zar ovaj svet nije već grub, ja samo pišem, a reči nikoga nisu ubile ma koliko oštre bile.
    Hvalaaa.