No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?

Oceni ovaj blog
Na ovo pitanje nabasah čitajući raznorazne geopolitičke analize , autorske tekstove , kolumne i naklapanja čitalačke publike - moje provincijencije !Autor ovog pitanja , predpostavljam , mislio je da će svi velikosrpski banjalučani , zaposednuti sveti srpski grad i nakon većinsko demokratskog referenduma promeniti njegovo ime u Banja Luka na vodi !
U tom pravcu ide i ova umetnička obrada tog pitanja , koje bogami ceo jedan vek visi nad savamalskom kasabom ! Zlobnici tvrde da su iz te male ponikli i Izedbegovići , koja su u sadajstvu sa banjalučanima po ovom pitanju i njegovoj realizaciji !

"Ovde sam u više navrata pisao da jedan manji deo bosanskih Srba - većina je blagočestiv narod - ima fiks ideju, na koju im je Referendumski Lopov dolio kantu ulja, da su oni nekakav "cvet srpstva" i da je njihova sveta misija da se džumle presele u Beograd, i da tu - u Beogradu - povazdan prevaspitavaju Srbijance, raslabljene vavilonskim porocima metropole i pomešane sa Cincarima, Karavlasima i ostalim nesrpskim elementima. Iako, rekoh, listom žive u Beogradu - od detinjstva su o tome sanjali - rečena gospoda su čvrsto uverena da bi Republika Srbija trebala u svemu da se ugleda na Republiku Srpsku."

- See more at: http://www.danas.rs/dijalog.46.html?news_id=326991&title=Vadionica%20trnja#sthash.kYl8UMOi.dpuf

Zaista , hoće li Banja Lučki zvonik , da nadvisi Sarejvski minaret , usred beogradskih atara !

Pošalji "No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?" na Facebook Pošalji "No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?" na Google Pošalji "No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?" na My Yahoo! Pošalji "No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?" na Live Pošalji "No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?" na MySpace Pošalji "No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?" na Twitter Pošalji "No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?" na Digg Pošalji "No dobro , hoće li Banja Luka u dogledno vreme biti Beograd na vodi !?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Ažurirano 05.09.2016. u 18:05, autor: 123loncar
  2. gost 320781 (avatar)
    Ovo neki gedza napisao?
  3. 123loncar (avatar)
    ...citirano - plavo boldovano , napisao melezan ( kako za sebe kaže - majka bosanka , otac srbin) Basara ....ostalo napisah ja , iziritiran kao što rekoh , naklapanjima čitalačke publike....bajagi , ovo je najvažnija stvar....sve može da propadne , ali dodikizam nikako - mislim na sluđivanje sirotinje.....

...za basarliju nisam siguran u vezi gazdinstva - može biti , uvek je nekako blizak vlastima....za sebe znam da nisam gazda drugima , ali drudim se da gazdujem sebi - no ne idemi baš najbolje !
  4. gost 320781 (avatar)
    Kada gledam i slusam tako sta pricaju po Srpskoj i u Federaciji, u Hrvatskoj, u Srbiji..etc podrucje zvano Balkan ja samo brojim poremecaje licnosti, psihoze, ljudi koji su patoloski lazovi, krimosi, mrzitelji. I mislim da je tesko ziveti u drustvu sa potpuno izvrnutom slikom sveta a koja je jos gora od prethodne ( soc. Juge) ciji je proizvod. Videla sam Srpsku pre par godina i bolje je bilo u njoj nego u Srbiji sto se zivljenja tice. Samo ljudi zaboravise koliko Evropa dotira kasicu prasicu te Drzave koja je zapravo iskreno govoreci Dve Drzave.Uopste me ne cudi da u toj tami ljudi se hvataju "dodikizma" kako si ti to lepo imenovao jer im nudi zajedno sa Dodikovim poremecajem licnosti osecaj vazanosti, jedinstvenosti koja ih kao cini boljima od drugih, pa i drugih Srba ( zaboravljajuci da Sloga Srbe Spasava). Izetbegoviceva psihoza je je drugoj strani vage apsolutno ista. Sve sami erdogancici sa velikim snovima o sultanatima i pasalucima ( sopstvenoj koristi i bankovnim racunima zbog kojih ce praunuci njihovih unuka njih spominjati sa zahvalnoscu).
    Istovremeno je ovo odgovor i na drugi blog o odlasku mladih iz Zemlje. Razumem da ljudi napustaju Ludilo. Jer nisu svi mladi ljudi jaki da se pridruze i zaigraju psihoticno kolo. Narocito jedno za koje vecina , dok igraju , uzvikuju kako to kolo, ne postoji, nije istina i kako je samo izmisljotina tamo nekog neprijatelja koji mrzi Srbe ( Bosnjake, Hrvate..etc )
    Ažurirano 06.09.2016. u 20:33, autor: gost 320781
  5. 123loncar (avatar)
    ....neznam šta da kažem , no očito da elita sa liderima izniklim iz ratnog zla , nema šta da ponudi miru i životu na ovim prostorima - kako bi običan svet odahnuo i proživeo svoj vek , jednostavno i ljudski....neznam zaista , imamo li stanovništvo , mi , pameti da se razračunamo sa takvom politikom i ljudima koji je vode.....zaista !?
    Ažurirano 07.09.2016. u 08:27, autor: 123loncar
  6. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ....neznam šta da kažem , no očito da elita sa liderima izniklim iz ratnog zla , nema šta da ponudi miru i životu na ovim prostorima - kako bi običan svet odahnuo i proživeo svoj vek , jednostavno i ljudski....neznam zaista , imamo li stanovništvo , mi , pameti da se razračunamo sa takvom politikom i ljudima koji je vode.....zaista !?
    Na koji rat misliš ovaj poslednji il onaj predposlednji?Ili ti to važi za svaki rathm...ha ,možda...
  7. 123loncar (avatar)
    ...više nema smisla brojati - zaista !