Romantic shitts - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Anonymous man

Romantic shitts

Oceni ovaj blog
Ljubav prema njoj me gura kroz saobraćajnu gužvu.
Stižem do njenog stana,zvonim,bezuspešno,nema nikoga,sve je pusto,ta pustara me podseća na trenutnu prazninu mojih misli koje tumaraju glavom.
Od silne jurnjave zaboravljam da je ona u ovo vreme na jutarnjoj kafi u obližnjem kafiću.Trkom stižem i već sa ulaznih vrata je primećujem,njeni rumeni obrazi odudaraju od mračnog ugla kafea.Mislim da me je videla pa je zato oborila pogled.Sedam kraj nje,oboje ćutke gledamo kroz kišom okupan prozor.
-Zdravo,nisi svesna koliko si mi nedostajala…
Samo je ćutala i nastavila da pije svoju kafu.
-Ivana,zašto to radis?Zašto me pustaš da uništavam samog sebe svojim bolom?Zašto ne želiš da pričas sa sa mnom?
Otpi gutljaj kafe i tmurnim,više kroz plač glasom odgovori:
-Znaš da nije do mene,znaš da ne mogu tek tako da pređem preko toga,povredio si me,potrebno mi je vreme.
-Ivana,ti znaš da je vreme samo bedan razlog koji književnici koriste da ublaže svoj bol vodeći se stereotipom da vreme leči sve.Znam da sam te povredio,veruj mi,od tog trenutka nosim na srcu teret koji me slama.Ne mogu više,Ivana,ne mogu da izdržim ,svaki dan mi je sve teži,a svaka noć dovrši onu tugu koju je dan započeo.
Gleda me,imam utisak da će zaplakati,protrlja oči i reče:
-Molim te,samo me pusti sada,sve je još sveže,bolje idi pre nego što još vise počnem patiti.
Nema nade,ustao sam,krenuo ka vratima,okrenuh se za sobom,vadi maramice iz torbe.Ona je zaplakala,ona koju nikada nisam video bez osmeha,ona koja mi je tim istim osmehom ulepšavala svaki dan,ona plače,i ja sam kriv za to.
Dani su prolazili.Mrzeo sam nedelje.
Nedeljom,kada se sve smiri i kada tišina postane preglasna,tada dolaze misli o ljubavi,prijateljstvu,izdaji,propuštenim prilikama.I san je predaleko,a svitanje još dalje.
Jer ne želim da prođe još jedna nedelja,još jedna sedmica,ne želim da vreme ovako brzo prolazi dok je u meni ovolika praznina.
Papir trpi sve,napisao sam pesmu protkanu komadićima svoga bola,kupio sam par ljiljana.Obozava ljiljane.
Pokucao sam na vrata,otvorila je.Samo me je setno pogledala i kroz plač reče:
-Nemoj to više nikada da mi uradiš,ne znaš koliko sam plakala,koliko sam svoj bol poskušavala da ugasim svime i svačim,nije uspelo,bio si mi potreban.
Proveli smo to poslepodne zagrljeni u tišini njenog stana.
Sve je krenulo na bolje,volim je beskrajno i uživam u svakom trenu provedenom sa njom.
Ponovo se smeje…

Pošalji "Romantic shitts" na Facebook Pošalji "Romantic shitts" na Google Pošalji "Romantic shitts" na My Yahoo! Pošalji "Romantic shitts" na Live Pošalji "Romantic shitts" na MySpace Pošalji "Romantic shitts" na Twitter Pošalji "Romantic shitts" na Digg Pošalji "Romantic shitts" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Svjetlanaa (avatar)
  2. Anonymous man (avatar)
    Citat Original postavio Svjetlanaa
    Hvala