KOLIKO LI JE POGAN HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

KOLIKO LI JE POGAN HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?

Oceni ovaj blog
"Nijednom poslu i misiji se nisu toliko posvetili koliko naporima da iskrive istinu i opravdaju svoje uloge, odnosno uvere ostale da se njihovo delovanje tokom devedesetih nije iscrpljivalo u huškanju građana Srbije da uzmu oružje u ruke i idu da ginu i ubijaju za ciljeve miloševićevske i šešeljevske bolesne politike čiji su glasnogovornici ponosno bili. "
- See more at: http://www.danas.rs/kolumnisti/kolum....9oQsJYmT.dpuf

Imajući u vidu da sve buvljačke državice , koje su krvavo izrasle iz ubistva i pljačke svoje roditeljke , Jugoslavije - rekao bih , kao što su i pre toga tajno pa i prećutno dogovoreno , sve zločine činile, tako i sad dogovoreno sprovode ovu ovde opisanu strategiju , sluđivanja kvazi patriotizmon svog stanovništva ; zato nema razloga da se ona pripisuje nekakvom tamo srpskom ekskluzivitetu - naročito ako se balkanskom stanovništvu želi dobro ; mislim ako se ne mešetari šiferovskim humanizmom i njegovom novčano isplaćivanom intelektualizmu ! Hoću da kažem da pisana istina , jenoznačna / jednosmerna , po novinarskoj šljfni , bez svog univerzalizma i nije neka istina , pa je pre parazitski intelektualizam nego dobra namera !
Političari , svih ovih državica , nemaju šta da ponude svom stanovništvu sem mržnje i ratni urlik , krvavu pljačku - što bi kao i onda , tako i sad sakrili velikim nacionalnim krvavim patriotizmom i religijskim duhovnim vazdizanjem !
Dakle , političari izrasli iz krvavih ratova , u kojima su sve strane , zaraćene , činile genocidne radnje , sviraju u ista svirala , tako da nije časno tu stvar samo spočitavati srpskom svetu . Čak šta više , sraman je takav internacionalizam sa svojim kosmopolitizmom , a njegov humanizam je poznad svetu kao klintonovska doktrina , koju je svojevremeno sprovodila Medlinka , a njeno delo završavala je Hilari , a sad ga utemeljuje Jon ! Satanizacija istočnog balkana bivše juge i uzdizanje njenih zapadnih regija , jeste dobra strategija , kojom se pravi bure balkanskog baruta - sa kojom se ostvaruju američki nacionalni interesi , a svakom silom pa i plaćenom intelektualnom , osporavaju i u zemlju satiru srpski nacionalni interesi !

Pošalji "KOLIKO LI JE POGAN  HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?" na Facebook Pošalji "KOLIKO LI JE POGAN  HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?" na Google Pošalji "KOLIKO LI JE POGAN  HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?" na My Yahoo! Pošalji "KOLIKO LI JE POGAN  HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?" na Live Pošalji "KOLIKO LI JE POGAN  HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?" na MySpace Pošalji "KOLIKO LI JE POGAN  HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?" na Twitter Pošalji "KOLIKO LI JE POGAN  HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?" na Digg Pošalji "KOLIKO LI JE POGAN  HLEB , ZARAĐENI , KAD SE PIŠE PO PLAĆENOJ ŠLAJFNI !?" na del.icio.us

Ažurirano 02.08.2016. u 19:56, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Sve nam neko drugi kriv a sami se pravimo ludi.E pa prijatelju Lončare izigravajući dugo majmune majmuni smo i postali i to ti je to a kad ćemo se pameti prizvati ne zna niko
  2. 123loncar (avatar)
  3. 123loncar (avatar)
    Čovek treba da bude državno zbrinuti disident , koga obožavaju sve persone državne bezbednosti , a naročito njihovi šefovi , te šefovi šefovima partijskih i državnih bezbedonosnih agencija !
    Zamislite ovako nešto da vas strfi :

" Podrška „šefova“ i „drugova“ i ustrojstvo poretka, te prosvetiteljske vrednosti koje su se negovale, omogoćili su mu poštovan, lagodan i za ona vremena, u odnosu na ostali narod, carski život. Nije morao da dirinči da bi uživao u svemu što je sticao i što mu se pružalo. Radio je zabavljajući se. NJegov rad je bio – danonoćno druženje. Mogao je satima i satima da političari, i to na najslađi, podsmevački način – andergraund, bez ikakve odgovornosti za ideje koje su mu hotimično, iz inata, zabave i obesti, padale na pamet, a on ih zarazno prenosio na druge. Poklonjeno mu je ono što je najdragocenije – slobodno raspolaganje sopstvenim vremenom. Nije imao ništa protiv, on antikomunista, što stanuje na Trgu Marksa i Engelsa, s jedne strane zgrada režimske i jugoslovenske Borbe, a sa druge zgrada CK SK Jugoslavije. Slobodno je po nekoliko meseci svake godine provodio u svom stanu u Rovinju. "

....citat je preuzet iz takozvanok kulturnog bloka dnevnih novina <DANAS> , koje donose delove iz skoro štampane knjige -
    Piše: Momčilo Đorgović :

Tragedija jednog naroda - Kako je Borislav Mihajlović Mihiz sluđivao Srbe

( ovo je adresa na kojoj mogu da se pronađu četiri dosad objavljena dela iz knjige - za one koji baš ne bacaju svakih 1500 dinara a hoće da budu u toku ) !
    Ažurirano 04.08.2016. u 17:23, autor: 123loncar
  4. SibirskiTigar (avatar)
    Naucili smo valjda poodavno da se ne obaziremo na ove povisene tonove,bar ja jesam.
    Ja nesto vise volim price o gologuzim,sisatim starletama,jesu prazne al ih bar lepo videt.
    Sto se tice narucenih tekstova,pa naruceni su svuda.Pogledaj tekstove,dovoljno je da objave sliku na twitteru ispod nje novinari napisu tekst ko roman,ebote...
    Ažurirano 04.08.2016. u 18:03, autor: SibirskiTigar
  5. 123loncar (avatar)
    " objave sliku ------ ispod nje novinari napisu tekst ko roman , ebote... "

...pa mora leb što pojedu nečim da zarade - predpostavljam !?
  6. Meridian (avatar)
    A sta kazu u Bibliji o Milosevicu zaturio sam je negde,
    ali mi se cini da sam nasao zivotopis...
  7. 123loncar (avatar)
    ...kad je tromeđaš , slopče , shvati da mu je gačanski prevrtač Vuk uvalio dubaru nacionalističku , sa ostalim prekodrinaško kraiškim patriotama - "sveto srpsku" o nebeskom narodu , bilo je kasno ne samo za njegov povratak , već i za naše spasenje.....posle tog otkrića , slopče ga je odrao ko mačku....tim batinjanjem skinuo je sa njega svu političku krivicu i ugurao ga u ikone - spasao ga robijanja u takozvanim međunarodnim kazamatima !...sad mogu da pričaju kako je slopče izronio i iz indijskog brahmanizma , jer je mala ta jevrejština za sve njegove gluposti i zlodela koja nam je učinio...a i mi , ebo ti nas , pa i mi smo manji od velikog ništa , čim ovako ekspresno nestajemo biološki.....pričalo se da smo od arnauta izgubili bitku na penisu , a od života gubimo bitku na neznanju , gluposti , prostakluku i nštavilu...sad smo izabrali prvog međ nama jednakima da nas spase , jer nas je u ovo ništavilo dve ipo decenije uvaljivao....svi će oni u svete knjige kontejnerske da uđu , zadjedno sa nama....nestaćemo u istorijskoj roptarnici - čak će nas život izbaciti i iz viceva !
  8. 123loncar (avatar)
    " navodeći kao argument da je "otpor", kao takav, elektrotehnički, a ne politički pojam, što se - iako sam, po običaju, džaba krečio - pokazalo dalekovido jer su otporaši - kojima je na kraju pristupio i Ćosić - otporaštvo iskoristili za ličnu promociju, svakojake muljavine i, na kraju, pompezno nestali sa lica ovoga sveta. "
    - See more at: http://www.danas.rs/dijalog.46.html?....1nkfJred.dpuf

Otporu svaka čast , što se razformirao, a i njegove elitne personešto su tragom nestale u istorijsku roptarnicu ! To je patriotski čin , visok demokratsko etički postupak , za razliku od ovog što može se reći za dosmanlije , njihove suparnike i takozvane nevladine organizacije . Da su današnji i ondašnji političari i aktivisti udruženja , na toj moralnoj razini kao negdašnji otporaši , mislim da bi volšebno nestali iz državnog života - naročito da su se skinuli sa državne blagajne , mi bi danas bili na pitu za švajcarsku . Ovako smo ovde gdesmo i punimo ili punimo , goli i bosi , gladni i željni Velimirovićevu nebesnu Sbiju !
    Vazda smo bili država preagresivnih , dobro , prebogato plaćenih disidenata - štampanih do te mere da je produkcija njihovih stranica bila veće od produkcije higijenskog papira - naravno iz državne blagajne !
    Umeće književnog ispiranja biografije , srpska diplomatija je razvila do perfekcije , tako da je onaj hitlerovac Šper i tan dani mačiji kašalj za ovu našu disciplinu - jjjebala nas olimpijada , naročito na danšnji dan , kad je meso poskupelo skoro za pola , a ostalo besumučno prati taj inflatorni ratno profiterski patriotizam !