Bem ti biciklo,konjino! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Bem ti biciklo,konjino!

Oceni ovaj blog

- Šta ti se desilo?
- Slomila sam ruku.
- Pa kako bre?
- Vozila bicikl?
- Naletela si na kamen?
- Ma ne,nego doživela ono?!
- Šta ono,neki napad?
- Ma ne,nego ono,baš ono?!
- Upadoh u kanal.
- Ja te i dalje ne razumem?
- Šta je to, ono?
- Jedino da ti nacrtam.
- Doživela sam orgazam konju,reče mi!
- Okrenu se ljutito i ode.

Ostadoh na sred ulice baš kao konj.Jedva se prizvah sebi.
Razmišljam nešto kasnije kako nisam vredan jednog
običnog sedala za bicikl.Nikad ni jedna ne slomi prst
a kamoli ruku zbog mene.Bem ti biciklo,konjino.

Pošalji "Bem ti biciklo,konjino!" na Facebook Pošalji "Bem ti biciklo,konjino!" na Google Pošalji "Bem ti biciklo,konjino!" na My Yahoo! Pošalji "Bem ti biciklo,konjino!" na Live Pošalji "Bem ti biciklo,konjino!" na MySpace Pošalji "Bem ti biciklo,konjino!" na Twitter Pošalji "Bem ti biciklo,konjino!" na Digg Pošalji "Bem ti biciklo,konjino!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. zxy (avatar)
    Slomljena srca ne računaš ?
    A biciklo je biciklo,dešava se...da se padne
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Slomljena srca ne računaš ?
    A biciklo je biciklo,dešava se...da se padne
    Tesko da bih smeo o srcima da pisem.Nikad ih lomio nisam.
    Mene vise leze babe poput Dostane.One su bez srca.

Z pogledaj damu gore na biciklu.Ona je stavila srce u tasnu
    i jos oznacila gde se nalazi.
  3. Marcus Ibn Said Ibn Cohen (avatar)
    Ne znam jeste li vi videli razliku sedista kod muski i zenski bicikli!?

Bokte, di je ta tehnika stigla!
  4. zxy (avatar)
    Pa uživaju na biciklu ,sumnje nema,gledam to na obali svakog dana,ali bre kad se uveče devojke ,skoro devojčice,u šorcevima lomataju na onim visokim štiklama što je sad izgleda neka moda,vidi se da im lako nije tako da obrni okreni neka ravnoteža uvek ima.A gde su im srca i pamet ne bih znao kasti jer uglavnom gledamo šorceve i noge a ni to dal nas one vide ko konjine
  5. red riding hood (avatar)
    Odoh ja na biciklo pa na neku kaldrmisanu ulicu
  6. 123loncar (avatar)
    ...žena da izgubi život , kako bi svom telu priuštila malo sreće , a ti tako....mesto da skočiš do apoteke i pomogneš se sa pilulama endorfina , kako njoj tako i sebi , a ti je zapitkuješ , kako doživela orgazam....čoveče u orgazmu telo joj luči endorfin , a on joj stimuliše mozak i celo telo / vodi je na sedmo nebo sreće.....
    ...samo vodi računa da ti u apoteci ne daju pogrešne hormone , koji bi nju pretvorili u muško a tebe i sibirsku tigricu - mislim žensko....zato je bolje prirodno stimulisanje proizvodnje hormona sreće - tu nema farmaceutske greške ! ....parkiraš dami biciklo pored drveta na pustoj livati , bačiš pnjavče i počneš tradicionalno misionarski - mislim prirodno popodnevno , a može i prepodnevno zajedničko plandovanje !
  7. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio Marcus Ibn Said Ibn Cohen
    Ne znam jeste li vi videli razliku sedista kod muski i zenski bicikli!?

Bokte, di je ta tehnika stigla!
    Ja nisam,u cemu se razlikuju
  8. SibirskiTigar (avatar)
    Pa uživaju na biciklu ,sumnje nema,gledam to na obali svakog dana,ali bre kad se uveče devojke ,skoro devojčice,u šorcevima lomataju na onim visokim štiklama što je sad izgleda neka moda,vidi se da im lako nije tako da obrni okreni neka ravnoteža uvek ima.A gde su im srca i pamet ne bih znao kasti jer uglavnom gledamo šorceve i noge a ni to dal nas one vide ko konjine
    Pa kako koga,nekom tepaju i "mali,mali",što nemam pojma,možda ti znaš?
  9. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio red riding hood
    Odoh ja na biciklo pa na neku kaldrmisanu ulicu
    Ispricaces nam iskustvo posle voznje?
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...žena da izgubi život , kako bi svom telu priuštila malo sreće , a ti tako....mesto da skočiš do apoteke i pomogneš se sa pilulama endorfina , kako njoj tako i sebi , a ti je zapitkuješ , kako doživela orgazam....čoveče u orgazmu telo joj luči endorfin , a on joj stimuliše mozak i celo telo / vodi je na sedmo nebo sreće.....
    ...samo vodi računa da ti u apoteci ne daju pogrešne hormone , koji bi nju pretvorili u muško a tebe i sibirsku tigricu - mislim žensko....zato je bolje prirodno stimulisanje proizvodnje hormona sreće - tu nema farmaceutske greške ! ....parkiraš dami biciklo pored drveta na pustoj livati , bačiš pnjavče i počneš tradicionalno misionarski - mislim prirodno popodnevno , a može i prepodnevno zajedničko plandovanje !
    Vidim iskusno pises.Daj malo nas pocasti takvim tekstovima na tu temu,zaebi politiku
  11. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Vidim iskusno pises.Daj malo nas pocasti takvim tekstovima na tu temu,zaebi politiku
    ....nikad se nisam oslanjao na iskustvenu pamet - smandrljaju me k'o vola u kupusu...doduše nisam oguglao na tu životnu tepačku , iskustevnu pamet , pa sam se odao samo guglanju....prvo stvar izguglam pa se onda odam uživanju....neću neuk da lipšem kao vo u PUNE JASLE.....pa da....dobro plandovanje u biološki prihvatljivom paru , mopže se reći da su pune jasle , sad samo treba znanje ( glumačko , tehničko i najvno detinjasto ) kažu to dovodi , plandovanje , do nirvane.....kakav dop trice i kučine , ovo je prava stvar , a i besplatno je !
  12. SibirskiTigar (avatar)
    ....nikad se nisam oslanjao na iskustvenu pamet - smandrljaju me k'o vola u kupusu...doduše nisam oguglao na tu životnu tepačku , iskustevnu pamet , pa sam se odao samo guglanju....prvo stvar izguglam pa se onda odam uživanju....neću neuk da lipšem kao vo u PUNE JASLE.....pa da....dobro plandovanje u biološki prihvatljivom paru , mopže se reći da su pune jasle , sad samo treba znanje ( glumačko , tehničko i najvno detinjasto ) kažu to dovodi , plandovanje , do nirvane.....kakav dop trice i kučine , ovo je prava stvar , a i besplatno je !
    Ebes gugle,vece je uzivanje bez njega vazda bilo.
  13. zxy (avatar)
    Daklem posle ovog što si napisao uzmem ja da sprovodim anketu dal je to moguće i znaš šta ,priznajem da sam bio konjina, nisam imao pojma šta se na biciklu dešava...od sad ću da ih motrim drugim očima
  14. SibirskiTigar (avatar)
    Daklem posle ovog što si napisao uzmem ja da sprovodim anketu dal je to moguće i znaš šta ,priznajem da sam bio konjina, nisam imao pojma šta se na biciklu dešava...od sad ću da ih motrim drugim očima
    Nego primecujes li u zadnje vreme sve vise muskaraca kako jasu bicikl.Mislis li da mogu i oni da lome ruku zbog sedala
  15. 123loncar (avatar)
    ...nikad neću da zaboravim onu felinijevu scenu u koj pubertetlije iz trumskog šanca gledaju kako žene sa sela na biciklama ljuljaju zadddnjice !....ostalo se zamišlja !
  16. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Nego primecujes li u zadnje vreme sve vise muskaraca kako jasu bicikl.Mislis li da mogu i oni da lome ruku zbog sedala
    ...pa to oni ponosni / prajdovci.....pa prestone vlasti čak im i stazu napravili , da se akaju na biciklo a ruke da ne lome !
  17. Kiki_GNR (avatar)

18. SibirskiTigar (avatar)
    ...nikad neću da zaboravim onu felinijevu scenu u koj pubertetlije iz trumskog šanca gledaju kako žene sa sela na biciklama ljuljaju zadddnjice !....ostalo se zamišlja !
    Kad smo kod Felinija ja ne zaboravljam drugu scenu,kad onaj sa drveta vice:
    "Hocu zenu,hocu zenu..." da se podsetis

19. SibirskiTigar (avatar)
    ...pa to oni ponosni / prajdovci.....pa prestone vlasti čak im i stazu napravili , da se akaju na biciklo a ruke da ne lome !
    Mislis da i oni mogu da dozive ONO
  20. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio Kiki_GNR

Ukrali ti biciklo? Pozajmi od komsinice.
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja