Radoznalost

Volela bih da mogu da saberem svaki prvi sekund tvog budjenja od kada zivis.Od prvog trenutka kada si udahnuo vazduh pa do poslednje sive zore tvoga postojanja.Te trenutke kada se misao bori sa mutnom svescu,cupa se iz kandzi mraka i snova.Prva misao kao prva rec kao prvi otkucaj za taj dan,najcistija.Da ih sve pretvorim u malu knjigu i da ih citam.Koliko je takvih nesvesnih iskrenih momenata bilo o meni,spontanih nezeljenih,teskih ili radosnih.Kako zivis zanima me.Ma zanimas me ceo.Interesuje me tvoja psiha,sta se mota to po tebi kakvi li te crvi grizu,gde su tvoje stare rane,u kom cosku cuci zec koji drzi sve strahove.Bas zelim da vidim gde je tvoj bes,kakav ti je glas kada puknes,da li treses prozorska okna ili ledis tisinom oko sebe :)Mozda je to samo moj ego koji rovari po tebi u potrazi za svojim odrazom.Mozda bi mi bilo zadovoljstvo sebicno i bezobrazno da sebe nadjem pa da kazem eto,znala sam.Sitna sam dusa sta da ti kazem :)Obicno klupko ljudskih slabosti i tastine.Zensko ko zensko.Nisam ni pokusala da idem iznad toga :)A mozda i nije samo to..mozda nije samo radoznalo njuskanje.Razlaganje na sacinioce prelistavanje slikovnice.Dete koje trpa u usta gumenu igracku i ispituje je.Ima vise..vise u tome .Kao da si coveculjak u staklenoj kugli koju prevrcem pa pada sneg.
 
Draga moja kolegice. Ja kao covek,koji se bavim ljudskom psihom,preporucio bih ti,da se nikada ne

trudis,da muskarca upoznas "u dusu". Veruj mi,razocaraces se.Muskarci su u globalu,sebicna bica,koja

od zena traze i ocamo telessna nasladjivanja.Cim primete,da zena pocinje da "koristi" svoju pamet,ona

postaje neinteresantna za njih.Zavodi muskarca,svojim oblinama,svojom umiljatoscu mackice.Ni ne

pokusavaj,da "procitas" njegovu psihu.Razocaraces se,veruj mi...
 
Lord Gledston;bt293304:
Draga moja kolegice. Ja kao covek,koji se bavim ljudskom psihom,preporucio bih ti,da se nikada ne

trudis,da muskarca upoznas "u dusu". Veruj mi,razocaraces se.Muskarci su u globalu,sebicna bica,koja

od zena traze i ocamo telessna nasladjivanja.Cim primete,da zena pocinje da "koristi" svoju pamet,ona

postaje neinteresantna za njih.Zavodi muskarca,svojim oblinama,svojom umiljatoscu mackice.Ni ne

pokusavaj,da "procitas" njegovu psihu.Razocaraces se,veruj mi...

Mislim da je Lord u pravu draga.Ja sam zaljubljena u romanticne heroje.A takvih vise nema.Mnogo je slab danasnji muskarac draga.I vise nego sto se to moze ocekivati.Ali kad bi barem htio to priznati.Ja bih mu dosta toga oprostila.Uspjeti umjeriti slabosti partnera u dobrom smjeru bio bi pravi podvig danas.Ali su rijetki oni koji to zele i imaju smisla za to......
 
Lord Gledston;bt293304:
Draga moja kolegice. Ja kao covek,koji se bavim ljudskom psihom,preporucio bih ti,da se nikada ne

trudis,da muskarca upoznas "u dusu". Veruj mi,razocaraces se.Muskarci su u globalu,sebicna bica,koja

od zena traze i ocamo telessna nasladjivanja.Cim primete,da zena pocinje da "koristi" svoju pamet,ona

postaje neinteresantna za njih.Zavodi muskarca,svojim oblinama,svojom umiljatoscu mackice.Ni ne

pokusavaj,da "procitas" njegovu psihu.Razocaraces se,veruj mi...
Dragi kolega bacate me u depresiju to je sasvim sigurno :lol: A sta da radim sa knjigom ako je ne mogu citati,slikovnica se brzo prelista.Ako su muskarci svi na isti kalup onda se i nemamo mnogo cemu nadati :lol: Nista,dizem onda ruke od muskih ako mi mozak ne zasvrbi ic mi ne treba :sad2:
 
mizaca;bt293305:
Mislim da je Lord u pravu draga.Ja sam zaljubljena u romanticne heroje.A takvih vise nema.Mnogo je slab danasnji muskarac draga.I vise nego sto se to moze ocekivati.Ali kad bi barem htio to priznati.Ja bih mu dosta toga oprostila.Uspjeti umjeriti slabosti partnera u dobrom smjeru bio bi pravi podvig danas.Ali su rijetki oni koji to zele i imaju smisla za to......
Ko jos ima nerava za dresuru partnera.Kome to uopste treba.Ako nije to to,ako covek u sebi nema zrelosti i dubine i karaktera sta ce mi stene sa lepim okicama :)
 
Da odgovorim u Lordovom sistemu vrednosti:

Prva misao po budjenju:

- od rođenja do 1. rodjendana: uff, opet sam se usro
-od 1. rođendana do ulaska u pubertet: uff, bem ti obaveze (obdanište, škola, gimnazija)
-od ulaska u pubertet do dana: uff, opet mi se digo

:hahaha:
 
Sad moj sistem vrednosti. :cool:

Hebeš muškarca koji se boji ženine pameti. Šta će ti žena koju ne zaintrigiraš, koju ne zanimaš. Dovoljna ti ondak i lutka. Pa naduvaš kad ti se digne, da niko ne zna.

Žena treba biti jaka, da te prati, čačka, jača. Prava žena te uvek drži pod naponom, nula se ne priznaje. Šta ćeš i njoj i sebi uzemljen.


*
Inače, tekst ti je prelep, samo nemoj preterivati s tom staklenom kuglom, da se tom tvom čovečuljku ne zavrti. :mrgreen:
 
mizaca;bt293305:
Mislim da je Lord u pravu draga.Ja sam zaljubljena u romanticne heroje.A takvih vise nema.Mnogo je slab danasnji muskarac draga.I vise nego sto se to moze ocekivati.Ali kad bi barem htio to priznati.Ja bih mu dosta toga oprostila.Uspjeti umjeriti slabosti partnera u dobrom smjeru bio bi pravi podvig danas.Ali su rijetki oni koji to zele i imaju smisla za to......


Znam ovog forumasa,postujem ga, ali to je jedan ipak stariji covek u godinama.:D
 

Back
Top