Mrgud - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Marcus Ibn Said Ibn Cohen

Mrgud

Oceni ovaj blog
Mrzim, kad ovako moram ustati cak u pola 9, u subotu, Pobogu, da cekam nekog majstora.

Mrzim radne dane, i od sad cu mrzeti svaku subotu u kojoj moram ustati zbog tamo nekog majstora!

Mrzim sto nemam sad ni kafe, a di ici kod komsije i traziti, jer oni ...oni mene mrze otkad sam im jednom isao na vrata u 00:15 i pitao ih sasvim pristojno da l' bi mogli da utisaju malo muziku. Njihova reakcija: Kako to posle toliko meseci, smeta? (Dobro, ja sam na to rekao: ako moze jer....pored mame se odma stvorio i sin, ajpara neki, i cerka koja..... kanda je neka prvakinja u dizanju tegova)

Mrzim kad idem u ovaj X supermarket (ne smem kasti koji, ne daj Boze da me tuze, ali pocinje sa M) i ono cekas red, red je bas da kazem podugacak, ima 5 kasi, ali radi samo jedna! Dobro, subotom ponekad rade i dve zbog vikenda, ali onda subotom mrzim one tipove koji imaju samo jednu namirnicu, produkt, sto god, i pitaju te: jel mogu ja ispred vas jer imam samo ovo. (a ja sto imam samo kafu od 100 grama i plazmu....ko me benda)
Al najvise mrzim cene u ovom supermarketu!

Mrzim kad pozovem nekog, a on se ne javlja. Pogotovo mrzim ovaj sat na zidu koji mi pokazuje da je majstor trebao da dodje cak pre sat vremena. Maknucu ga jer svakako mi smeta njegovo tik-tak...tik tak kad ono zaspem na kaucu a nit da idem u spavacu, nit da spavam dalje u dnevni boravak!

A kako tek mrzim ovakve suncane subotne dane, u kojima moras sesti kuci jer ti neko dodje a ti bi na strand recimo.

Mrzim i ovaj TV recimo. Nista pametno na njemu, a nude kao neke pakete. Kakvi su ti ljudi na salteru..... mufljuzi! Sad mrzim i to sto na svim tim salterima privatnih firmi, rade neki zgodni, sarmantni ljudi, bili to zene ili muskarci. (obratite paznju samo, nema bas nekih debelih, a glas im je tako melankolican!)

Mrzim to sto nisam citao uputsva: kako sastaviti sto?!

Mrzim .....ma mrzim to sto je ta lista sta sve mrzim tako dugacka! I mrzim cinjenicu sto mrzim

Sad tek skontah, da mi je toliko godina bilo potrebno da razumem sublimentarne poruke iz crtanog filma: Strumfovi!

Ali dobro, ne mrzim ljude ni zivotinje. (dobro, kod ljudi mrzim neka ponasanja al sta cu....mrze i mene komsije pa sta?!)

Pošalji "Mrgud" na Facebook Pošalji "Mrgud" na Google Pošalji "Mrgud" na My Yahoo! Pošalji "Mrgud" na Live Pošalji "Mrgud" na MySpace Pošalji "Mrgud" na Twitter Pošalji "Mrgud" na Digg Pošalji "Mrgud" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. wirdz (avatar)
    jao traženje kafe od komšija haha najss
  2. sanja* (avatar)
    oni mene mrze otkad sam im jednom isao na vrata u 00:15 i pitao ih sasvim pristojno da l' bi mogli da utisaju malo muziku.
    Kaže jedan:

- A što imam nenormalnog komšiju, sinoć mi u dva po ponoći došao na vrata pa lupa li lupa. Alaj me prepao, majkumu, mal' mi nije bušilica ispala iz ruku!
  3. Marcus Ibn Said Ibn Cohen (avatar)
    Citat Original postavio wirdz
    jao traženje kafe od komšija haha najss

wirdz, pa ja se secam kad sam bio sasvim mali, kako se to radilo. Solja zejtina cak (kako kad i fildzan!). Setim se kad su mi rekli: skoci do Jevremovih, pa reci im 4 jaja. Dali su mi,...al uz to cika Jevrem mi dao neki papiric di je stajalo koliko grama su teske 4 jaja!

Tek kasnije kad sam odrastao malo,saznao da Jevremovi nisu bili Jevreji kao sto se pricalo u mojoj kuci,(a ja sav ponosan da imam Jevreje kao komsije)
    Ispade da su dosli negde iz nekog grada... na granici, ne mogu se tacno setiti kojeg.
  4. Marcus Ibn Said Ibn Cohen (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    Kaže jedan:

- A što imam nenormalnog komšiju, sinoć mi u dva po ponoći došao na vrata pa lupa li lupa. Alaj me prepao, majkumu, mal' mi nije bušilica ispala iz ruku!

Pa to su oni...Busili su tada kad su sazidali dupleks!