PITAM SE PITAM - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

PITAM SE PITAM

Oceni ovaj blog
Nešto mi se javlja , ovih dana , čitajući bulevarske prestone žutare - kao , britanci uhapsili Blera i sude mu za zločinačke radnje , pazi sad , prema sopstvenom stanovništvu / podanicima , dok je bio na vladi , neprikosnoveni činbenik !
Jest bogu mi , znaju to vazda oni , pa sude li sude ti britansci - u mojim snoviđenjima , ama , mnoge su oni vladarske glave turali na panj , pa i u istorijsku roptarnicu ! Pogan je to svet !
Sledsveno tome , panjevima i roptarnicama , shodno mojim snovima i njihovim javljanjima, hoće li se suditi i svim njegovim , Blerovim , vrlim učenicima - odlikašima - bageristima bez pardona !

Pošalji "PITAM SE PITAM" na Facebook Pošalji "PITAM SE PITAM" na Google Pošalji "PITAM SE PITAM" na My Yahoo! Pošalji "PITAM SE PITAM" na Live Pošalji "PITAM SE PITAM" na MySpace Pošalji "PITAM SE PITAM" na Twitter Pošalji "PITAM SE PITAM" na Digg Pošalji "PITAM SE PITAM" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    TONI BLER IDE U ZATVOR?! Vodio je Bušovu politiku i po svaku cenu uvlačio Britaniju u rat!

http://www.srbijadanas.com/clanak/bler-drhti-zbog-rata-u-iraku-danas-se-objavljuje-izvestaj-o-odgovornosti-bivseg-premijera
  2. zxy (avatar)
    Ne brini ti za Engeleze,oni su za diplomatiju visoka škola jahanja...ma i za sve,.od njih treba učiti ko može al za to treba kefalo.. al nema to svako
  3. mizaca (avatar)
    Sve je to dragi Loncar projekat zvani GLOBALIZAM.
  4. 123loncar (avatar)
    ....taman posla da se uzbuđavam za Blera i jangleze.....no . što je babi milo , to se babi snilo !
  5. faraonn (avatar)
    ...englezi su mi upalili sva svijetla viseg ranga
    jos od Foklanda
    to je nacija koju malo ko simpatise
    ali niko ih ne proziva
    teska na baterije 'gospoda'
    puna otetog biserja svake vrste
    a sebe postavlja kao etalon svemu visem
    a, ustvari su gavran osarenjen
    biserjem istoka
    zlatom Egipta...i ...i stace se na kraj valjda
    tome bestijanju bljedolikih spodoba...
  6. 123loncar (avatar)
    ....ima se šta od njih - razbojnika u svilenim rukavicama , naučiti !