Provera - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Provera

Oceni ovaj blog
Jedan muškarac je odlučio proveriti da li ga njegova žena voli i napisao joj je oproštajno pismo, u kojem je, navodno, ostavlja. Stavio je pismo na sto i sakrio se ispod kreveta, iščekujući ženu.
Razumeo je da postupa malo glupo i detinjasto, ali morao je znati šta njegova žena oseća prema njemu. Nadao se videti njeno iznenađeno lice, zamišljao je kako plače, i sva usplahirena, zove prijatelje.
Napokon, kada se njegova žena vratila kući, pronašla je pismo i pročitala ga. Uzela je hemijsku i počela po pismu nešto pisati. Nakon toga, presvukla se pevušeći veselu pesmicu i plešući u njenom ritmu...
Pre bi se reklo da je bila sretna, a ne uznemirena i žalosna. Muž je bio šokiran. Sledilo je još nešto gore. Žena je uzela telefon i okrenula broj:
"Ćao, dragi. Spremna sam, dolazim uskoro. Što se tiče ove budale, napokon sam ga se rešila, otišao je... I kako sam se uopšte mogla udati za njega? Žao mi je što se nismo ranije sreli. Evo me, stižem...."
Prekinula je vezu i izašla iz stana. Muž je čuo zatvaranje ulaznih vrata - otišla je. Razočaran, frustriran, sa suzama u očima, izvukao se ispod kreveta, uzeo papir i hteo videti što je napisala.
Kroz suze je pročitao: "Vidim tvoje noge kako vire ispod kreveta. Otišla sam u pekaru po hleb."

Pošalji "Provera" na Facebook Pošalji "Provera" na Google Pošalji "Provera" na My Yahoo! Pošalji "Provera" na Live Pošalji "Provera" na MySpace Pošalji "Provera" na Twitter Pošalji "Provera" na Digg Pošalji "Provera" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sanja* (avatar)
  2. Soradze (avatar)
    Nasmejali ste me u ovaj kasni sat!! .. Ovo je za dalje prepričavanje!! Hvala...
  3. 123loncar (avatar)
  4. gost 382857 (avatar)
    :rotf: :klap: