Uputstvo za preživljavanje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanja*

Uputstvo za preživljavanje

Oceni ovaj blog
Napuniš lepo kadu prijatno mlakom (na granici s hladnjikavom) vodom.
Uđeš u kadu, go golcijat.
Udobno se smestiš.
Nožnim palcem vešto odčepiš čep.
Namestiš tuš da ti curi na glavu.
Idealno bi bilo da se pogodi da brzina oticanja vode iz kade bude usklađena s brzinom doticanja vode iz tuša.

Pošalji "Uputstvo za preživljavanje" na Facebook Pošalji "Uputstvo za preživljavanje" na Google Pošalji "Uputstvo za preživljavanje" na My Yahoo! Pošalji "Uputstvo za preživljavanje" na Live Pošalji "Uputstvo za preživljavanje" na MySpace Pošalji "Uputstvo za preživljavanje" na Twitter Pošalji "Uputstvo za preživljavanje" na Digg Pošalji "Uputstvo za preživljavanje" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. wirdz (avatar)
    go golcijat

sjajno
  2. sanja* (avatar)
    Da. I treba da traje satima. To sam zaboravila da pomenem.
  3. Soradze (avatar)
    Znaš ti da uživaš!!! Pa još satima!! Ako ne satima, onda bar dok ima tople vode u bojleru!
    Hvala na primamljivoj ideji...
  4. sanja* (avatar)
    Ne mora da bude stalno topla, habituacija je čudo.
  5. Konj_na_belom_princu (avatar)
    Odakle meni kada? I tuš još.. o žena kad nešto smisli...

Napuniš bure.. sipaš jabukovo sirće i so.. skineš se go osim čarapa i utoneš u toplo bure.. i ne izlaziš ko Diogen dok se ne ukrtiš
  6. Meridian (avatar)
    Yock, sanja, ne moze to kad si go, funkcionise tek kad ima sta da zadrzi vodu.

Muska majica recimo...
  7. sanja* (avatar)
    ne mogu da skapiram vas kojima je do seksa na ovu vrućinu.
  8. zxy (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    Seks je najbolje sredstvo za rashladjivanje ...a i za grejanje,ma seks je za sve ,eto vam recept od mene
    a tek za preživljavanje msm glavni je ,bez njega nas ne bi ni bilo tako da ...sve njemu i dugujemo.Zato gde god zgodno mesto nadješ slobodno ga iskoristi,može i u kadi
    Ažurirano 25.06.2016. u 11:12, autor: zxy
  9. Ellena01 (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    Ma to čisto iz praktičnih razloga...uvijek je dobro imati nekoga da ti ne pozli na ovoj vrućini, da se ne udaviš ili ne daj Bože zaspiš pod ti mlazom vode...tako da...
  10. sanja* (avatar)
    ne.

moja kada.

moja, moja i samo moja.