...moja Djevojcice... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

...moja Djevojcice...

Oceni ovaj blog
...moguce je sve osim
Tebe
i da je moguce
nemoj
opet bi kao i prije
nemoguca bila
radosti i nesigurna svoja
pratiljo
znam,
izdao sam te
ali si mi mogla to reci
a ne,
jednostavno uteci
i sve moje puteve osuditi
da neizvjesni budu
kad su jos
putevi bili
sad si na pocetku
isto kao i ja
ali
i djeca nasa sad divljaju
meni i tebi ostalo je da se
trazimo istinskim stazama
i sve da obasjamo
a to nije isto
i nije
onako kako je bilo
kad sam te
iz duge
istrgao...moja Djevojcice...

Pošalji "...moja Djevojcice..." na Facebook Pošalji "...moja Djevojcice..." na Google Pošalji "...moja Djevojcice..." na My Yahoo! Pošalji "...moja Djevojcice..." na Live Pošalji "...moja Djevojcice..." na MySpace Pošalji "...moja Djevojcice..." na Twitter Pošalji "...moja Djevojcice..." na Digg Pošalji "...moja Djevojcice..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Možete da se tražite,možete i da se nadjete al da se objasnite i razumete msm da je nemogućeA devojčice su menščini sve takve
  2. RiadaT. (avatar)
    Divni stihovi faraonne
  3. gost 382857 (avatar)
    [QUOTE] trazimo istinskim stazama
    i sve da obasjamo[/QUOTE]
    Pitam se često da li su nam ljubavi u životu postavljene samo kao mamci, putokazi i baklje večite potrage za istinskim stazama?
    Da li bi bez uznesenja na neba zaljubljenosti i pakla razočarenja uopšte ikakvu istinu tražili ili neprohodnim putevima hodili?
    Neostvarena ili izgubljena ljubav, pogotovo, je samo povod i neophodan uslov za duhovno traganje...
    Obasjavate vi već svoje staze, a i obasjaće vas još mnogo sakrivenih sunaca što samo čekaju na vas...
    Veoma lepo... :D:heart:
    Dugo vas nema i baš ste mi nedostajali :(
  4. 123loncar (avatar)
    ....a meni se javlja da je ovdi reč o mudrosti koja je zablistala pa utekla , koja je istine mnoge u sebe utkala , a de ne govorim o idejama , lepim i svetlim mislima...samo mi se na trenutak ova misao javila , kao razumevanje ovih stihova....voleo bih da nisam u pravu !...ali opet , stvar tako dejstvuje !
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Sfyontull
    Pitam se često da li su nam ljubavi u životu postavljene samo kao mamci, putokazi i baklje večite potrage za istinskim stazama?
    Da li bi bez uznesenja na neba zaljubljenosti i pakla razočarenja uopšte ikakvu istinu tražili ili neprohodnim putevima hodili?
    Neostvarena ili izgubljena ljubav, pogotovo, je samo povod i neophodan uslov za duhovno traganje...
    Obasjavate vi već svoje staze, a i obasjaće vas još mnogo sakrivenih sunaca što samo čekaju na vas...
    Veoma lepo...
    Dugo vas nema i baš ste mi nedostajali
    Idealna ljubav čovek i žene ne može u ovom svetu biti ostvarena jer onda ne bi bilo mesta za Boga.Zato je ona u stalnom traženju i vodi osim jedno drugome i svemu ostalom lepom i uzvišenom...
    Danas kad su srca ljudi zauzeta igračkama i zabavom čoveku takodje Bog viiše ne treba ali msm da neće to moći dugo da traje;omlatiće se to sve ljudima o glave.Živi bili pa videli
  6. Soradze (avatar)
    Sveta je dužnost čoveka da iz bega, vrati svoj život unazad, u svoje snove, da ih osvetli i u sveti cilj pretvori. Tetovirana ljubav u najdubljem delu srca hiljade pitanja postavlja i zove i zarobljava kao smrt. Čekaju mnogi Dečaci i Devojčice svelta na skritim stazama srdaca i pišu Zapis svih zapisa svete dužnosti čoveka. I kada kreneš osvetljenim stazama, Prijatelju, iščeznućeš iz rama svoje slike i posle, iako sebi nalik, više nikada nećeš biti isti. Jer duboko u sebi hram ljubavi i snova kao Svetinju nad svetinjama nosiš.
  7. mizaca (avatar)
    Tesko je odrasti,a opet ne biti djevojcica.....
    U krugu zivota se nalazimo nekad po volji,a nekad po moranju
    postovani Faraonnu......
  8. LJILJA MMM (avatar)
    Zaista, divni stihovi. Tako ljudski, ne okrivljujući druge do sebe, a opet nežni i prirodno istiniti, jer
    Priroda je rekla par, s razlogom.
    Priroda je rekla stabilna promena je obavezna, s razlogom.
    Stoga, Priroda podrazumeva vazda prilagođavanje i traženje.
    Svaki put udahnemo drugačiji vazduh, svaki udah nam je različit, a ipak dišemo tako željno, spontano i prirodno.

ulepša mi veče ovim stihovima
  9. faraonn (avatar)
    ...zxy,
    mora se misliti da je sve
    kao u nasoj glavi
    a,-nije...
  10. faraonn (avatar)
    ..T.Riada,
    lijep je osjecaj
    kad Pjesnikinja daje
    ovakav komentar,
    Hvala ti Poetesa...
  11. faraonn (avatar)
    ...Sf.
    -ovdje smo jedna divna Druzina
    jedna Sekta iniciranih u rijeci
    rijeci koje se same slazu
    i na istinu umjetnickog zklinju
    a samo takve istine i postoje...
  12. faraonn (avatar)
    ..samo iluzije i adolescencija mogu da potvrde
    da smo to sto bi trebalo da smo
    i ako obmana postoji zestoka
    jos jaca i od vizije svjetlosne,-Soradze,moja Prijateljice...
  13. faraonn (avatar)
    ...Miz,-tesko je
    veoma tesko
    i ,-jos teze...
  14. faraonn (avatar)
    ...Ljiki,
    lijepo je dobiti pohvalu
    od Tebe...
  15. Mačka_Zagrebačka (avatar)
    hrabre djevojčice koje se ne boje
    uvijek su svoje,
    a ne nemoguće...