Prodajem, i to samo danas i sutra do podne - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanja*

Prodajem, i to samo danas i sutra do podne

Oceni ovaj blog
Dakle, najjeftinije moguće što mogu da prodam, prodajem sledeće dve uramljene slike.
Mrtva priroda je 50 eu, dimenzije 40x50, devojka s detelinom je 35 eu, dimenzije 50x60.
Ostaće na prodaju i kasnije, ali ću da dignem cenu. Hitan mi je novac za sutra. Dobro mi dođe i posle sutra, ali posle nemam interes da ih prodajem za te pare.

IMG_20160523_125225.jpg

IMG_20160523_125448.jpg

Pošalji "Prodajem, i to samo danas i sutra do podne" na Facebook Pošalji "Prodajem, i to samo danas i sutra do podne" na Google Pošalji "Prodajem, i to samo danas i sutra do podne" na My Yahoo! Pošalji "Prodajem, i to samo danas i sutra do podne" na Live Pošalji "Prodajem, i to samo danas i sutra do podne" na MySpace Pošalji "Prodajem, i to samo danas i sutra do podne" na Twitter Pošalji "Prodajem, i to samo danas i sutra do podne" na Digg Pošalji "Prodajem, i to samo danas i sutra do podne" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sanja* (avatar)
    Imate kod mene u albumu sa slikama bolje fotografije.
    I fotoaparat sam stavila da se prodaje, a telefonom sad nije moglo bolje.
  2. sanja* (avatar)
    Devojka je otišla.
    Ostala lepša slika
  3. BLAJBI (avatar)
    Zasto sve rasprodajes?
  4. sanja* (avatar)
    Skupljam pare da odem u Beč da tražim posao.
    Nisam imala ni za kartu, pa sam juče prodala ovu jednu sliku za kartu. Zato je bila niska cena - jer nisam imala ni za kartu.
    Sad sam na fb digla cene i skupljam za troškove (smeštaj imam).

Ovde nema života
  5. RiadaT. (avatar)
    Sanja,javi se neki put iz Beča.Sretno ! Držim ti fige
    Ažurirano 24.05.2016. u 22:22, autor: RiadaT.
  6. Lord Gledston (avatar)
    Zasto ides iz nase zemlje.Nije tacno da nema posla i ovde.Evo nudi ti se posao u "Juri". Osam sati rada,35.OOO din plata.Radi se osam sati stojeci

za pokretnom trakom.Rad je u tri smene.Imas pola sata pauzu i pravo,da dva puta u toku radnog vremena,kratko piskis u fabrickom toaletu.

Sve ovo,imas zahvaljujuci nasem Premijeru,pa ne znam zasto prodajes slike,da bi otisla iz ovako perspektivne zemlje.Razmisli jos jednom.?!?