kad se setim - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

votan

kad se setim

Oceni ovaj blog
Kako sam mali
kako sam samo zelen
a pak pun godina
koje sam ispratio
kako sam glup
glup ,glup,sto nisam verovao
sto nisam bio hrabriji
sto nisam grub
kako su mi samo namestili
sve to..i ovo i ono
kako sam providno bice
budan a umoran
pak zora svice
kako to mogu
kako su tako
kameni
ja pa ja nisam
nikada ni mrava zgazio
na sve sam pazio
a ipak sam ostao
neshvacen,tuzan
nekima lud
valjda sto li sam
covek,otac,dobrota,muz.

Pošalji "kad se setim" na Facebook Pošalji "kad se setim" na Google Pošalji "kad se setim" na My Yahoo! Pošalji "kad se setim" na Live Pošalji "kad se setim" na MySpace Pošalji "kad se setim" na Twitter Pošalji "kad se setim" na Digg Pošalji "kad se setim" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. L DJ S P N P Z (avatar)
    dobra
  2. zxy (avatar)
    Kakve te to furije progone a znaš zašto? Zato što si menščini Uroborosu umako jer svestan si postao a On ne voli to.A pošto ne mogu ništa drugo one čoveku u glavi prave pakao,naročito noću koriste priliku za to dok je svest uspavana i bez odbrane glava.Nego stavi ti njih sve na ...ignore,nadji bolje društvo i zabavi se sve će biti lepšeA za početak obračuna sa njima dobre su i pesme
  3. votan (avatar)
    mislim da si me pogodio do pola siguro a i vise to ti je to..sto te okruzuje..taji...a za igore i nisam..pre bi mac u mac pa sta bude..nisu oni otkovani kao ja a i potkovani kao ja..ali ja samo mogu da cekam..takvog su me naciili mnogo ranije..samo trazim mapu da izadjem posle...
  4. Lord Gledston (avatar)
    Ako si zaista takav,kako si sebe opisao..Ti nisi mali,ti si veliki covek,I to covek pun ljudskih vrlina.Tacno,da se
    te vrline danas malo cene. Ali to ne treba da te obeshrabri.Tebi treba samo vise samopouzdanja.Znas koji su
    ljudi "mali". Mali su pokvarenjaci,sicardzije, bolesni karijeristi,kojih sada ima vise nego ikada.Znaj jedno,to treba
    uvek da imas na umu:Svaki posten castan covek je VELIKI. A ona djubrad,stooju "karijeru" vrte repom,lizu cizme i ulagujju se onima na vlasti, zbog "karijere" to su jadnici dostojni ljudskog prezira.
  5. votan (avatar)
    nisam sebe opisao kao vreme sam...nisam ni dobar ni zao...samo pisem sta osecam...i previse osecam...nemam karijeru..nemam ista sto me povezuje sa materijom sem samoga sebe..jednostavo obican covek koji ne postoji u danasnjici...samo senka puna besa i tragova..oziljaka zivota...ne mogu da mrzim ono u sta se svet pretvorio..i ne mrzim ljude koji su naterani da zive to sto zive..ali boli sve to kao rana koja nikada ne zarasta..traje i podseca na dobre ljude koji jos ipak nisu izumrli i traju i trajace...ipak smo mi ljudi...svi....
  6. mizaca (avatar)
    Citat Original postavio votan
    nisam sebe opisao kao vreme sam...nisam ni dobar ni zao...samo pisem sta osecam...i previse osecam...nemam karijeru..nemam ista sto me povezuje sa materijom sem samoga sebe..jednostavo obican covek koji ne postoji u danasnjici...samo senka puna besa i tragova..oziljaka zivota...ne mogu da mrzim ono u sta se svet pretvorio..i ne mrzim ljude koji su naterani da zive to sto zive..ali boli sve to kao rana koja nikada ne zarasta..traje i podseca na dobre ljude koji jos ipak nisu izumrli i traju i trajace...ipak smo mi ljudi...svi....