I nema tome pomoći ! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

I nema tome pomoći !

Oceni ovaj blog
Niko ne može reći odkad je to tako , snama , ali svi znaju ko je u nas : častan , pošten , dostojanstven , vredan , marljiv , istrajan , slobodno misleći čovekoljubec , taj , brzo postane predmet opanćavanja palanačke intelektualne elite - pa tako stavljen na kvaran zub i pogan jezik lukavogo , s'vremenom izgubi slobodu kretanja i javnog govora ,
svako uhlebljenje , imovinu , pa i naposletku život !
Nasuprod njemu , stoje mnogi pognute glave , koji se povinuju palanačkoj eliti - za koje može se reći , kad bi im glava sišla sa ramena i otišla koje kude , niko razliku kakvu god video ne bi. Takovi , danonoćno samoubijaju ono malo preostale čovečnosti u sebi , podnoseći svakakve muke i patnje ćutke u strahu ; živi a da ne žive ! Njih kukavičluk pojede , lagano , iznutra - da im živod ne vredi ni pišljiva boba !

Pošalji "I nema tome pomoći !" na Facebook Pošalji "I nema tome pomoći !" na Google Pošalji "I nema tome pomoći !" na My Yahoo! Pošalji "I nema tome pomoći !" na Live Pošalji "I nema tome pomoći !" na MySpace Pošalji "I nema tome pomoći !" na Twitter Pošalji "I nema tome pomoći !" na Digg Pošalji "I nema tome pomoći !" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. The Lady D (avatar)
    :hvala:
    :heart:
    :bye:
  2. gost 320781 (avatar)
    ali to je svuda u celom svetu isto i neke "varijacije na temu"...

[COLOR=#ff0000][SIZE=1]Lončar :
    izvinite svi , naročito Gloriana , greškom sam utrčao u komentar - a hteo sam samo da odgovorim sa ovim citatom....mnogo se izvinjavam...naročito ako sam nešto pokvario ili izbrisao ![/SIZE][/COLOR]
    Ažurirano 21.04.2016. u 14:29, autor: 123loncar
  3. 123loncar (avatar)
    " ali to je svuda u celom svetu isto i neke "varijacije na temu"..."

...sad mi nekako dođe lakše...nušićevski rečeno , sad ne moram da se jedim štaće reći svet...

..samo opet , kako spašavati se od sveta - njegove rulje i njene elite ; to je moja muka....rulja se vazdigla ođe - ima dičnih kolovođa , pa nastala njiova vlada... ama da im zarđalim srpom isečeš jezičine , pre će srp od njiove gadi propanuti , nego njihov pogan jezik , opanćivački - umuknuti...
    ...to je problem , moj , a verujem i mnogih , ođe...
    ...kliktaško opanćivačka elita i nji'ovo ništavilo - zaposeli svu okoliš , pa svoje otrove nametnuli kao kavu god lekariju , za vazdizanje duša u bezdno paklenih tmina...
    ...sačuvaj nas bože i sakloni , ovijih vremena !
  4. zxy (avatar)
    Niko ne može reći odkad je to tako , snama , ali svi znaju ko je u nas : častan , pošten , dostojanstven , vredan , marljiv , istrajan , slobodno misleći čovekoljubec , taj , brzo postane predmet opanćavanja palanačke intelektualne elite - pa tako stavljen na kvaran zub i pogan jezik lukavogo , s'vremenom izgubi slobodu kretanja i javnog govora ,
    svako uhlebljenje , imovinu , pa i naposletku život !

Zato ima Krstaricu
  5. 123loncar (avatar)
    Što jest , jest - najbolja je zato krstarica , ne treba mi SPS !

( malo nemuštog kopiranja reklamnih poruka , nadam se , ne pravi štetu , a onda mora i da koristi )
  6. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Što jest , jest - najbolja je zato krstarica , ne treba mi SPS !

( malo nemuštog kopiranja reklamnih poruka , nadam se , ne pravi štetu , a onda mora i da koristi )
    Pa zato su je izmislili ,da se ne bi trošili sedativi
  7. 123loncar (avatar)
    ...mora neko da otvori to pitanje krstarice kao ordinacije za samolečenje - autokrstarenje !
  8. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...mora neko da otvori to pitanje krstarice kao ordinacije za samolečenje - autokrstarenje !
    Što bi,uspešna je ,msm ok je
  9. 123loncar (avatar)
    ...jeste uspešna kao ordinacija , sudeći po meni....pa ja sam odmah ukapirao njenu lekovitost i javno izrekao taj stav....bolja je od banjskog lečenja , naročito je dobra za ženski svet kome orošavanje ne pomaže ...
    .....no ne izlečuju se te bolesti tako lako , a mnoge nikako...naročito nisu izlečive kod onih koji ih ne priznaju....

....mislim da bi rasprava o ovom pitanju terapetski pomogla , naročito publici koja ne priznaje ordinacijske moći ovog lečilišta....

...konačno , šta znam - moderatori bolje znaju , mnim !?
  10. mizaca (avatar)
    Ja sam konstatovala da je to sa nama vec tako 30 godina.A sta ce biti u sljedecih 30?Narod je ovdje naucio da spava.I ne budi mu se nikako........
  11. 123loncar (avatar)
    ...iskren da budem , mislim da je tako više od jednog veka - a doklen će , nesmem da kažem , da stvar ne izmalerišem...tu već postajem glupo sujeveran !