Plavuša i prljavi auto - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Zoran Jov

Plavuša i prljavi auto

Oceni ovaj blog
Malopre sam se zaleteo kao sivonja na jednom bulevaru i jedva sam prikočio kad sam video da se kolona vozila ispred mene zaustavlja na crveno na jednom semaforu. Morao sam da stanem u kolonu. I kad sam pogledao desno od sebe... zgrozio sam se... Ugledao sam neki novi audi crne boje, prljav od one noćne kiše od prelaska petka na subotu, kada je prljava kiša puna peska iz Sahare posrala sve parkirane automobile, a za volanom neku na prvi pogled zgodnu plavušu, sa naočarima za Sunce. Izgledala je kao skupa profesionalna prostitutka, onako doterana, ali sa prljavim automobilom, i sa nekom odvratnom tetovažom na levom ramenu. Zgadila mi se, jer ne volim tetovirane žene, i tetovaže uopšte, pošto se samo robovi tetoviraju. Ko zna kakve su joj gaće i kakva joj je hevulja kad joj je ovakav auto.

Pošalji "Plavuša i prljavi auto" na Facebook Pošalji "Plavuša i prljavi auto" na Google Pošalji "Plavuša i prljavi auto" na My Yahoo! Pošalji "Plavuša i prljavi auto" na Live Pošalji "Plavuša i prljavi auto" na MySpace Pošalji "Plavuša i prljavi auto" na Twitter Pošalji "Plavuša i prljavi auto" na Digg Pošalji "Plavuša i prljavi auto" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari