---------------------------------- - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

andrriano

----------------------------------

Oceni ovaj blog
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pošalji "----------------------------------" na Facebook Pošalji "----------------------------------" na Google Pošalji "----------------------------------" na My Yahoo! Pošalji "----------------------------------" na Live Pošalji "----------------------------------" na MySpace Pošalji "----------------------------------" na Twitter Pošalji "----------------------------------" na Digg Pošalji "----------------------------------" na del.icio.us

Ažurirano 06.01.2017. u 18:40, autor: andrriano

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Gloriana (avatar)
    Ma laze! Sram ga bilo!
  2. andrriano (avatar)
    Jovan nikad ne laže...bar moj djed Jovan nikad nije lagao...
  3. Gloriana (avatar)
    Ajooj izlaga se i navalja ko masla po lepini..
  4. andrriano (avatar)
    Kako možeš tako...bog će te u šumu okrenuti....
  5. Gloriana (avatar)
    odoh sad u sumu da ga nadjem.. hahahahahahaha
  6. andrriano (avatar)
    nemoj da te noćni čuvari otmu i odvedu u šume koje ne šumore
  7. Gloriana (avatar)
  8. andrriano (avatar)
    IĐEN...viditi je li moj Mandi liva nožurina pala niz postelju pa da je podignem....
  9. Gloriana (avatar)
  10. Gloriana (avatar)
    eto, muskarci samo na seks misle...
  11. andrriano (avatar)
    ma kakv seks jadna ne bila .....
  12. Gloriana (avatar)
    Manda ima herniju?
  13. andrriano (avatar)
    Ima Manda tilo ni Meštrović ga ne bi bolje isklesao....ali sam se ja štufa, dojadilo rano moja, bogu i narodu...
  14. andrriano (avatar)
    tiraj me leći kad znaš kud rano moram
  15. andrriano (avatar)
    bižin ća ...pošten svit je već u postelji....i čini ono što je bogu milo...i drago...
  16. Gloriana (avatar)
    moras prvo obrisati blog! to ti je draze od pisanja!
  17. andrriano (avatar)
    .....haha.....znači i tebi je drago kad moj post ujutro ne osvane...to je na stanoviti način i lijepi osjećaj kod mnogih; "evo nema posta možda je živinče crklo"...eto zato brišem; da obradujem i razveselim ljude...podarim im nadu, i ufanje....
    Ažurirano 30.03.2016. u 22:45, autor: andrriano
  18. Gloriana (avatar)
    kompleksasu... a bas smo svi uzivali u tvojim postovima i vracali se da uzivamo.. samo ti previse mislis- o misljenu drugih..sto zapravo uvek tebe zezne...ja volim tvoju poeziju.. ali ti se ponasas kao neko ko da sirocetu na ulici jednu soldu pa se predomisli te je opet uzme natrag...kako znaju muski zenama da viknu: Das il ne das? e tako se mora i sa tobom...
    Ažurirano 31.03.2016. u 01:33, autor: Gloriana
  19. iamblond (avatar)
    bogme velik taj Jovan ...po nepresušnoj gluposti...i mržnji...mora da ga je neka nogom odvalila sa postelje i od stola i to onako dobro...e neka ga je...zaslužio je i gorje....
  20. Gloriana (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    bogme velik taj Jovan ...po nepresušnoj gluposti...i mržnji...mora da ga je neka nogom odvalila sa postelje i od stola i to onako dobro...e neka ga je...zaslužio je i gorje....
    za koment..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja