LJUBAV - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

LJUBAV

Oceni ovaj blog
U moru ružnih vesti o bolestima,ratovima,kriminalu,nesrećama,nađe se i poneka da nam ulepša dan...Danas mi osmeh na lice izmamio ovaj naslov :

''Vratio se Klepetan: Kasnio je 6 dana, Malena ga jedva dočekala''

Da,reč je o ljubavi ,o ljubavi koja traje 14 godina...Ali o ljubavi izmedju dve ptice...O ljubavi i vernosti...O čekanju i čeznji...O malenom gnezdu punom ljubavi

Čitam o njima,gledam ih na slici i radujem se ko dete...I srce mi punooo kao da je to neko meni drag dočekao svoju ljubav sa dalekog puta...

Ove mi rode vraćaju veru u Ljubav...Znam da je ima i među nama ljudima....Jer zbog čega smo rođeni na ovoj planeti ako ne da otkrijemo i doživimo ljubav ,u raznim oblicima ?
Kako reče Irving Stoun u knjizi ''Žudnja za životom" :

''Ljubav je začin života,ona je potrebna čoveku da oseti ukus svih stvari u životu ''

Ne štedite na začinu zivota,delite ga nesebično otvorenih dlanova i srca... Želim vam da , ako već niste,nađete svog Klepetana ili svoju Malenu..

klepetan-i-malena.jpg

Pošalji "LJUBAV" na Facebook Pošalji "LJUBAV" na Google Pošalji "LJUBAV" na My Yahoo! Pošalji "LJUBAV" na Live Pošalji "LJUBAV" na MySpace Pošalji "LJUBAV" na Twitter Pošalji "LJUBAV" na Digg Pošalji "LJUBAV" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
  2. Limunadica (avatar)
    u moru svega toga nabrojanog
    koji imbe nadje za shodno da klepece o klepetanu
  3. zxy (avatar)
    " Ako imaš sva blaga sveta a ljubavi nemaš...ništa si"
    Ljubav je alfa i omega sveta ,ko to ne shvata ništarija je obična
  4. DUNJA W (avatar)
    Bas tako,Zxy