Igrokaz o brushalteru - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Borac za prava zivotinja

Igrokaz o brushalteru

Oceni ovaj blog
na zadatu temu o brushalteru

Bio jednom jedan đačić- grudnjačić koji se zvao B70. Visio je na ofingeru velike robne kuće – sasvim običan, takoreći neprimetan. Avaj, dok su njegovi drugari odlazili u tople i nežne jaslice, umiljato se trljajući o ružičaste bradavice, na B70 se skupljala prašina. Hteo je da iskoči u svet; hteo je da bude sasvim, sasvim drugačiji … crn sa čipkom, sa fišbajnom i – naravno – veliki kao njegovi drugari. Kompleks manje vrednosti u njemu je pobudio samoubilačke nagone.

Jednog dana, videvši ga kako se tužno ljulja na vešalici, obratio mu se raskošni ružičasti satenski kolega po imenu F100: “Već godinu dana gledam kako tuguješ. Eto, i mene muči ista muka … Niko me neće, a tako bih voleo da se prilepim uz bujne ženske grudi!”
“Zašto tebe niko neće kad si tako veliki?”, pitao je B70.
“Prvo – skup sam. Drugo – danas postoje usavršeni modeli, prema kojima sam ja ništa! Grudnjaci koji povećavaju grudi, oni koji smanjuju … i niko me ne želi ovako iskrenog. Iskrenost više nije na ceni. Pa sam hteo da ti predložim da pobegnemo i krenemo u potragu za srećom, tojest za grudima kojima ćemo odgovarati. Mora negde postojati naš soulmejt.”
B70 se ovo učinilo kao dobra ideja.
Umrsiše bretele i, čim je u radnju uleteo dašak vetra, pohrliše kroz prozor. Leteli su, leteli, kao balon-lastavica, preleteli pola sveta, i na kraju se – umorni – prevališe preko žice za sušenje veša.
I gle čuda, ujutru ih pokupiše dve žene: manjeg je uzela jedna koja bi mogla I bez brushaltera, većeg druga, kojoj je već dosadilo da grudi vezuje oko vrata.

Pošalji "Igrokaz o brushalteru" na Facebook Pošalji "Igrokaz o brushalteru" na Google Pošalji "Igrokaz o brushalteru" na My Yahoo! Pošalji "Igrokaz o brushalteru" na Live Pošalji "Igrokaz o brushalteru" na MySpace Pošalji "Igrokaz o brushalteru" na Twitter Pošalji "Igrokaz o brushalteru" na Digg Pošalji "Igrokaz o brushalteru" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. wirdz (avatar)
    hihi
  2. nezadrživ (avatar)
    Bezveze
  3. sanja* (avatar)
    Ovo je bajka.
    Mislim, satenski i čipkast a F100.

Pa to ne bi moglo da iznese težinu grudi koje se vezuju oko vrata. Ali dobro, kad već pričaju, možda imaju i kakva druga magična svojstva
  4. sanja* (avatar)
    A žene s F 120 se nikad ne boje letenja avionom.
    Uvek mogu da iskoriste brus kao padobran.
  5. wirdz (avatar)
    (grudnjak) astronaut je volio sise
    u bestežinskom stanju vise
    savršeno

https://www.youtube.com/watch?v=GcMbK2wtIaw

Ažurirano 28.03.2016. u 15:34, autor: wirdz
  6. Lord Gledston (avatar)
    Sise su svetinja,muskarci nocu sanjaju savrsene zenske grudi.Kada bi zene znale,sta za muskarce znace,njihove
    mlecne grudi......pare bi mogle da zarade.Ma ni na Lotu,ne bi dobile toliko,koliko njihove grudi vrede...
  7. sanja* (avatar)
  8. mizaca (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    Sise su svetinja,muskarci nocu sanjaju savrsene zenske grudi.Kada bi zene znale,sta za muskarce znace,njihove
    mlecne grudi......pare bi mogle da zarade.Ma ni na Lotu,ne bi dobile toliko,koliko njihove grudi vrede...
    Znamo,znamo.......Divna pricica
  9. shonery (avatar)
    heh...
  10. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    Ovo je bajka.
    Mislim, satenski i čipkast a F100.

Pa to ne bi moglo da iznese težinu grudi koje se vezuju oko vrata. Ali dobro, kad već pričaju, možda imaju i kakva druga magična svojstva

Victoria secret...ne bi vjerovala što i kakve sve nemaju i imaju...i ne postoji veličina u kojoj nemaju.....bogu hvala...i saten i čipka i eko pamuk....i sve što nas žene veseli...a i ne samo oni...to što na našim prostorima nema...to je već drugi par rukava...nažalost.......
  11. Sanovnik (avatar)
    Sto se mene tice, vrlo lepo napisano. Sarmantno, zenstveno, junacki i damski.
  12. DUNJA W (avatar)
    BRavo za ideju i odlicno napisan tekst...