......................... ................

Andrriano ,
Sličajno sam videla „ko te proganja,“
Pomislila sam :„mora da se pojavio neki pravi talanat, moram da vidim o cemu piše taj Andrirano.“ :)

...Nije me prevario instikt ni ovaj put. Odusevljena sam energijom i snagom ovog tvog bloga i zelim to podeliti sa tobom iako si ga povukao.

Hvala ti za „izvor žive reci...iza planine polja vlastitog vida
za te neustrasive i nepokolebljive težnje proviriti i dalje i dublje,osetiti jače, snažnije,otići korak dalje i dalje ..kao potreba ,kao ispunjenje...slobodan kao dah...rast,pokret,tok ,žubor..a sve sa željom očuvanja bistrine duševne svetinje koju bi poslednjim dahom odbranio i ne bi sopstvenom cistinom(bistrinom) uma i svesti dozvolio njegovo zamucenje niti kakve atake na tom svom duševnom svetilistu.
Bez zive reci...samog zivota..ne bi bio svoj.

...ne odavno..vec nikad nisam pročitala ovde nešto tako originalno i snažno.

Taj tvoj na mene preneseni osećaj zarobljenosti u svakom nametanju okvira, i živa treperava želja kao krvotoka puls, za većim i širim,novim,....hrabrost i odlucnost ..da se krene pomeranju granice vlastitih vidika,duse ..ma ne to je čak tvoja potreba za tim, tvoj način postojanja.
A opet sve mozeš lako i spakovati u „šutnju“ osluškujuci i prizeljkujuci susret sličnosti i srodnost.
Taj istrazivacki samokritičan duh ...
Duboko korenski čvrsto razgranata Snaga i Vera jedne nepokolebljive volje pojena sigurnošcu u sebe i svoju nepresušnost, spremnost pred svim izazovima.
Hvala za isceliteljski zagrljaj tvojih reči, koji prenoseći ove snažne poruke napaja izdanke istoizvorne...

Ti nisi vlasnik živog izvora,ti si vlasnik zivog-dragog kamena,diamanta...vlasnik si svog života.
Na pravom si putu...čestitam ti , odsad cu sa velikom „zivom“ radoznalošću potraziti,tvoj neki novi rad,jer ovaj koji sam jedino videla me je kupio .
:hvala:
:bye:
 

Back
Top