POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

LJILJA MMM

POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA

Oceni ovaj blog

(sve reči do sad ispisane, pa i ove, samo su zapisi spisateljkine duše i života....prelepog života....da mogu, kada se prozori sećanja isprljaju po malo da ih obrišem i gvirnem kroz njih, kada me život slomi da se podsetim gde spava snaga. Ovo je knjiga koju ostavljam u amanet onima koji hode za nama koračajući tragovima našim.....našoj deci)

image hosting over 10mb

image upload no ads

free image uploading

uploadimage

print screen windows

Da zasladimo ovaj lepi blogerski kutak od reči. Cic pravila, Svitac asistirao
S poštovanjem svim damama......i muškima, jer šta bi dame bez njih
PS Zaboravih....porudžbine prima direktorka a knjižim ja

Pošalji "POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA" na Facebook Pošalji "POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA" na Google Pošalji "POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA" na My Yahoo! Pošalji "POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA" na Live Pošalji "POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA" na MySpace Pošalji "POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA" na Twitter Pošalji "POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA" na Digg Pošalji "POŠTO NIKO NIŠTA NE NAPISA, EVO JEDNOG MUŠKOG SLATKIŠA ZA OVAJ DAN ŽENA" na del.icio.us

Ažurirano 08.03.2016. u 22:03, autor: LJILJA MMM

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sanja* (avatar)
    ja mislila biće fotka nekog super-cool-pogledajmetakodumremodma frajera, kad ono, cvrc.

Pa nemoj da stavljaš misleading naslove, majkumu.

Elem, srećan i tebi osmi mart.

2. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    ja mislila biće fotka nekog super-cool-pogledajmetakodumremodma frajera, kad ono, cvrc.

Pa nemoj da stavljaš misleading naslove, majkumu.

Elem, srećan i tebi osmi mart.

Takođe
  3. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Takođe
    Ma nije takođe, meni Russel Crowe ili Lee Pace
  4. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    Ma nije takođe, meni Russel Crowe ili Lee Pace
    Žao mi je draga, nemam momentalno na lageru
  5. wirdz (avatar)
    Osećam da bih trebao nešto da napišem, ali, ne znam št... a, da... srećan 8. mart
  6. shonery (avatar)
    Ljiljo, stvarmo nije u redu da ljude(tj. žene, ali i on esu valjda ljudi) navodiš na pogrešan put...
  7. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio wirdz
    Osećam da bih trebao nešto da napišem, ali, ne znam št... a, da... srećan 8. mart
    Ja sam se do nekih pet popodne danas pitala koji moj svi po gradu šetaju saksije i bukete .

Onda je, valjda, neko u busu pomenuo.
  8. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio wirdz
    Ma ne moraš ništa, ne volim kalupe ( ne bih ni ja napisala ništa da je neko drugi to učinio, pa mi nekako tužno bilo i u sekundi dođe ideja u ovu ludu glavu).
    Falaaaaaaaaaaaaa, takođe ...eve ti
    Ažurirano 08.03.2016. u 23:03, autor: LJILJA MMM
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio shonery
    Ljiljo, stvarmo nije u redu da ljude(tj. žene, ali i on esu valjda ljudi) navodiš na pogrešan put...
    Ja li? A koji je to put......pogrešan tj. grešan?
    evo i tebi
  10. LJILJA MMM (avatar)
    Oš ti malo slaninice i suvog mesa, sve domaće, ajvara i sira......msm da se vratimo na ispravan put
  11. Doktor Zo (avatar)

12. shonery (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Oš ti malo slaninice i suvog mesa, sve domaće, ajvara i sira......msm da se vratimo na ispravan put
    Slaninicu, lukac, suvo meso ne odbijam... Može i ako nije baš baš domaće...

Hvala za cveće, poslednji put sam dobio cveće kada sam diplomirao, posle smo se dugo divno zezali na tu temu...
  13. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Doktor Zo

Di si kolega, preteči li?
  14. LJILJA MMM (avatar)
    Slaninicu, lukac, suvo meso ne odbijam... Može i ako nije baš baš domaće...

Hvala za cveće, poslednji put sam dobio cveće kada sam diplomirao, posle smo se dugo divno zezali na tu temu...
    E, to nedomaće nemamo
    A cveće turi odma' u vazu ......vi muški to uvek zaboravite...msm da cveću treba vode
  15. Tamišarka (avatar)
    Uživanje za oci i dušu... a ukus... mmmmm...
    Prelepi su kolacici
    Ažurirano 09.03.2016. u 15:27, autor: Tamišarka
  16. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Tamišarka
    Uživanje za oci i dušu... a ukus... mmmmm...
    Prelepi su kolacici
    falaaaaaaaaa. Svaki je unikatan. Rukom oslikani, ukrašeni, ispisani, ukrasi pravljeni.
    a kad su sa začinom za medenjake.....mirišu prelepo i oni napravljeni odavoooo...ovo su trajni kesići...msm dugo traju ako ih ne pojedeš, a niko neće da ih jede. Svi čuvaju Kažu, taman posla da pojedemo nešto ovako slatko
  17. Zauzet+ (avatar)

18. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Zauzet+

evo i tebi drugar