Prvi poljubac - Davno zaboravljen*

Ovaj blog je objavljen 6. januara 2016. godine. Tada je moj zivot bio potpuno drugaciji. Tema je nekoliko puta brisana. Razlog? Pa, nepoznato. Da se ucutkam, jer volim ljubav.

Najpre zelim da vam pozelim sve najlepse u Novoj godini. Pogledajte prilog 376417 Bila sam banovana, jer me je tu neki prozivao da sam musko, pa ja njemu muski odgovrim, pa cap - ban. Ja sam navikla da me napadaju, jer sam ja jedna samosvesna osoba, a pored toga sam i popularna, pa samim tim upadam ljudima u oci, a onda neki koji su iskomplksirani moraju nekako da se pokazu mocnima i onda kao nekako udare na mene koja sam ultrapopularna. Na ovom forumu nema niko toliko popularan kao JA. Ja sam primetila da sam ja jedina koja se ovde niko ne ulizuje i ima hrabrosti da kaze sta misli. Posebno su mi smesni neki likovi, koje necu da imenujem, a oni ce se prepoznati, koji dodju i procitaju moju temu i nesto mi dobace ili kazu da treba da bude banovana ili zakljucana. To je razumljivo, jer tako grade popularnost, oni mene prate, a ja za njih znam jer su dosli kod mene na temu da nesto pljunu, jer nigde ih niko nece primetiti. Bas su jadni, ali i oni su moji pratioci. Ima ih raznih. Da ne bih pisala sada dalje o opstepoznatim ili nebitnim stvarima, ispricacu vam nesto sto sam odlucila da uradim.
Moj prvi poljubac je bio kada sma imala cetiri ili pet godina. Bila sam mala devojcica i poljubila sam se sa jednim deckom, koji je imao 23, 24 godine. Samo sam htela da vidim kako je to i bilo je interesantno. On mi je rekao: "Ja ne mogu ovo!" i pobegao. Posle ga nisam vidjala, a onda sam saznala kada sam imala 12 godina da se on tada ubio i uplasila sam se, jer sam tada shvatila koliko fatalnu energiju nosim u sebi. Priznacete, kada ste mala devojcica i nezna poput mene to vam je pomalo sokantno. Posle toga sam imala puno poljubaca.
Pricala sam vam da sam se prosle godine ludacki zaljubila. Znate sve sam to pricala. Prvo se on zaljubio u mene, ali ja nisam htela da se zaljubljujem, pa sam se ja onda zaljubila. Sada sam u vezi sa jednim deckom, da bih ga prebolela. Nastavili smo da se druzimo. On ima devojku. I odlucila sam da se ne poljubim sa njim, jer zelim da se poljubim samo sa ovim deckom, u kojeg sam i dalje zaljubljena, ali smo drugovi. Da li mislite da je moja odluka pametna? Sta uopste mislite o tome? Da li biste vi cuvali svoje usne samo za jednu osobu?

*Ovo je kontroverzna tema, koja je vise puta brisana bez neki bitnijih razloga, poslednji put je zbog navodne pedofilije. Uz ovu temu cu vam dati i objasnjenje da sam ja odrastala u Izraelu i da na Bliskom Istoku nisu isti pogledi na razliku u godinama kao u Evropi ili Srbiji. U sustini ta neka razlika od 20-ak godina i nije nesto, ja sam kasnije bila u vezi sa muskarcima, koji su bili i stariji.
 

Back
Top