Razgovor za posao - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanja*

Razgovor za posao

Oceni ovaj blog
- Dakle - reče šef slon, pažljivo i nežno ljušteći kuvano jaje tačno u 10.29, jer ga je, prema planu dijete, u 10.30 trebalo pojesti. - Prijavljujete se za poziciju daktilografkinje?
- Tako je. - najzavodljivije moguće odgovori kobra, raširivši usne u širok osmeh. Očnjaci su joj se caklili snežnom belinom.
- Pa, ovaj, hm...- premišljao je kako da postavi sledeće pitanje koje mu je menadžer za životinjske resurse naškrabao na podsetnik. Glasilo je: "Koristite li svih deset prstiju pri kucanju?" Nervozno je vrteo perorez surlom, a onda duboko udahnuo, zanemario to pitanje, i prešao na sledeće:
- Slepo kucanje?
- Taman posla! - štrecnu se kobra. - Vidim odlično!
Slon okrenu prema njoj električnu pisaću mašinu.
- Mali test sposobnosti. - reče. - Tako mi ovde piše. Aha! Samo sekund...
Odgegao se do utičnice i uštekao kabl. Eh... nikako nije voleo saginjanja. Možda, nakon dijete...
Kada se uspravio i osvrnuo, kobre više nije bilo u kancelariji.
Zbrisala je napolje koliko je set mišića koji se snažno kontrahuju nosi.
- Kako je bilo? - upita krtica, koja je u hodniku ispred čekala da je prozovu.
- Tja! - siknu Kobra kao ljuta guja. - A ono đubre od pitona me ubeđivalo da je dovoljno da imam zmijsko telo!
- Traže li slepo kucanje? - želela je da zna krtica, ali je Kobra već zamakla iza ugla.

Pošalji "Razgovor za posao" na Facebook Pošalji "Razgovor za posao" na Google Pošalji "Razgovor za posao" na My Yahoo! Pošalji "Razgovor za posao" na Live Pošalji "Razgovor za posao" na MySpace Pošalji "Razgovor za posao" na Twitter Pošalji "Razgovor za posao" na Digg Pošalji "Razgovor za posao" na del.icio.us

Ažurirano 23.02.2016. u 23:43, autor: sanja*

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. wirdz (avatar)
    simpatična pričica
  2. sanja* (avatar)
    igram se