Bojkot izbora - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanja*

Bojkot izbora

Oceni ovaj blog
Tik-tak, tik-tak, otkucava sat, dok ovca stoji nasred sobe, papcima oslonjenim na sveže prelakiran parket, i merka kivi s leve i kivi s desne strane.
S leve strane je mamac postavljen pokraj upaljenog televizora na kojem ide prenos boks meča, s desne je stavljen na nekakvu debelu knjigu. Ovca okrene glavu levo, pa onda desno, pa opet levo, i uputi se prema televizoru.
- Vidite, kolege, - objašnjava profesor Fon Štrc studentima prve godine iza jednosmerno providnog stakla, - ovca je ovca. Tamo levo se tuku, da, ali ona poznaje da su to ljudi. Knjigu, s druge strane, nije videla nikada u životu. Ovca će uvek odabrati loše ali poznato pre neizvesnosti nepoznatog.
Studenti počeše euforično da aplaudiraju neupitnoj profesorovoj mudrosti, tako da ne primetiše kako je ovca zaobišla televizor i iskočila kroz otvoren prozor sobe u mekotu prolećne livade.
- J.ebo kivi - mislila je, - trava je zakon.

Pošalji "Bojkot izbora" na Facebook Pošalji "Bojkot izbora" na Google Pošalji "Bojkot izbora" na My Yahoo! Pošalji "Bojkot izbora" na Live Pošalji "Bojkot izbora" na MySpace Pošalji "Bojkot izbora" na Twitter Pošalji "Bojkot izbora" na Digg Pošalji "Bojkot izbora" na del.icio.us

Ažurirano 06.02.2016. u 14:46, autor: sanja*

Oznake: bojkot izbora, ovca
Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    svi na livaduuuuuuuuuuuuuu
  2. sanja* (avatar)
    Pa da.
    To što si rođen u stadu, ne mora da znači da moraš da budeš eksperimentalna ovca.

Budi muflon
  3. LJILJA MMM (avatar)
    nećuuuuuuuuuuuu
  4. sanja* (avatar)
    ok, budi eksperimentalna ovca i izaberi kivi
  5. LJILJA MMM (avatar)
    ama neću da budem ništa takvo eksperimentalno meketavo, a neću da budem muflonka breeeeeeeee
  6. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    ama neću da budem ništa takvo eksperimentalno meketavo, a neću da budem muflonka breeeeeeeee
    Aaa... ti bi da budeš... kivi?

Šala mala.
    Ako pravimo analogiju sa životinjskim carstvom, ja mu dođem nešto kao velikin plavikit.

7. LJILJA MMM (avatar)
    ja bi da budem kruška (ona domaća, letnja, sočna sa tankom korom) i ptičarsko pCeto
  8. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    ja bi da budem kruška (ona domaća, letnja, sočna sa tankom korom)
    Pa da se od tebe pravi opijum za narod?

i ptičarsko pCeto
    Da juriš preletače?

9. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    Pa da se od tebe pravi opijum za narod?

Da juriš preletače?

dabome......Ljiljka opijum....narod bi bio sretan i ne bi meketao
    e, tooooooooooooooooooooooooooooooo....pa kad gi apim....pa soborim tj. prizemljim..sa sve neurozom u očima
  10. gost 382857 (avatar)
    Super je priča. Kad sam je čitala još nisam mogla da ostavim komentar pa sam posle zaboravila. Ali, ne znam zašto, setim je se svaki dan... Jezgrovita, sažeta, a ima toliko poruka i pritom prikazuje kako društvo i nauka (najčešće) vide samo ono što žele ili očekuju da vide... Još i duhovito napisano. Bravo!
  11. svetlost duse (avatar)
    Prica je lepa i poucna ali ne i smesna i za cerekanje i izrugivanje zivotinja . Nismo svesni ni sebe ni zivotinjskog sveta pogotovu ... :(
  12. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio Sfyontull
    Super je priča. Kad sam je čitala još nisam mogla da ostavim komentar pa sam posle zaboravila. Ali, ne znam zašto, setim je se svaki dan... Jezgrovita, sažeta, a ima toliko poruka i pritom prikazuje kako društvo i nauka (najčešće) vide samo ono što žele ili očekuju da vide... Još i duhovito napisano. Bravo!
    Drago mi da si je razumela i da ti se dopalo
  13. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio svetlost duse
    Prica je lepa i poucna ali ne i smesna i za cerekanje i izrugivanje zivotinja .
    Ovo kao da kažeš da je viljuška lepa i korisna, ali da se njome ne može jesti čorba.
  14. svetlost duse (avatar)
    [QUOTE=sanja*;bt285684]Ovo kao da kažeš da je viljuška lepa i korisna, ali da se njome ne može jesti čorba.
    :)[/QUOTE]

Ono negativno se odnosi na komentare a ne na tekst... :dash:
  15. sanja* (avatar)
    Pa i viljuška se odnosi i na komentare