O odnosu pameti i resursa - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanja*

O odnosu pameti i resursa

Oceni ovaj blog
Najpre su mu danima davali sveže i sočne jabuke i šargarepe neposredno nakon prikazivanja kružnice na pesku. Ubrzo je, taman onako kako je čika Pavlov opisao, počeo da balavi nakon svake te uslovne draži.
Onda su mu, jednog dana, u centar prostorije poboli kočić, za njega vezali metar dug konac, za kraj konca okačili kredu. Magarac je blenuo u sve to danima, dok gotovo nije skapao od gladi.

Kroz prozor naučno-istraživačkog centra je celu priču, od samog starta, posmatralo bosonogo, neuhranjeno ciganče u ritama. "Ja znam! Ja znam!", vikalo je, ali ga niko nije čuo.

Pošalji "O odnosu pameti i resursa" na Facebook Pošalji "O odnosu pameti i resursa" na Google Pošalji "O odnosu pameti i resursa" na My Yahoo! Pošalji "O odnosu pameti i resursa" na Live Pošalji "O odnosu pameti i resursa" na MySpace Pošalji "O odnosu pameti i resursa" na Twitter Pošalji "O odnosu pameti i resursa" na Digg Pošalji "O odnosu pameti i resursa" na del.icio.us

Ažurirano 29.01.2016. u 23:51, autor: sanja*

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. svetlost duse (avatar)
    Ja neznam :) ! :D
  2. sanja* (avatar)
    Šta neznaš?
    Reci, tu sam da pomognem.

3. svetlost duse (avatar)
    [QUOTE=sanja*;bt284782]Šta neznaš?
    Reci, tu sam da pomognem.

:D

[IMG]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/1382310_1545675462426972_808543331173567251_n.jpg?oh=3808f461e3b7e5d3932bee021d9d7b78&oe=572EDB43[/IMG][/QUOTE]

Eeee nisam znala sta da napisem pa sam lupila bez veze ... :dash::bye:
  4. Soradze (avatar)
    Hvala ti, Sanja*, ukrasila si mi dan!!!
  5. shonery (avatar)
    E, neko je magare, a neko ciganče...
  6. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio shonery
    E, neko je magare, a neko ciganče...
    Ali ishod je isti
  7. faraonn (avatar)
    ...mislim, da oboje
    gaje
    pustinju u sebi...
  8. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...mislim, da oboje
    gaje
    pustinju u sebi...
    Zašto?
  9. sanja* (avatar)
    @faraonn: sad vidim da mi ovde nisi odgovorio. Zašto?