BUĐENJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Soradze

BUĐENJE

Oceni ovaj blog
Dragi prijatelji, želim da vam pokažem crtež koji oslikava moje buđenje u sopstvenom univerzumu.....

ATTACH=CONFIG]369455[/ATTACH]
Priložene sličice Priložene slike

Pošalji "BUĐENJE" na Facebook Pošalji "BUĐENJE" na Google Pošalji "BUĐENJE" na My Yahoo! Pošalji "BUĐENJE" na Live Pošalji "BUĐENJE" na MySpace Pošalji "BUĐENJE" na Twitter Pošalji "BUĐENJE" na Digg Pošalji "BUĐENJE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
  2. zxy (avatar)
    A san je msm bio ovakav ...ili sličan
  3. mizaca (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Zar ptica ili drugojacije?
  4. faraonn (avatar)
    ...Srediste,
    svoje Srediste naci ces prijateljice
    jer trasirala si Put i skoro vidjenje
    vidi se u bojama i sopstvenom koloritu
    koji je znak raspoznavanja Sopstva
    i Samojedinstva...
  5. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Lončar, milo mi je ako vam se sviđa...Pozdrav
    Ažurirano 09.01.2016. u 17:37, autor: Soradze
  6. zxy (avatar)
    Citat Original postavio mizaca
    Ili rajska ptica a kao raj može da posluži po potrebi i..Krstarica
    Ažurirano 09.01.2016. u 10:18, autor: zxy
  7. Tamišarka (avatar)
    Krila spremna za let u igru svetlosti
  8. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    A san je msm bio ovakav ...ili sličan
    Dragi ZXY, volim ljude umetnički obrazovane, koji imaju znanje i asocijacije poput tebe....Hvala ti od srca na divnom prilogu, koji najlepše upotpunjuje moj doživljaj
  9. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio mizaca
    Draga mizaca, moja ptica je paun, sa repom punim Argusovih očiju....Hvala na poseti i veliki pozdrav
  10. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...Srediste,
    svoje Srediste naci ces prijateljice
    jer trasirala si Put i skoro vidjenje
    vidi se u bojama i sopstvenom koloritu
    koji je znak raspoznavanja Sopstva
    i Samojedinstva...
    Znaš ti, prijatelju, kojim očima da gledaš, znaš dušom
    da osetiš i razumeš i znaš kojim rečima da iskažeš ono
    doživljeno. Takvo znanje je okidač mog razumevanja sebe
    same.
  11. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Dragi ZXY, volim ljude umetnički obrazovane, koji imaju znanje i asocijacije poput tebe....Hvala ti od srca na divnom prilogu, koji najlepše upotpunjuje moj doživljaj
    Učinilo mi se da muzika Stravinskog najviše odgovara tvojim slikama,drago mi je ako si i ti saglasna
  12. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio Tamišarka
    Krila spremna za let u igru svetlosti
    Draga Tamišarka, meni se veoma dopadaju Vaši nežni stihovi...ali, ponekad se desilo da me prosto zarobi u nekom trenutku samo Vaša misao, insert Vašeg stiha, kojoj poklonim naročitu pažnju....Tako i sada...ova Vaša misao je za mene veoma važna, jer pojašnjava meni moj trenutak.... "Krila spremna za let u igru svetlosti" doživljavam veoma duboko, jer dopire svojim smislom do najdublje suštine moga bića i čini pravi doživljaj...Hvala i veliko poštovanje.
  13. Soradze (avatar)
    Učinilo mi se da muzika Stravinskog najviše odgovara tvojim slikama,drago mi je ako si i ti saglasna
    Volim ZXY, što si takav!!! Ja se probudila i videla te baš kakav si .. Volim tvoju kulturu i učenost.... Hvala ti na lepom druženju
  14. zxy (avatar)
    Volim ZXY, što si takav!!! Ja se probudila i videla te baš kakav si .. Volim tvoju kulturu i učenost.... Hvala ti na lepom druženju
    hm...ha ,a jesi popila kafu,msm dal si se dobro rasanila
  15. Soradze (avatar)
    hm...ha ,a jesi popila kafu,msm dal si se dobro rasanila
    Znaš šta, ZXY - prijatelju, sve mi se čini da ćemo ti i ja popiti onaj šampanjac koji smo već spomenuli negde, a??? Baš bih volela!!! Pozdrav pravom Beograđaninu!!
  16. zxy (avatar)
    Znaš šta, ZXY - prijatelju, sve mi se čini da ćemo ti i ja popiti onaj šampanjac koji smo već spomenuli negde, a??? Baš bih volela!!! Pozdrav pravom Beograđaninu!!
    Ma i meni je izgleda bila potrebna kafa kad mi je promakla simbolika sa Argusovim očima i očigledno paunova kresta na tvojoj slici ali asocijacija sa muzikom Stravinskog ,koja joj je baš odgovarajuća menščini ,skrenula mi je pažnju sa detalja na atmosferu kojom odiše slika.
    A što se tiče šampanjca ,o da...,to može u svako doba,razloga ima kolko te volja
  17. Soradze (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt283839]Ma i meni je izgleda bila potrebna kafa kad mi je promakla simbolika sa Argusovim očima i očigledno paunova kresta na tvojoj slici ali asocijacija sa muzikom Stravinskog ,koja joj je baš odgovarajuća menščini ,skrenula mi je pažnju sa detalja na atmosferu kojom odiše slika.
    A što se tiče šampanjca ,o da...,to može u svako doba,razloga ima kolko te volja[/QUOT

Al' ti nisi promakao svevidećim očima!! Možda će za Uskrs biti gotov paun sa raširenim repom...znaš li koliko očiju ima u repu??? To se zove "pogled", a??...Spremaj, ZXY, muziku za to čudo!! Pozdrav
  18. Konj_na_belom_princu (avatar)
  19. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio Konj_na_belom_princu
    E, tebe volim da vidim!! Hvala na poseti i sličici!!