JOŠ MALO DAROVA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Soradze

JOŠ MALO DAROVA

Oceni ovaj blog
Dragi prijatelji,
stižu da vas pozdrave G-sn Nakaza, Zlatna labudica, Tata-princ, Lepotica tikvica i Moje buđenje. Verujem da ćete uživati... Primite i jedan veeliki zimski pozdrav u ovo lepo Badnje veče od Soradze

DSC_0065.jpgDSC_0076.jpgDSC_0079.jpg

Pošalji "JOŠ MALO DAROVA" na Facebook Pošalji "JOŠ MALO DAROVA" na Google Pošalji "JOŠ MALO DAROVA" na My Yahoo! Pošalji "JOŠ MALO DAROVA" na Live Pošalji "JOŠ MALO DAROVA" na MySpace Pošalji "JOŠ MALO DAROVA" na Twitter Pošalji "JOŠ MALO DAROVA" na Digg Pošalji "JOŠ MALO DAROVA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mizaca (avatar)
    DIVNOOOOOOO!
  2. sanja* (avatar)
    Mmmmm... ako prihvataš kritički osvrt, ovi su ti slabiji od onih prethodnih kamenčića (malo vuku na kič)
    Kič je po meni sasvim ok onda kad se vezuje za emotivni kontekst (ja to zovem "dragi kič"), ali eto, čisto da naglasim da su slike savršene, oni prethodni kamenčići jako lepi, a ovo je, onako... simpatični i dragi kič
  3. Konj_na_belom_princu (avatar)
    Najdivniji je zapravo sam čin kreacije.. odnosno mir u glavi dok se nešto stvara.
  4. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio Konj_na_belom_princu
    Najdivniji je zapravo sam čin kreacije.. odnosno mir u glavi dok se nešto stvara.
    Tako je, lepo oko!! Mada.... često imam priču u glavi koja teče paralelno sa crtanjem, prosto izvire iz nesvesnog....kao da priča diktira šta ću nacrtati i objašnjava šta to predstavlja....jako lepo doživljaj.....Hvala što si bio i hvala na komentaru