K U Ć A - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

K U Ć A

Oceni ovaj blog
"Čovjek je kuća sa četiri sobe - fizičkom, mentalnom, emocionalnom i duhovnom. Ako svakog dana ne uđemo u svaku od soba, makar samo da je provjetrimo, nećemo biti kompletne ličnosti."
~ indijanska poslovica

Eto ja svoje sobe vjetrila cjeli dan...a i sutra ću...i jučer sam...
Ipak sam na odmoru...i to dužem.....

Pošalji "K U Ć A" na Facebook Pošalji "K U Ć A" na Google Pošalji "K U Ć A" na My Yahoo! Pošalji "K U Ć A" na Live Pošalji "K U Ć A" na MySpace Pošalji "K U Ć A" na Twitter Pošalji "K U Ć A" na Digg Pošalji "K U Ć A" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Koliko ih ja poznajem Vinetu,Inču čuna,Tangva, Bik Koji Sedi,Ludi Konj,Unkas,Čihgčankčuk,Džeronimo...nisu imali kuće ni sobe već vigvame.Zato bi ova poslovica pre mogla biti indijska nego indijanska a ovajj komentar mi dodje kao moje mentalno provetravanje a donekle i emotivno.Ona druga dva ću svakako nekako do kraja dana jer ...dopala mi se poslovica
  2. iamblond (avatar)
    upssssss......kao i uvijek u pravu naš zxy.....to ti je tako kad kucaš u mrkloj noći...ili bolje već pred zoru....hahahahahahahahah....da....u pravu si prijatelju...baš sam ga lijepo tip felerala....hihihiihihihih....dakle....indijska... .