...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I.

Oceni ovaj blog
...kapi srece
Volja i Nada
donijeti nece
ako malo ne pocistimo
od pakosnih smece..

Pošalji "...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I." na Facebook Pošalji "...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I." na Google Pošalji "...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I." na My Yahoo! Pošalji "...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I." na Live Pošalji "...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I." na MySpace Pošalji "...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I." na Twitter Pošalji "...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I." na Digg Pošalji "...teske rijeci,-faraonn_a Tumnopoteh_a I." na del.icio.us

Ažurirano 03.01.2016. u 15:58, autor: faraonn (ubacivanje slike)

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. iamblond (avatar)
  2. Ellena01 (avatar)
    S vremena na vrijeme potrebno je uraditi generalku i u životu...jer smeće je smeće...umije da zagadi nezagađeno....
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Tačno.
  4. 123loncar (avatar)
    Tačno tako faraone .....ali , smeće kao svako smeće , zase misli da je cveće - pa se oružjem brani - kao talibani , ekstremni muslimani i jošte mnogi organizovani svetski partizani.....ah to cveće, nikad za sebe neće reći da je obično, ili pak svetsko smeće !

...sreća tvoja Faraone , blizu su blagi dani !
  5. faraonn (avatar)
    ...I'blond,-srdacnost da te svuda sreta
    ni dasak vjetra
    da ti korak
    ne ometa...
  6. faraonn (avatar)
    ...to je i po zakonu Reda...Elli...
  7. faraonn (avatar)
    ...svi smo dio Ovoga i oko sebe samo srediti,
    dovoljno je ,-Ljikane...
  8. faraonn (avatar)
    ...Loni,
    stari je Nauk
    da se oko Svetinja
    Blag_dana i Svetilista
    ili mjesta gdje voli svijetlo zastati
    voli i Necistoca napadati...
  9. Soradze (avatar)
    Dragi prijatelju, treba ići samo onim putevima gde se vidi svetlost na njihovom kraju i treba zapamtiti samo jednu stvar, a to je da ne pričamo ono što ne znamo. Za početak, da ublažim tvoje teške reči, primi ovu visoko estetizovanu poetiku, kao vid izražavanja onih koji su takvi. Nadam se da ćeš uživati isto, ako ne i više od mene ovoj svetlosti na putu i znati da Nada ima razloga da postoji. .
  10. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...svi smo dio Ovoga i oko sebe samo srediti,
    dovoljno je ,-Ljikane...
    To se podrazumeva, bar što se mene tiče. Samo oko sebe i čistim kada me guši agresija, zloba, pakost, intriga, koji ne rade ništa osim destruktivnosti i egzibicionizma. Nisam agresor, imam averziju prema njoj, pomiritelj sam po prirodi i volim stvaranje a ne uma smaranje mračnim nastupima ega koje ljudi prečesto, u poslednje vreme, ne mogu iskontrolisati.
  11. Ivana aia (avatar)
    ......faraonne zar jos nisi
    ocistio sve,
    a pao je sneg i njegova belina i cistoca
    mogu te prevariti
  12. faraonn (avatar)
    ...znaci Ljikane,
    sto se tebe tice
    nijesam morao ni da pisem
    jer se znae...znae se i za koga sam i pisao
    pisao sam bogami i za Faraonn_a
    zna i On da civavise...
  13. faraonn (avatar)
    ...Ivana,
    kod mene je sve zabrljano
    nacisto...
    toliko da i ne pokusavam cistiti
    bolje da od Pocetka
    pocinjem...eto tako...
  14. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...znaci Ljikane,
    sto se tebe tice
    nijesam morao ni da pisem
    jer se znae...znae se i za koga sam i pisao
    pisao sam bogami i za Faraonn_a
    zna i On da civavise...
    jok more, naka si napisao, baš mi pasovalo jer mi se iste misli motale glavom
    Sređivanje je potrebno s vremna na vreme, jer se nakupi toliko toga.
  15. faraonn (avatar)
    ...draga mi Soradze
    uvid u 'Krajs' je tezak
    ali ga cisi i ne moraju 'uciti'
    odgovornost je ultimativna na
    Onima koji znaju da traze i da uvide
    ta Datost je lijepo prikazana da Oni koji znaju
    imaju odgovornost kao kaznu ako je ne izvrsavaju...to je hrana Nade...
    ...tako misli Faraonn...
  16. faraonn (avatar)
    ...znaci Ljikane,
    e,- neka sam...
  17. iamblond (avatar)
    ima nas ima....ipak je čistoća pola zdravlja...tako bar mene učili..a kad je još i duhovna..e onda je to BINGO.......
  18. faraonn (avatar)
    ...svi smo tu I'Blondi
    a svi i treba da se i gledamo
    i sjutra...
    ali,
    Svi to mora i da znamo...
    ovo je Nase polje polenovo...
    ...
  19. Ivana aia (avatar)
    pa Farraoone ...
    ......bice kako ti kazes ....
    vazno je dobro poceti .......:cistisneg:
  20. 123loncar (avatar)
    ...pre neki dan čitam nekog amera , rekao bih prikriveni socijalista , koji veli u vezi ovih umotvorina tipa : u zdravom telu zdrav duh ; čistoća je pola zdravlja - i tako to , da u profitabilnom kapitalizmu to možda nešto i znači argatorima na društvenim marginama , ovakvim kao pribogu ja , da se teše....inače , profitabilni kopitalizam sve je uretdio na robno novčanim odnosima...oće reći sve može da se kupi...nemaš zdravlje , kupiš ga....nemaš telesnu lepotu , kupiš je...nemaš duhovnu lepotu , kupiš je ( možeš čak da kupiš svetovnu svetost za života ).....nemaš pravdu , kupiš je....nemaš društveni status , kupiš ga.....ma nema šta nema da se kupi....možeš da kupiš čak šetnju međ zvezdama....
    ....ma kupuju ljudi armade , gradove , cele države - ako im treba čistoća kupe ceo državni sistem komunalaca , higijeničara i pralja....kako to kaže ovaj mlađi svet , imaš love , nema frke - car si !

...možda sve ovo zvuči pakosno , zlobno - vređa anđeoske duše i sve one koji svud vide smeće....no istina je takva , vređa umišljene , patvorene , kukavice lukave i pritajene pokvarenjake....razotkriva tragove svakakvih zveri , kao sneg kad pokrije breg !
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja