Nova 2016.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Nova 2016....

Oceni ovaj blog
Prvi dan Nove...samo želim da vas sve obaspe vilinska prašina sreće....ljubavi..zdravlja ...razumijevanja...da u svojem srcu nađete spokoj i zadovoljstvo...da se budite nasmiješeni...da dijelite radost..veselje...da sve tuge ostanu u prošloj godini...da je zlo nestalo iz naših života točno u ponoć...da ste poljubili nekoga ispod imele i da je taj poljubac do vašeg kraja života..snažan..otporan...dugovječan..

Svi smo imali lijepih dana u prošloj godini..nosite ih sa smješkom....neka vas hrani ...podsjeća koliko je život lijep...težak a lijep...
Ja sam svoje loše teške dane zaključala sa pucnjem šampanjca u ponoć...i negdje sam zagubila ključ...neka prošlost ostane prošlost..a danas i sutra neka nas obasjaju zraka zadovoljstva.....

SRETNA VAM NOVA GODINA dragi moji prijatelji...i veliki zagljaj za svakoga od vas iz ove moje Istarske daljine...

Pošalji "Nova 2016...." na Facebook Pošalji "Nova 2016...." na Google Pošalji "Nova 2016...." na My Yahoo! Pošalji "Nova 2016...." na Live Pošalji "Nova 2016...." na MySpace Pošalji "Nova 2016...." na Twitter Pošalji "Nova 2016...." na Digg Pošalji "Nova 2016...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. RiadaT. (avatar)
    Sarajevo te voli i ljubi i isto želi
  2. 123loncar (avatar)
  3. zxy (avatar)
    Uh bre što nenapisa ovo pre jer sve obrnuto bi kod mene,umesto da me obaspe vilinska prašina u mene se slilo puno vina a u ponoć poljubih neko zlo,menščini,pa mi se malo smučilo,a sad,prvi dan ,teturam mamuran i ova tvoja čestitka izgleda mi ko san
    A od sad pa nadalje i ubuduće želim ti puno sreće i sve što bi ti meni,to bi ti ja ,ko što lepo reče u pesmi onaj Ciga
  4. iamblond (avatar)
  5. Nina (avatar)
    "...samo želim da vas sve obaspe vilinska prašina sreće.."

Hvala....Lepo receno kao i sam uvodni post.

Jedino sto mogu da kazem je da zelim da i vas obaspe vilinska prasina srece

srecno