Ibrahimoviceva reakcija... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

Ibrahimoviceva reakcija...

Oceni ovaj blog
...
Ibrahimović odgovorio Le Pen: Odsjeći ću svoju muslimansku nogu i poslati je u Švedsku...

...citam pojedine komentare
i sam podsticaj na komentare
i dodje mi do svijesti
kolika je muka i zlo u Svijetu...
Kako bih volio da nema nik_ova
nego da imenom i prezimenom se postave komentari...
Sretan sam
sto mislim i zivim ovako
i osjecam jad i cemer
na misljenja i reagovanja
na srecu pojedinaca
i nadam se da vecina je
na ,- svjetlijoj strani svega ovoga...
Poznati Fudbaler moze i moze mu se
da digne sidra iz Francuske takve
i time bi i podigao cijenu i kao covjek i kao fudbaler
i posvecenik svoje konfesije...
Samo , velike rijeci
a ne potkrijepljen djelima
malo znace i brzo blijede...
Izjave Francuskinje i americkog Kandidata su
poraz Civilizacijskog koraka naprijed
i ne smijemo se cuditi
ako se desavaju ispadi fanatika
osoba koje zive za svoje ubjedjenje
a takve se ne mogu prepoznati
jer su i skolovano zloupotrijebljene
a 'placaju ' nevini nesretnici
a ne,- Francuskinja i Kandidat...

Pošalji "Ibrahimoviceva reakcija..." na Facebook Pošalji "Ibrahimoviceva reakcija..." na Google Pošalji "Ibrahimoviceva reakcija..." na My Yahoo! Pošalji "Ibrahimoviceva reakcija..." na Live Pošalji "Ibrahimoviceva reakcija..." na MySpace Pošalji "Ibrahimoviceva reakcija..." na Twitter Pošalji "Ibrahimoviceva reakcija..." na Digg Pošalji "Ibrahimoviceva reakcija..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
    Teško je komentirati....vjerujem da smo si manje više pod nekom vrste medijskog linča....i da je to razlog što je Le Penova dobila izbore...ali isto je tako činjenica da će ona pod pritiskom EU i ostalih zemalja morati prizemljiti svoja viđenja ljudi drugih vjera...ipak je ovo 21 stoljeće...morati će...i slažem se da je figurativan izraz "muslimanska noga"...ogorčenost u trenutku davanja izjave od strane nogometaša...i apsolutno je u pravu...nekako kad gledam sve te strane i naše političare kad dolaze do pobjeničkih rezultata, naprosto svi lažu široke zaslijepljene mase koje glasaju za njih..a onda se naglo svi bude..jer stvarnost je drugačija...suživota će morati biti...jer nemamo drugih izbora....a vjera...uvijek je nekome bila dobra odskočna daska da bi se domogao, domogla političke moći koja na kraju krajeva nosi puno više od meke fotelje....svi znamo na što mislim....
  2. Ellena01 (avatar)
    Masa funkcionira tako da u vremenima krize i nesreća koje je zadese, traži krivca...svojevrstan alibi za sve zlo koje nas okružuje...tada obično na scenu nastupaju snage donoseći još veće zlo....vidjeli smo to kroz povijest mnogo puta a sve ono što se dešava u zadnje vrijeme potvrđuje mi da ćemo sličnim scenama biti svjedoci i dalje.
    Odavno već ne čitam komentare anonimnih "čuvara vjere i nacije",na pojedinim sajtovima, da bih zadržala vlastiti mir i vjeru da na ovom svijetu dobro ipak može pobijediti...pa makar bila i iluzija.
  3. sanja* (avatar)
    Odavno već ne čitam komentare anonimnih "čuvara vjere i nacije",na pojedinim sajtovima, da bih zadržala vlastiti mir i vjeru da na ovom svijetu dobro ipak može pobijediti...pa makar bila i iluzija.
    I ja se trudim da ne čitam.
    Ali, budući da se radi o patologiji, takvi se nameću i proganjaju po netu.

Nacionalizam i ljudskost ne idu zajedno.
    Gde imaš nacionalistu, tu nemaš čoveka.
    Ažurirano 18.12.2015. u 11:45, autor: Borac za prava zivotinja
  4. Ellena01 (avatar)
    Eh, Sanja...da samo znaš koliko sam puta doživjela to prebrojavanje krvnih zrnaca, koliko sam puta osjetila gorčinu prema ljudskoj gluposti...ali idemo dalje...u misiju traženja Čovjeka među ljudima...a sve one koji tu ne pripadaju, jednostavno zaobiđi jer nisu vrijedni ni sekunde potrošenog vremena...
    Moje iskreno saučešće Sanja...izvini, nisam baš nešto često bila tu zadnjih dana...dragi nam ljudi odlaze ali ostaju nam sjećanja...a na nama je da ih čuvamo...
  5. Tamišarka (avatar)
    Kada se iteresi i politika umešaju, verska pripadnost postaje opšta opasnost. Samo Coveku ne smete ni boja kože ni versko obeležje.
  6. faraonn (avatar)
    ..I'blond,
    ...hvala na komentaru
    draga moja Prijateljice...
  7. faraonn (avatar)
    ...Elli,
    ...mora se ucestvovati
    ljudski,- poziv je nadkonfesijski...
  8. faraonn (avatar)
    ...Sanja@,
    ...duznost je covjeka
    kao 'politickog bica'