LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ....

Oceni ovaj blog
Na današnji dan rođena je legenda..Oliver Dragojević....

Na današnji dan 1947.god...rođena je legenda Njegov glas, interpretaciju, pjesme i emociju... doživljavaju generacije ljudi iz Hrvatske i ovih prostora. Jedan od najpoznatijih pjevača i glazbenika Hrvatske i regije. Oliver je uspio ostvariti veliki broj nezaboravnih hitova, od kojih su mnogi nadišli regionalni kontekst u kojem su nastali, uspio je postati svojevrsnim ‘općim podsvjesnim dalmatinskim kodom’. Ono što je za Veliku Britaniju Elton John, za Hrvatsku je i više od toga - Oliver Dragojević....riječi moje facebook prijateljice Eve...
A ja bih samo željela reći da sam se uz njega i ispjevala..isplesala..isplakala...manje više sve moje tuge bile su praćene njegovim pjesmama...i zato...za sve vas od dijelim ove pjesme...uživajte i vi...kod mene malo glasnije..e to je prednost života u kući.....

Pošalji "LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ...." na Facebook Pošalji "LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ...." na Google Pošalji "LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ...." na My Yahoo! Pošalji "LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ...." na Live Pošalji "LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ...." na MySpace Pošalji "LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ...." na Twitter Pošalji "LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ...." na Digg Pošalji "LEGENDA...OLIVER DRAGOJEVIĆ...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Soradze (avatar)
    Hvala ti, prijateljice na ovom postu....obožavala sam Olivera Dragojevića...sada ga slušam nekako sa strahom, jer otvaram vrata godinama koje prođoše, kada se uz Olivera zaista volelo i plakalo.... a te moje godine se ne mogu vratiti...Pesma njegova, koja je postala i moja je "Oprosti mi pape", koja me je ganula odavno i drži me takvu do sada. Tekstovi njegovih pesama su vrhunski, muzika nenadmašna i to zna generacija nas crećnika koji smo uživali u njegovom glasu i muzici i čije je živote ukrasio....Šaljem ti veeeliki zagrljaj i veeeliko hvala
  2. mizaca (avatar)
    Da i ja ga volim.Samo mu nisu trebale nikakve politicke izjave.......Pjevac je umjetnik i nista vise ni manje.......
  3. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio mizaca
    Da i ja ga volim.Samo mu nisu trebale nikakve politicke izjave.......Pjevac je umjetnik i nista vise ni manje.......
    Slažem se.....on je umjetnik u muzici...a drugo neka ostavi drugima....tako bi svatko trebao...ali sa svih strana ima takvih koje u nekom trenutku nešto ponese i kažu svašta nešto....nažalost..pustimo da muzika pobijedi...njegov glas...pjesme...sve ostalo nije bitno.....
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Hvala ti, prijateljice na ovom postu....obožavala sam Olivera Dragojevića...sada ga slušam nekako sa strahom, jer otvaram vrata godinama koje prođoše, kada se uz Olivera zaista volelo i plakalo.... a te moje godine se ne mogu vratiti...Pesma njegova, koja je postala i moja je "Oprosti mi pape", koja me je ganula odavno i drži me takvu do sada. Tekstovi njegovih pesama su vrhunski, muzika nenadmašna i to zna generacija nas crećnika koji smo uživali u njegovom glasu i muzici i čije je živote ukrasio....Šaljem ti veeeliki zagrljaj i veeeliko hvala
    znam kako se osječaš....identično je i kod mene...on je uza sve ipak jedan jedini....on i Kemal....to su jedine legende koje priznajem na ovim prostorima...od muških naravno....i tebi veliki zagrljaj iz Istre mila moja...