Dobro vam večer dragi moji daleki... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Dobro vam večer dragi moji daleki...

Oceni ovaj blog
Dugo me nije bilo...ali pratila sam vas....jedino što me malo dnevna rutina..obveze ...ma život zapravo stisnuo u radnom smislu....a da vas nisam zaboravila..ma ne bih niti bila ovdje..danima u meni nešto svrbi po prstima da napišem koju riječ...nešto nevidljivo gura da ispišem koju misao..i sad kad sam tu....ma samo vas silno želim pozdraviti...sve vas moje daleke...moju potporu u lošim danima...moj osmijeh u srednim trenucima...tu ste...i lijepo vas je vidjeti...

Vaša iamblond....:

Pošalji "Dobro vam večer dragi moji daleki..." na Facebook Pošalji "Dobro vam večer dragi moji daleki..." na Google Pošalji "Dobro vam večer dragi moji daleki..." na My Yahoo! Pošalji "Dobro vam večer dragi moji daleki..." na Live Pošalji "Dobro vam večer dragi moji daleki..." na MySpace Pošalji "Dobro vam večer dragi moji daleki..." na Twitter Pošalji "Dobro vam večer dragi moji daleki..." na Digg Pošalji "Dobro vam večer dragi moji daleki..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)

dobro nam se ti vratila
    sve nas život stegne mengelama svojim
    i niko ovde neće peMziju dočekati
    ali, da....tu smo i da zagrlimo i smeh i tugu
    eh, šta ti je čopor ......sila ljudska
  2. LadyDydy (avatar)
    Puno pozdrava za Dragu mi Istru,gde bi rado ponovo zavirila.
    Bila sam u Puli, Medulinu, nekom jako malom naselju Ližnjan,secam se tamo smo peške išli ,naišli na neku neuredjenu plažu,
    i upamtih je dobro po meduzi i prvom svom vrlo ,vrlo bliskom susretu sa njom. :) Peče muški :)
    Da! secam se usput nekih kupina krupnih kao orasi,brali smo ih u maske za ronjenje i jeli i pamtim ih kao najukusnije i lepse ikada ! :)
    rado bi osetila malo sad te klime i vetrova :)
    Dobrodosli :)
    :bye:
  3. Soradze (avatar)
    Divno je biti sa tobom ponovo, draga prijateljice! Sada, kada si našla vremena za svoje "staro društvo", moram da ti kažem da se sa setom, ali i radošću sećam Cvetnog trga, kafenisanja, smejanja...kada se sledeći put vidimo, otićićemo na "rascvetali", tj. preuređeni Cvetni trg, najlepši trg u gradu, u isti kafić, na veliku porciju zagrljaja i smejanja, kako to samo žene-prijateljice umeju.
  4. faraonn (avatar)
    ...samo napisi bar po slovo ,-I'blond...ti su ovdje i onda kad nijesi
    a, to i znas...u Timu si koji nikad ne gubi ni poen a kamo li ijednu bitku...,- si ti Lavlje...
  5. iamblond (avatar)
    ekipo moja...kako vas je lijepo čitati....tu ste...svi vi moji dragi...moje rame za plakanje....moj smijeh....moja podrška....ma kako ste mi svi vi...što ima...gdje ste..kako vam dani lete....??????
  6. mizaca (avatar)
    Ocekujem vase pisanije......
  7. Vitezkojaa (avatar)
    Dobrodošla nazad drugarice (Bracaco)
  8. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio Vitezkojaa
    Bracaco, poznala sam te po nežnom stihu, koji samo ti umeš, baš takav da iznedriš!!! Prepoznatljiva le tvoja lepota, bez obzira na nik koji imaš.
  9. Vitezkojaa (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Bracaco, poznala sam te po nežnom stihu, koji samo ti umeš, baš takav da iznedriš!!! Prepoznatljiva le tvoja lepota, bez obzira na nik koji imaš.
    Imao sam problema da se vratim pod svojim starim nikom pa sam morao da se povitezkojim hvala ti Soradze velika je pohvala nekom ko piše da ga po stihu prepoznaju
  10. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Vitezkojaa

Bracaco, prijatelju stari...lijepo te je vidjeti....hvala ti na dobrodošlici...i veliko ti šaljem....
  11. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Divno je biti sa tobom ponovo, draga prijateljice! Sada, kada si našla vremena za svoje "staro društvo", moram da ti kažem da se sa setom, ali i radošću sećam Cvetnog trga, kafenisanja, smejanja...kada se sledeći put vidimo, otićićemo na "rascvetali", tj. preuređeni Cvetni trg, najlepši trg u gradu, u isti kafić, na veliku porciju zagrljaja i smejanja, kako to samo žene-prijateljice umeju.

draga moja prijateljice...od tebe ni slova ni glasa već dugo...na mailove ne odgovaraš...ali lijepo te je imati opet ovdje...i mene često sječanje ponese na te sate a proletjeli kao sekunde...moramo to ponoviti...obavezno....
  12. iamblond (avatar)
    divno vas je vidjeti ponovno...tu se...moji dragi stari .....puna duša vaših riječi dobrodošlice....
  13. RiadaT. (avatar)
    Lijepo te vidjeti
  14. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Lijepo te vidjeti