Koji sam ja meni kralj - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Zoran Jov

Koji sam ja meni kralj

Oceni ovaj blog
Koji sam ja meni kralj... ma koji sam ja kralj...

Preko tri i po sata mi traje erekcija. Je6o te život, da te ne je6o. A nisam uzeo nikakva pomagala (inače bojkotujem meso, mleko, jaja, industrijsku hranu sa kodom HACCP, kafu, duvan, alkohol, droge i lekove, pa samim tim i vijagre, kao i svu hemiju koju prave ljudi... i sve ostalo što prave ljudi). Mogao bih u ovim stvarima pozvati na megdan, a možda čak i pobediti, i Zmaja od Šipova, najvećeg manijaka na našim prostorima, a i šire. A kada sam imao 22 godine, jednom prilikom, svršio sam 11 puta zaredom... i to mi je bio i ostao životni rekord. Posle toga 7 puta mi je bilo kao od šale. Sada, kada imam 40 godina, mogu svršiti 3 puta zaredom, kao od šale, a za 5 se moram nategnuti. Ja kažem da je bilo ovako, da sam u 22-goj godini svršio 11 puta zaredom, više puta svšio 7 puta zaredom, da sada mogu svršiti 3 puta zaredom, i da mi erekcija traje preko 3 i 4 sata, pa i duže, ko bi rekao da lažem mogao bi da kaže kako lažem, ali... kako ko pravo govorio u moje ime (a šta bilo ko ima da govori u moje ili bilo čije ime) - tako mu bog i univerzum dali pameti i zdravlja, i njemu i celoj njegovoj porodici, i njemu i celoj njegovoj familiji, i njemu i celom njegovom potomstvu, a naročito potomstvu. Pošteno? Ili još bolje: ko laže neka je6e svoju prababu, i babu, i majku, i sestru, i sestričinu, i bratičinu, i kćerku, i unuku, i praunuku, i sve žensko po redu, što mu ulazi pod kućnu gredu, od one što jedva dohvata kvaku na vratima, pa sve do one što se jedva oslanja na štap. Pošteno? To se zove Übermensch. Blago mojoj dragoj. A posle dobrog parenja uvek dobro dođe dobar san. I počinak. Gute Nacht.

Pošalji "Koji sam ja meni kralj" na Facebook Pošalji "Koji sam ja meni kralj" na Google Pošalji "Koji sam ja meni kralj" na My Yahoo! Pošalji "Koji sam ja meni kralj" na Live Pošalji "Koji sam ja meni kralj" na MySpace Pošalji "Koji sam ja meni kralj" na Twitter Pošalji "Koji sam ja meni kralj" na Digg Pošalji "Koji sam ja meni kralj" na del.icio.us

Ažurirano 30.11.2015. u 23:53, autor: Zoran Jov

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mizaca (avatar)
    Poduci nas zdravom polnom zivotu.......A mogao bi i jos nesto.......nista mi nisi rekao......
  2. mizaca (avatar)
    Meni-kralj............???????Ne volis nikog nimalo? Samozadovoljstvo ili.......Ma znam
  3. hakim bej (avatar)
  4. SUPERKULER (avatar)
    Gute naht komšija,ybg,baš si se umorio...
  5. Zoran Jov (avatar)
    Posle dobrog seksa obično se isprdim...

6. mizaca (avatar)
    Nisi dobar covjek.......Oholost dolazi prije pada-BG
  7. Zoran Jov (avatar)
    Ja sam 50% dobar a 50% zao. Ko ti je rekao da je 100% dobar te je slagao, a ti si naivna ako si mu poverovala. Imate ljude koji vas teraju u zlo i negativnost, i one koji vas teraju u ljubav i dobrotu... Ali nigde nemate one koji vas uče balansu, koji je potpuno prirodan za celokupnu kreaciju, pa i za nas, već vam odvlače pažnju na to da je balans beskrajna ljubav i samo ljubav, što nikako nije tačno. Kraće rečeno, mnogo ste polarizovani. Mrzeti zlo u sebi znači mrzeti polovinu sebe samoga... totalno pogrešno.
  8. mizaca (avatar)
    Mislis da si savrsen i nesvjesno osuđjes nas za tebe nesavrsene......Ima i ona "sreca je sebicna,a nesreca druzeljubiva"A ja uzimam ono sto meni odgovara Zoki......
  9. svetlost duse (avatar)
    Zanimljivo...skros :) !