Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sanja*

Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema

Oceni ovaj blog
Dakle, pitko crno vino, malo da gorči al da se provlači i slatkasta voćna nota - to je ono što sanju, tj. mene, motiviše i inspiriše za raznorazna kreativna pisanija.
Vince sam nabavila, ali, avaj, sad tek shvatih da u stanu nema nijednog vadičepa

Ima li iko neku mantru, bajalicu, čarobne reči ili praktičnu caku kojom bi sanja, to jest ja, mogla da dopre do ovog tamnog nektra?

Pošalji "Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema" na Facebook Pošalji "Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema" na Google Pošalji "Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema" na My Yahoo! Pošalji "Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema" na Live Pošalji "Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema" na MySpace Pošalji "Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema" na Twitter Pošalji "Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema" na Digg Pošalji "Sanja nam se na pisanje sprema, vinca ima - vadičepa nema" na del.icio.us

Komentari

1. faraonn (avatar)
    ...jaci i metalni kraj mesinganog noza ili viljuske
    fiksirati na cep i laganim pritiskom na cep
    da potone u vinu i onda mu se propusti vazduh
    da istece...mora oprezno i sigurno uspijeva...
    P.S.
    ...Nauk iz studentskih dana...
    Prijatno i kreativno...
  2. sanja* (avatar)
    Našla, probala.

Najpre, neće da izađe ovako brzo. Pomera se naviše, da, ali jaaaako sporo, i mora mnogo da se udara.
    Za sad je izvirelo nekih 5-6 milimetara iznad flaše, treba još da bih mogla ljudski da uhvatim i cimnem.
    No, moram da odmorim zglob šake, boli
  3. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...jaci i metalni kraj mesinganog noza ili viljuske
    fiksirati na cep i laganim pritiskom na cep
    da potone u vinu i onda mu se propusti vazduh
    da istece...mora oprezno i sigurno uspijeva...
    P.S.
    ...Nauk iz studentskih dana...
    Prijatno i kreativno...
    Hvala
    Ali, probala da pritiskam lagano, nije išlo.
    Sad sam probala ovo s lupanjem o zid (izašla u dvorište, komšiluk gleda i verovatno razmišlja kako nisam normalna), malo se izvuklo, probaću još par puta.
  4. faraonn (avatar)
    ...to sa omotavanjem dna flase textilom i udaranje o zid,
    samo mi je jednom uspjelo...ali jeste...
    ...no,- nikad vise...
  5. Vitezkojaa (avatar)
    Vijak za drvo i obična klešta barijeru će da zbrišu da pesme mogu da se pišu možda bi i mač pomoći mogo, ali bojim se da bi se onda popilo mnogo
  6. sanjalica53 (avatar)
    Hahaaa , aj ZIVELI ! :)
  7. sanja* (avatar)
    E, ljudi, fora je u tome da se udara visoko, dakle, dići ruke maksimalno.
    Evo sam u tri ture udarala nisko, u visini grudi, izlazilo tek po malčice uz dosta udaranja - sad sam digla ruke sasvim gore, i u tri udarca izađe ceo pampur!

Jeeeeeeeej!

8. sanjalica53 (avatar)
    INTELIGENTNA SANJA . razmislja 1000 na h , uf ! Nek ide zivot ...heheeee ! :heart::manikir:
  9. sanja* (avatar)
    Nisam sigurna da je to kompliment, kad ti to kažeš
  10. sanjalica53 (avatar)
    Heheeee , opasna si ali i u pravu na neki nacin jer ja bas ne stremim ka inteligenciji ! :)
  11. sanjalica53 (avatar)
    Istina je da tako mislim.... inteligentna si i imas neke vanserijske sposobnosti to stoji ! :)
  12. Vitezkojaa (avatar)
    Dosta si udarala po flaši, sad udri po čaši
  13. Lord Gledston (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    Hvala
    Ali, probala da pritiskam lagano, nije išlo.
    Sad sam probala ovo s lupanjem o zid (izašla u dvorište, komšiluk gleda i verovatno razmišlja kako nisam normalna), malo se izvuklo, probaću još par puta.

Cemu tolika muka oko izvlacenja zapusaca.U svakoj prodavnici moze da se kupi
    vadicep.Ako nemas novca za tu rabotu- skupicemo lovu,mi forumasi,pa ce mo
    ti kao poklon,dati taj famozni vadicep.Ako i sa njim ne budes mogla da
    izvuces cep..pozovi nekog od forumasa,doci ce kuci kod tebe,i taj "posao"
    odraditi.
  14. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    Cemu tolika muka oko izvlacenja zapusaca.U svakoj prodavnici moze da se kupi
    vadicep.
    u Lustmuhle nema ni jedne prodavnice.
    A ne ide mi se do St Gallena.
  15. mizaca (avatar)
    Bas ne bih znala.A za pivske znam,kako bez otvaraca.....
  16. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio mizaca
    Bas ne bih znala.A za pivske znam,kako bez otvaraca.....
    Pa otvorila sam je, u cipelu pa lupaj po zidu (spoljnom, naravno), imaš gore u komentarima video instrakšn, ako ti kad zatreba
  17. gost 356641 (avatar)
    super si