Uklapanje starog sa novim

:besna:Kad samo vidim te izloge prepune svakakve garderobe i nakita. Jadne mi zene, nikada dovoljno para da se kupi sve ono sto je potrebno. Meni treba torba, cizme, kaput, sminka, bluzice, farmerke, nakit i da ne pricam sta sve. Nazalost u uslovima zivota u Srbiji cesto se izmedju gore navedenih stvari vodi teska bitka za to koja ce da izbije u prve tri najpotrebnije. Uvek vodim bitku i na kraju kupim ono sto mi najmanje u tom trenutku treba ali sto se pokazalo kao najjeftinije ili se pokazalo kao nesto sto cu moci da kombinujem sa svojim starim krpicama ili sa krpicama koje izvucem iz maminog ili svekrvinog ormara u sta one nikako ne mogu da se uvuku.
Evo bas mi se pre neki dan desilo da sam kupila koznu torbu koja mi i nije bila toliko potrebna ali koja se super slaze sa mojim starim cizmama i kaputom koji sam uzela od mame a koji je ona nosila proslog veka. Ta torba moze da posluzi kako za izlaske tako i za odlazak na fakultet. Takodje sam prepravila stare farmerke sa dubokim pojasom i sada mi se super uklapaju uz ostalu garderobu a iz maminog ormara sam nasla neke stare rolke koje mogu i da vidim po gradu jer imam tu srecu da se moda neprestano vraca na period kad je ona bila mlada pa izgledam kao da se oblacim po poslednjoj modi a ustvari sve sto obucem je starije od mene. Necu da se zalim sve do onog momenta kad mi nestanu ideje da od starog pravim novo, a onda tesko meni!!! Sigurno cu ostati gola, ali nadam se da ce to jednog dana biti u trendu.
 
Ako i govori odeca o coveku, to je na vrlo zagonetan nacin.... :)

Trendovi nemaju veze sa zivotom... ko sta obuce, vazno je nek se naoruza znanjem o potrebnim stvarima.
Znanje kako treba uzivati u svakodnevnim stvarima, koje su na raspolaganju.... :)
 
Garderoba, uklapanje stilova, boja i trenutne mode... to je jedna lepa igra svojstvena pevenstveno zenama i... one se dobro snalaze na tom polju jer imaju neogranicenih mogucnosti. Srecnica je ona koja uvek ima na raspolaganju ,pored svog, i jos dva ormara , pa makar to bio mamin i svekrvin !
 
Poslednja izmena:

Back
Top