GDJE POCINJE KRAJ ??? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

-GoRsKi-

GDJE POCINJE KRAJ ???

Oceni ovaj blog
Gledano ljudskim očima kraj je već počeo… vrhuncom licemjerja, manipulaciojom nedostatka informacija, strahom, emocijema i nagonima. To je početak kraja koji treba da rezultira prvo kontrolisanom reakcijom, a onda nekontrolisanom. Pocetak kraja nije ni u Njujorku ni u Vasingtonu, nije ni na Bliskom istoku, a najmanje u Parizu, Sarajevu i ko zna još ko u kojem gradu gdje ce se obarači potezati i osigurači vaditi, a ljudsko meso će se kidati. Mislite da ne znamo šta radite i zbog koga? Mislite da samo tumaramo u krdu bez vremena da razmišljamo o vama. I mi smo ljudi kao i vi, zaboravili ste to. I mi smo pale prirode kao i vi, a to znači da znamo kako razmišljate.
Početak kraja je u našim glavama onog momenta kada ne shvatimo OMBANU. Vaša je nesreća što je ovaj svijet simetričan pa ono što je počelo nakaradno obmanom mora i da se završi obmanom. Naša je što to ne vidi veliki broj ljudi koji ne zna šta se dešava...a i nisu navikli da razmišljaju mnogo svojom glavom. Zamorna je to rabota za mnoge. Za vas nije. Nije ni za mene!
Obzirom da ste otpali od vašeg oca laži i prevare koji vas od početka vara i zavodi, logično je da po zakonu „duhovne genetike“ dijelite iste vrijednosti jer se nikada niste ni okretali svjetlijoj strani. A i što bi. Vi imate svoj put i vaš milenijumski guru vas vodi njime kao volove na klanje. Najtužnije je da vi to znate i toliko vam se ta obmana dopada da vas više ne interesuje što vidite giljotinu prema kojoj idete. Ali to je moja žal za onim ljudskim u vama koje ste mogli da imate. Tako ćete i od Hrista biti ožaljeni. I zaboravljeni za uvjek.
Ostaće ipak negdje zapisni svi vaši očajnički pokušaji da otrovom sumnje, laži i prevare uzurpirate Milost koja vam je dala da živite i sami sebe svojim postupcima i riječima osudite. Cijeli Univerzum vam se smeje a vi mislite da ste postigli svoj cilj time sto ste obmanuli šaku ljudi u čestici prašine svemira.
Vi mislite da ste pobjedili time što ste Evu ubjedili da posumnja? Mislite da ste pobjedili time što ste ubili Avelja? Mislite da ste mogli zamutiti vodu mješanjem vjernih i nevjernih? Da li su vaši rugači ubjedili Noja da je lud? Mislili ste da će Ham iskvariti braću? Pređošte li opet prag sa Nimrodom i vašom kulom? Jel uspjeo plagijat sa Tamuzom? Nagovorište li Avrama da ne izađe i da ne posta velikan vjere? A tek Jov? Da li se ugasila svetiljka Istine u vremenu paganizma koji ste sijali od Egipta do Rima? Od Vavilona do Vatikana? Svaki pedalj ove planete zagadili ste vašim zadahom prevare i laži. Vaša djela su gnojava i zaudaraju na onaj isti zadah kojim je vaš guru prvi put progovorio i shvatio da će biti zaboravljen, da mu je kraj zagarantovan. A i vama jer ste sa njiim.
Da li vi zaista mislite da ne znamo šta je bio cilj holokausta u 2 sv.ratu?
Da li vi mislite da mi ne znamo kako se iz petinih žila trudite i napinjete da 3 svjetski rat počnete prije vremena? To ne zavisi od vas. Džaba se upinjete. Pustiće vas Bog vašem izboru i prigrlićete svoju ombanu. Ali kao i svaki nestrpljivi psihopata vi to hoćete prije vremena pa opet još više lažete,kradete,ubijate, klevećete. Kao bjesni psi na lancu kojima nema spasa.
Kada ste kroz istoriju mogli sve te gnusobe da radite ne čudi me što sada pre vremena hoćete da kao divlje zvjeri rastrgnete Božiji narod kroz sukob „vavilonskog hrišćanstva“ i islama! Mislite da ne znamo za etikete musliman=terorista, hrišćanin=nevjernik? Nećete vi odustati od toga. Terorizam je vaš alat za brutalnu centralizaciju, kontrolu i diktaturu. Terorizam je vaš izgovor za mirnu savjest vaših građana dok ih ubijate na zemlji, vodi i vazduhu. Terorizam je vaš ideal za uspostavljanje Nmirodovskog svjetskog poretka. Terorizam je vaša šifra za etiketiranje svakog ko vam na tom putu smeta. TERORIZAM JE ZNAK VAŠIH OBAVJEŠTAJNIH SLUŽBI KOJE UBIJAJU SOPSTVENI NAROD KAKO BI SEJALI STRAH OD ONIH KOJI TO NISU I MRŽNJU PREMA ONIMA KOJI TO NE ZASLUŽUJU.

TERORIZAM JE VAŠ IZGOVOR ZA OBRAČUN SA BOGOM!!!

Pošalji "GDJE POCINJE KRAJ ???" na Facebook Pošalji "GDJE POCINJE KRAJ ???" na Google Pošalji "GDJE POCINJE KRAJ ???" na My Yahoo! Pošalji "GDJE POCINJE KRAJ ???" na Live Pošalji "GDJE POCINJE KRAJ ???" na MySpace Pošalji "GDJE POCINJE KRAJ ???" na Twitter Pošalji "GDJE POCINJE KRAJ ???" na Digg Pošalji "GDJE POCINJE KRAJ ???" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Pa dobro ,to je to,stigao si do Armagedona a ko hoće dalje da zna nek čita Džona Miltona