BUDUCNOST JE ZIVOT BEZ TAJNI

Zivimo u svetu TAJNI ! Tajne su svuda oko nas , tajne su u nasim umovima i odredjuju nase zivote. Da li je tajna isto sto i laz ?
Prikrivati istinu znaci ne dozvoljavati joj da zazivi a to jest uskracivati joj postojanje . Gde ne postoji istina postoji laz jer jedina definisija istine glasi ODSUSTVO LAZI .
Tajne kod ljudi izazivaju strahove a samim tim i patnju. Tajne su naj vece moguce lazi vece od onih javnih .
Tajne se osecaju , ja osecam da neko ima neku tajnu ali ne umem da objasnim koju.Iz tajni nicu problemi , one su destruktivni deo nas.
Tajne su i laz i istina i jedno i drugo u isto vreme i bas zbog toga su tajne. Znaci imamo LAZ , ISTINU i TAJNU !
Kada u nesto nismo sigurni biramo tajnu i tako resavamo stvar !
Ljudi prepuni tajni su ustvari ljudi prepuni strahova zarobljeni u svom sopstvenom JA. Ni oni sami ne zele te tajne ali su nemocni da ih se otarase !
Tajne su prizvod haoticnog ljudskog uma koje cuce u onom mracnom delu naseg bica.
Nije tacno da neko moze tajnu odneti u grob ! Tajna potice iz naseg uma a on pripada fizickom nivou postojanja. Tajna uvek ostaje zapisana i kao takva provlaci se kroz gene sve dok jednoga trenutka ne ispliva na povrsinu .
Buducnost podrazumeva zivote bez tajni .
Podizanjem svesti na visi nivo postojanja ljudi ce ponovo vratiti moci koje su izgubili u proslosti a zbog otudjenosti od prirode.
Danas retki ljudi imaju sposobnost citanja misli drugih ali u buducnosti ce to moci svi i to ce biti tako normalno.
To pomalo zvuci zastrasujece ali sa razvojem svesti covek ce sve vise jacati i odgovornost i postovanje slobodne volje drugog coveka te ce na taj nacin sve biti izbalansirano. Drugim recima iako budemo mogli citati misli drugih ljudi necemo to zloupotrebljavati jer nam to nasa svest nece dozvoliti.
Isto tako misli cemo citati osecajima koja ne mogu da se prenose recima . Mi cemo ustvari moci u svakom trenutku da osecamo sta drugi ljudi osecaju a samim tim ce nam biti vidljive i njihove misli .
I danas mnogi hipersenzitivni ljudi osecaju osecanja ljudi oko sebe a to je boziji dar uz koji se obavezno dobija i svest o neprikosnovenoj slobodnoj volji pojedinca. Osobe koje su emotivno povezane i danas jedni drugima mogu citati misli i nemaju medjusobnih tajni.
Taj dar cemo svi posedovati u buducnosti a to ce nam omoguciti zivot bez straha i patnje , i naravno tajni.
I sve se tice pojedinca i njegovog duhovnog rasta.
Bilo bi strasno ako bismo mogli citati jedni drugima misli a time manipulisali i bas zato ljudi niske svesti to nikada nece moci. Isto tako nece moci ni opstati u tom nekom trenutku jer ce biti izbaceni iz citavog procesa.
Sve to nije nikakva novost , covek se samo vraca pravim vrednostima i menja nacin zivota shodno dobu u kome zivi.
Oni koji opet imaju strah od zivota bez tajni imaju strah od samih sebe , nemocni su , nesvesni i zivi su zbog toga sto misle da su zivi a ne zbog toga sto to ustvari jeste.
Tajne uvek odaju nasa osecanja a mogu ih prikrivati samo oni koji ih nemaju tj. oni koji nemaju svest o svojim osecanjima .
Tada vise nece postojati ovakva komunikacija , sve ce biti vrlo jednostavno a to ce otvoriti beskonacan prostor za spoznaju ljubavi.
Duboko verujem da nam se smesi zivot bez tajni , zivot koji ce biti RADOST a ne PATNJA kao do sada.
Uostalom , dosli smo u fazu kada vise nemozemo da biramo jer smo to debelo zasluzili pa sad ko prezivi pricace :) !
 
Živela misterija!
hvala joj za adrenalin u nedrima.
Živela misterija,
kao najveća pokretnica, svih velikih otkrića!
...Kao najpoželjnija zavodnica, neuhvatnica...
...kao Monaliza.
Živela samosvesnost,
isceliteljska sposobnost,
nedeljiva, neotudjiva samodovoljnost,
ona kad se poklanja-pripada,
i život svojem pripadajucem ostavlja.
Živelo herojstvo,
Koje sebe u drugi plan stavlja,
tajnu drugog a ne svoju, na pijestal postavlja,
Živeo čovek osvajač, večiti tragač
A ne parazitski lenjivac,
tudjeg bivstva, umstva, zanatstva večiti preživalac
i uplitalac.
Naravno , može on slobodno da sanja, buduća saznanja-žvakanja.

:bye:
od jednog strasnog obozavaoca misterije- mene
a povodom iskljucivo zanimljivog bloga teme :)
 
LadyDydy;bt279824:
Živela misterija!
hvala joj za adrenalin u nedrima.
Živela misterija,
kao najveća pokretnica, svih velikih otkrića!
...Kao najpoželjnija zavodnica, neuhvatnica...
...kao Monaliza.
Živela samosvesnost,
isceliteljska sposobnost,
nedeljiva, neotudjiva samodovoljnost,
ona kad se poklanja-pripada,
i život svojem pripadajucem ostavlja.
Živelo herojstvo,
Koje sebe u drugi plan stavlja,
tajnu drugog a ne svoju, na pijestal postavlja,
Živeo čovek osvajač, večiti tragač
A ne parazitski lenjivac,
tudjeg bivstva, umstva, zanatstva večiti preživalac
i uplitalac.
Naravno , može on slobodno da sanja, buduća saznanja-žvakanja.

:bye:
od jednog strasnog obozavaoca misterije- mene
a povodom iskljucivo zanimljivog bloga teme :)

ZIVEO ! ! ! :manikir:
 
To što ti osećaš, sanjalice53, kao nečiju tajnu, to je osećanje neosvešćenog zla koje živi u nekome. U hrišćanstvu se to zlo naziva demonom, psihijatri ga nazivaju opsesivnošću, leči se egzorcizmom, kada naraste veliki, može i psihoterapijom ako imalac postane svestan svoje tajne......To o čemu govoriš je odlično opisao vrsni psihoterapeut Pek u knjizi "Ljudi laži", dokazujući postojanje žive laži u ljudima na globalnom nivou i ukazujući na neophodnost uvođenja dijagnoze takvog oboljenja u samu nauku psihijatrije, kao i njeno izučavanje i lečenje na nivou nauke. Eto koliko ono loše, neosvešćeno u čoveku jeste postalo alarmantno. Lepo je osetio i kazao vitezkojaa "Da tajna po meni uvek nosi neku lošu istinu"...Mnogi od nas se osećaju loše pri susretu sa osobom koja nosi u sebi tajnu o kojoj ti govoriš. Najpre se prisustvo tog zla oseća u plexus solaris čakri, od osećaja mučnine, slabosti, pa do bola....Čini mi se da svesno izbegavanje takvih osoba označava visok nivo čuvanja ličnog zdravlja.....
Pored ove sumorne istine, htela sam da kažem, sanjalice53, da si u pravu kada kažeš da "budućnost podrazumeva živote bez tajni". Mislim da je budućnost odavno već počela, pa sam ovde na blogu srela nekolicinu ljudi visoko svesnih sebe i svojih osećanja, probuđenih, toplih.....Kontakt sa njima je bio spontan od prvog momenta, topao onoliko koliko daje osećaj da se znamo oduvek, da se poznajemo kao da smo jedno, da se volimo, da smo radosni zbog susreta koji je doneo prepoznavanje još jednog istog. Srećna sam što postoje ljudi blogeri u koje sam uvek verovala da postoje, to su ljudi budućnosti o kojima pišeš, to su odnosi u kojima živi i radost i istina postojanja. Hvala ti što si kao retko budna osoba među nama pokrenula ovu divnu temu. Uz takve osobe kao što si ti je sve jasnije i lakše. :heart::zag:
 
Soradze;bt279834:
To što ti osećaš, sanjalice53, kao nečiju tajnu, to je osećanje neosvešćenog zla koje živi u nekome. U hrišćanstvu se to zlo naziva demonom, psihijatri ga nazivaju opsesivnošću, leči se egzorcizmom, kada naraste veliki, može i psihoterapijom ako imalac postane svestan svoje tajne......To o čemu govoriš je odlično opisao vrsni psihoterapeut Pek u knjizi "Ljudi laži", dokazujući postojanje žive laži u ljudima na globalnom nivou i ukazujući na neophodnost uvođenja dijagnoze takvog oboljenja u samu nauku psihijatrije, kao i njeno izučavanje i lečenje na nivou nauke. Eto koliko ono loše, neosvešćeno u čoveku jeste postalo alarmantno. Lepo je osetio i kazao vitezkojaa "Da tajna po meni uvek nosi neku lošu istinu"...Mnogi od nas se osećaju loše pri susretu sa osobom koja nosi u sebi tajnu o kojoj ti govoriš. Najpre se prisustvo tog zla oseća u plexus solaris čakri, od osećaja mučnine, slabosti, pa do bola....Čini mi se da svesno izbegavanje takvih osoba označava visok nivo čuvanja ličnog zdravlja.....
Pored ove sumorne istine, htela sam da kažem, sanjalice53, da si u pravu kada kažeš da "budućnost podrazumeva živote bez tajni". Mislim da je budućnost odavno već počela, pa sam ovde na blogu srela nekolicinu ljudi visoko svesnih sebe i svojih osećanja, probuđenih, toplih.....Kontakt sa njima je bio spontan od prvog momenta, topao onoliko koliko daje osećaj da se znamo oduvek, da se poznajemo kao da smo jedno, da se volimo, da smo radosni zbog susreta koji je doneo prepoznavanje još jednog istog. Srećna sam što postoje ljudi blogeri u koje sam uvek verovala da postoje, to su ljudi budućnosti o kojima pišeš, to su odnosi u kojima živi i radost i istina postojanja. Hvala ti što si kao retko budna osoba među nama pokrenula ovu divnu temu. Uz takve osobe kao što si ti je sve jasnije i lakše. :heart::zag:


Skidam kapu Soradze , tako si lepo ovo napisala , vise mi se svidja tvoja verzija pa mi dodje da zamenim tekst sa ovim tvojim komentarom :) !
 
....opstanak bilo čega , u kosmičkim razmerama , zavisi od skrivenosti njegovih svojstava , karaktera , potencijala i njegovih moći....čovek , kao kosmička tvorevina isklučivo je orjentisan na obezbeđenje sopstvenog opstanka - a sa njegovim osiguranjem , bakće se sa ličnim rastom i razvojem u svim sverama ( zamislivim i ne zamislivim ).....hoću ta kažem , čovek po svojoj prirodi čini svoje biće skrovitim / tajnovitim , iz bezbednosnih razloga....stoga zaključujem da nikad , ama baš nikad , ni jedan čovek na ovom svetu neće biti knjiga na izvolte , za čitanje...i ma koliko bude razvijao svoje moći , kako fizičko biološke , tako i duhovno intelektualne ( ako to mogu tako da kažem ) , čovek će ostati tajnovit - pun iznenađenja , ne samo spoljašnjem svetu , već i sebi samom !....
...konačno , svaki element u kosmosu je tajnovit za čoveka , i ne samo za njega , već i za svaki element do njega....i šta god činili našim saznajnim moćima i njihovim metodama , bilo koji elmement koji analiziramo , biće apsolutno nesaznatljiv nama - ljudima....oću reći , apsolutna istina o ovome ili onome - o bilo čemu , kojoj težimo , ne postoji za nas...otuda ono što ništa neznamo o njemu , a lociramo njegovo postojanje , za nas je tajnovito...oću da kažem da naša neznanja prave tajne...pa sve što više neznamo , sve više smo opkruženi tajnama....
....svet je za svakog u manjoj ili većoj meri tajnovit....

...hrišćanstvo nije namerno da se bavi rasvetljavanjem tajni,,,,svi znaju da tajne koje su u vezi našeg opstanka nas frustriraju , pa i porobljavaju - postajemo pasivni i mirimo se sa sudbinom ( jer je budućnost tajnovito neizvesna ) - predajemo se....ono je tu da nas pasivizira , umrvi i učini nemoćno poslušnima....zato nam pri rođenju počne sa pripisivanjem neoprostivih grehova....čak ljudsko začeće smatra grešnim...svaka religija je tajnovita i nastoji na svakim čovekom da uspostavi svekoliku vlast - pa i hrišćanstvo kao sledbenik mnogih religija....

...mnim u svoj svojoj beznačajnosti , da će budućnost biti tajnovitija od sadašnjosti - koja je razsvetlila mnoge tajne iz prošlosti , ali , ruku na srce , rasvetljavanjem tajnovite prošlosti , udarila je u mnoge tajne budućnosti !

...zato bez straha , krenimo u tajnovitu budućnost , sa puno poverenja u nju i rasvetljavanje njenih tajni !
 
....ma nisu baš sve tajne u čoveku...to samo čovek umišlja svoju božanstvenost i njenu posebnost...ima mnogih živih oblika koji imaju svoje tajne ,a muče ih mnoge tajne koje mi nismo ni svesni da su moguće...a šta tek reći o materiji u bilo kom obliku , kad je ganjaju kosmičke energije tako moćno da se galaksije udaljvaju jedna od druge takvom brzinom , zbog koje ništa živo u kosmosu ne može da pojma bilo šta o moćima tih energija....ima tajni koje čovek ne može ni da imenuje....male su naše lobanjice , da bi popisale samo bitne kosmičke tajnice !
 
....koliko puta ovde kliknete , toliko dinarčića kapne - ali u tuđ džep...ameri predlažu da nam se i to kliktanje naplaćuje , ponaosob , direktno....zapravo njihova teroristička profitabilnost ih nagoni ka tome....zato ne računajte na zaradu - bar ovde ...nema mesta za vas....

...pa pošto se osećate tandemski - a to mu dođe - deseto stanski sa potporom ; pa bi to bilo pogrešno stanje ....pre se može reći da se osećate kvartovski ,,,ne u onom pežurativnom smislu , kao ono provincijski....već udvojeno stanje...valjate stvar kao valjci u paru....a imajući u vidu da ovde blogerisanje vremenski teče kao neka reka , onda vam je bolje da budete ženski olimpijski dvojac - bez kormilara...štaće vam...mada blog ima svoje kormilare koji ponekad znaju da baš čamac skrenu ili diskvalifikuju - ali trke su trke !

...dakle , po meni , dvojcu bez kormilara , navijam za vas - donesite nam zaltnu medalju...a posle zna se : gradska terasa i stan u Lordovom naselju na vodi !..samo veslajte devojke - daleko je amerika !
 
Auuuu pa kod Amerikanaca izgleda sve ima cenu osim PAMETI ....hheeeeee , a ni toga nema izgleda ! Najbolji komentar ikada ! Sjajno gospodine Loncar i hvala na PODRSCI , mozete se i vi prikljuciti , znate kako kazu TRI GLAVE SU PAMETNIJE OD DVE , srdacan pozdrav :) ! ! :manikir:
 
123loncar;bt279864:
....koliko puta ovde kliknete , toliko dinarčića kapne - ali u tuđ džep...ameri predlažu da nam se i to kliktanje naplaćuje , ponaosob , direktno....zapravo njihova teroristička profitabilnost ih nagoni ka tome....zato ne računajte na zaradu - bar ovde ...nema mesta za vas....

...pa pošto se osećate tandemski - a to mu dođe - deseto stanski sa potporom ; pa bi to bilo pogrešno stanje ....pre se može reći da se osećate kvartovski ,,,ne u onom pežurativnom smislu , kao ono provincijski....već udvojeno stanje...valjate stvar kao valjci u paru....a imajući u vidu da ovde blogerisanje vremenski teče kao neka reka , onda vam je bolje da budete ženski olimpijski dvojac - bez kormilara...štaće vam...mada blog ima svoje kormilare koji ponekad znaju da baš čamac skrenu ili diskvalifikuju - ali trke su trke !

...dakle , po meni , dvojcu bez kormilara , navijam za vas - donesite nam zaltnu medalju...a posle zna se : gradska terasa i stan u Lordovom naselju na vodi !..samo veslajte devojke - daleko je amerika !

Dragi Lončar, žao mi je što imate ovakve misli i što ste ovo napisali. Ovo nije šaljivo, nije ni prijateljski...Ukoliko sam ja odgovorna za Vaše ovakve misli, evo, u ime izvinjenja šaljem Vam recept za HILANDARSKI KOLAČ. To je kolač koji hilandarski monasi prave za zdravlje, sreću i napredak, ali je uslov da se pravi i jede sa lepim mislima. Kažu da kolač može da stoji 55 dana, ali kod mene u kući traje mnogo kraće.

U dublji sud se stavi:

2 šolje od bele kafe brašna
1 prašak za pecivo
1 kafena kašičica sode bikarbone
1 kesica cimeta
1 šolja od bele kafe šećera
100 gr seckanih oraha
100 gr suvog grožđa

sve to suvo promešati, pa dodati:

3 jaja
1 šolja od bele kafe mleka
1/2 šolje od bele kafe ulja

sve ponovo promešati, sipati u dublji pleh, ili tzv. Đuveč
rernu prethodno ugrejati na 180°c i peći cca. 1h

P.S. Ja pečem duže, jer mi je rerna probušena na par mesta, ali pečem do zagasito zlatne boje i do momenta kada kolač počne da se odvaja od zidova pleha

Ja sam malopre napravila Hilandarski kolač i mislila sam na Vas, na lep način, sa željom da podelim i kolač i lepe misli sa Vama. U ponedeljak mi je slava, pa ću lepim mislima i uživati u njemu. Sve nalepše Vam želim, puno lepih misli i radosti u srcu. :zag:
 
...Sanjalice,
sipas nam svima ovdje
u lice
da ne smijemo imati tajne
radosti kratkotrajne
i zelje beskrajne....Sanjalice,
koristis nalete bijesa i otpora
prema sebi i zaboravljas na nas
da imamo nesto drugacije i skrivenije
i ako si u pravu
ne priznajem negacije
i ako si u pravu
...necu da priznam
samo zadrzavam da Tajna postoji u svima onima
koji hoce nesto vise od prosijeka
...nesto vise...
 
faraonn;bt279885:
...Sanjalice,
sipas nam svima ovdje
u lice
da ne smijemo imati tajne
radosti kratkotrajne
i zelje beskrajne....Sanjalice,
koristis nalete bijesa i otpora
prema sebi i zaboravljas na nas
da imamo nesto drugacije i skrivenije
i ako si u pravu
ne priznajem negacije
i ako si u pravu
...necu da priznam
samo zadrzavam da Tajna postoji u svima onima
koji hoce nesto vise od prosijeka
...nesto vise...

Ako neko zeli vise od proseka to nije tajna to je njegova unutrasnja potreba koja stremi ka ostvarenju. Tajna je prikrivanje istine sa namerom odnosno laz. Mozda i prija pojedincu ali ne prija sire. Covek jeste individualac po svojoj prirodi alo ga time ne cine tajne vec osobenosti koje poseduje zbog kojih je drugaciji od vecine. a to je ustvari njegovo prirodno postojanje. Svi smo mi u svetu ZELJA otvorene knjige jer nema neostvarivih zelja niti ima tajnih zelja jer onda se nikada ne bi ostvarile.
Osecanja ne pripadaju nama i mi nismo vlasnici nicega , ni zelja , ni tajni a ni osecanja . Na duhovnom nivou to nista ne postoji tamo postoki samo jedno a svi smo u tom JEDNOM jedinom.Dzabe i osecanja i snovi ako cemo ih vecito drzati u sebi oni tome ne sluze i kao takvi postaju patnja. Ustvari covek nema to pravo da PATI !
Kakve su to SLATKE TAJNE ? Covek samo misli da ima tajne i uziva u tome jer nezna za drugacije jer se plasi da nesto promeni. Svoje strahove je nazvao TAJNA !
Ja nemoram da znam kakva je tajna ali cu sigurno osetiti da postoji ako postoji a to ce osetiti i drugi kod mene na taj nacin samo sirimo strahove. Takvi zivoti nemaju leprsavost i lakocu , nemaju tok a to je zarobljenost sopsvene duse.
LJudi se traze i zele blizinu bas onih koji ce osetiti te njihove tajne i pomoci im da oslobode dusu .Kroz razne nacine izrazavanja pokusavace da ih se otarase potpuno nesvesno.
Ako postoje tajne ne postoji osecaj ljubavi jer ljubav je SLOBODA , beskonacnost i nema okvir .
Naj vise cemo dobiti kroz osecaj bozanske ljubavi a ne kroz tajne tj. strahove.
Upravo pesnici naj cesce traze ventil da se rese svojih tajni i uglavnom su to ljudi koji u dubini duse pate . Ja ne zelim da nipodastavam pesnike oni su za mene velicine jer ipak nalaze nacina da se oslobode . Taj nacin ih cini posebnima i jedinstvenima. Svaki pesnik sebe razotkriva kroz svoje stihove upravo sa zeljom da bude razotkriven.
Ne sipam ja nista nikome i ja nisam ta koja odredjuje sta ko sme a nisi ni ti faraone taj koji meni treba da kazes da nesmem da se izrazim na nacin koji je meni i samo meni svojstven ! ne razumem gde si ti video nalete besa ? pre bi se moglo reci da su pojedini ljudi skloni besu kada cuju ono sto jednostavno nece da cuju , kada se suoce sa stavom suprotnim od njihovog. Ja uvek postujem svaciju slobodnu volju pa i onu da ako neko zeli zauvek da zivi u mraku i pogresnim ubedjenjima .
Pa dobro U CEMU JE ONDA TAJNA ? Hvala za komentar i lep pozdrav :) !
 
123loncar;bt279864:
....koliko puta ovde kliknete , toliko dinarčića kapne - ali u tuđ džep...ameri predlažu da nam se i to kliktanje naplaćuje , ponaosob , direktno....zapravo njihova teroristička profitabilnost ih nagoni ka tome....zato ne računajte na zaradu - bar ovde ...nema mesta za vas....

...pa pošto se osećate tandemski - a to mu dođe - deseto stanski sa potporom ; pa bi to bilo pogrešno stanje ....pre se može reći da se osećate kvartovski ,,,ne u onom pežurativnom smislu , kao ono provincijski....već udvojeno stanje...valjate stvar kao valjci u paru....a imajući u vidu da ovde blogerisanje vremenski teče kao neka reka , onda vam je bolje da budete ženski olimpijski dvojac - bez kormilara...štaće vam...mada blog ima svoje kormilare koji ponekad znaju da baš čamac skrenu ili diskvalifikuju - ali trke su trke !

...dakle , po meni , dvojcu bez kormilara , navijam za vas - donesite nam zaltnu medalju...a posle zna se : gradska terasa i stan u Lordovom naselju na vodi !..samo veslajte devojke - daleko je amerika !

Gospodine LONCAR ! Presla sam preko uvreda koje ste uputili meni ali ipak necu preci preko onih koje upucujete na mom blogu mojim prijateljima.
To sto ste samo jedan jadni falsifikat i sto ste me upucivali svakakve uvrede i pretnje tolerilasala sam zbog vase zivotne dobi i izvesnog obolenja ali ovaj put necu ni zbog toga.
Vase neartikulisano pisanje bez ikakvog smisla zaista vrsi atak na normalni ljudski mozak te biste mogli biti barem malo fer da me postedite toga .
Toliko sirovog bezobrazluka na jednom mestu i to od strane starijeg gospodina koji bi trebalo do sada da ima neke spoznaje u zivotu !
Eto , najzad ste postali AKTUELNI na mojoj ideji i kreativnosti pa uzivajte , nije mi krivo vec mi je drago sto cete se zamajati svojim kvaziblogom i onim silnim pregledima koje do sada nikada niste imali !
Ni ovaj put necu traziti da vas uklone sa mog blog prostora zbog toga sto ipak verujem da imate barem mrvicu dostojanstva i uvidjajnosti i da cete sami otici ZA SVA VREMENA , lep pozdrav !
 
sanjalica53;bt279929:
Gospodine LONCAR ! Presla sam preko uvreda koje ste uputili meni ali ipak necu preci preko onih koje upucujete na mom blogu mojim prijateljima.
To sto ste samo jedan jadni falsifikat i sto ste me upucivali svakakve uvrede i pretnje tolerilasala sam zbog vase zivotne dobi i izvesnog obolenja ali ovaj put necu ni zbog toga.
Vase neartikulisano pisanje bez ikakvog smisla zaista vrsi atak na normalni ljudski mozak te biste mogli biti barem malo fer da me postedite toga .
Toliko sirovog bezobrazluka na jednom mestu i to od strane starijeg gospodina koji bi trebalo do sada da ima neke spoznaje u zivotu !
Eto , najzad ste postali AKTUELNI na mojoj ideji i kreativnosti pa uzivajte , nije mi krivo vec mi je drago sto cete se zamajati svojim kvaziblogom i onim silnim pregledima koje do sada nikada niste imali !
Ni ovaj put necu traziti da vas uklone sa mog blog prostora zbog toga sto ipak verujem da imate barem mrvicu dostojanstva i uvidjajnosti i da cete sami otici ZA SVA VREMENA , lep pozdrav !

....nisam siguran da treba bilo šta da odgovorim - a ovo pišem tek da shvatiš da sam ptočitao , primio gznanju , te da tvoj trud i utrošeno vreme nisu uzaludni....u više navrata mnogima sam rekao da kad pišu ne pišu nikakve istine o bilo čemu i o bilo kome - do istinu o sebi....tako ja ovde napisah neke istine o sebi , u znak zahvalnosti o istinama koje si napisala o sebi.....znam da je bolno , no susret sa sopstvenom bolešću je prvi znak puta ka izlečenju...tako nemoj da brineš za mene , ako ova tvoja samoterapija vodi ka tvom izlečenju ili zalečenju....živa bila majci , ma kava god se rodila !
 
...Loni,
tvoje osice nijesam naucio
da cujem ili vidim
zaboli kad se priklonis onima
kojima ne pripadas
tvoje rijeci
ovdje ostavljene
bole Faraonn_a
jer znam i sjecam se odjeka
umnosti i zaumlja koje nose
misli tvoje
a ovdje je zakazalo,- Oboje...
...citam
i sebe pitam
da li nesto nije u redu
ili je i Faraonn glocnuo
travku-pobrljavku...
P.S.
...Faraonn pozdravlja Loni_ja
i nada se da je samo uobrazio
da je moguce ovo sto cita
...Sanjalica i Soradze su prijateljice faraonn_a Tumnopoteh_a I.
kao i ti,-Loni...
...i nemoj dozvoliti
da se ogrlica biserna faraonn Tumnopoteh_a I.
kruni,
ovu mi zelju ispuni
...:hvala:
 

Back
Top