Vitlanje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

PaoloGigli

Vitlanje

Oceni ovaj blog
Izbiciklalo me sunce jutros. Ono lenjo, jutros, oko deset. Posle kafe. Vitlam trotoarima. Čekam da se nakupe oni koji bi preko, pa sa njima zbrzim preko ulice. A one tesne. Ne bih da se guram sa bahatošću onih na četiri točka. Dođe mi zgodno da ih nerviram što mogu svud na moja dva. To vitlanje ume da izaziva bol sa unutrašnjih strana kolena, malo iznad. Umeju i mišići butina da se zategnu i kada čekam da se rasčisti ispred kako bi mogao da prođem, pulsiraju. Raduje me to vitlanje.
Mogao bih da čitam novine kod brice preko puta. Mogao bih da igram šah ili da kibicujem ako mi nema protivnika. Mogao bih da sedim u parku i zamišljam da sam gušter. Umesto biciklanja. A onda se setim njenog pogleda u prolazu, setim se kako je lepo raspoređena spreda i otpozadi i kako ume da pokaže da joj je drago što me vidi. Pomislim, neka, valjaće i nastavim da vitlam.

Pošalji "Vitlanje" na Facebook Pošalji "Vitlanje" na Google Pošalji "Vitlanje" na My Yahoo! Pošalji "Vitlanje" na Live Pošalji "Vitlanje" na MySpace Pošalji "Vitlanje" na Twitter Pošalji "Vitlanje" na Digg Pošalji "Vitlanje" na del.icio.us

Ažurirano 27.10.2015. u 14:37, autor: PaoloGigli (Sitne korekcije)

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ...biciklista....
    ....za taj inat treba manje više dosta lude hrabrosti - bolje rečeno mladosti...veliki je to poduhvat !
    ...no semafor je zbog vitladžija , postao visokorizična mašina - baš zbog tih vitladžija.....nezna se dal ovi dvotočkaši ili pak četvorotočkaši , sa tim besčujnim četvorotaknim visoko turažnim konjima , više vitlaju pešake od tranvajdžija i busadžija...naprosto , prelazak preko pešačkog je poduhvat veka...naročito za matorce...
    ...oni što programiraju zelene valove pešačkih semafora , tako su podesili pešačko zeleno , da samo u njegovom valu mogu da pređu mladi šprinteri na pedest metara.....ostali su žrtve humanosti vitladžija....
    ...ispred trgovačkih čeka , sede besposlene badavdžijske pivo pije i klade se...nosi sanduk piva onaj koga vitladžije obore , dobrano , da ga sanitet odnese...gazda ćumeza trlja ruje....mali biznis visok profit...na svaki sat dva , ode sanduk pive !...profit nema brata ...a brate i nije časna sestra !
  2. faraonn (avatar)
    ...lijepa rasporedjenost 'njena'
    i njen opazaj da je opazena
    - oboje lijepo zvuci
    i zove na daleku erotiku
    zrelog poznavanja
    kad tijelo otkrijeva
    a ne,- krije...