RUSKI LEK - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

RUSKI LEK

Oceni ovaj blog
Bolesnik , beznadežan , hvata se za slamku .
Znam te stvari - doživeo sam !
Lekovi ne pomažu , stvar hvata maha , čovek nema kud i krene putevima alternativa ! Još ako je alternativni lek od hranljivih biljaka , onda je to mogućnost po onoj narodnoj : ako ne koristi sigurno ne može da šteti .
Ovaj lek , spada u tu kategoriju alternativnih lekova !

" Recept ruskog znanstvenika, profesora Hrista Mermerskog revolucionaran je lijek kojim su na tisuće ljudi izliječeni od bolesti raka. “To je hrana za liječenje kompletnog organizma, a rak se u takvom organizmu samo povuče”, rekao je u svojim predavanjima prof. Mermenski. Ovaj receprt čisti krvne žile, liječi srce, obnavlja imunološki sustav, čisti jetru i bubrege. Poboljšava rad mozga i pamćenje, čuva od infarkta, i dovodi do izlječenja onih koji su doživjeli infarkt ili moždani udar. Mnogi govore kako je riječ o najboljem sredstvu protiv svih vrsta raka. "

http://zdravapriroda.com/zdravlje/recept-znanstvenika-ovaj-lijek-moze-izlijeciti-bas-sve-vrste-raka-a-izlijeceni-ljudi-to-potvrduju-7527.html

...a može se naći i na ovoj adresi :

http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+.304.html:572130-Slavni-ruski-naucnik-otkriva-najmocniji-prirodni-lek-Cetiri-kasike-dnevno-i-rak-se-sam-povlaci

Pošalji "RUSKI LEK" na Facebook Pošalji "RUSKI LEK" na Google Pošalji "RUSKI LEK" na My Yahoo! Pošalji "RUSKI LEK" na Live Pošalji "RUSKI LEK" na MySpace Pošalji "RUSKI LEK" na Twitter Pošalji "RUSKI LEK" na Digg Pošalji "RUSKI LEK" na del.icio.us

Ažurirano 26.10.2015. u 22:51, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sanjalica53 (avatar)
    Lek ne postoji ali ne postoji ni RAK !
  2. 123loncar (avatar)
    ....neznam šta da kažem Sanjalice...još kao dete naslušao sam se priča , strašnih , potresnih o toj boleštini....gotovo svaki drugi iz komšiluka , tako se šaputalo , umro je od te opake bolesti.....naročito je strašno bilo kad umre neko mlađi i ostavi malu dečicu....danas se otvoreno piše o toj bolesti , koja spada u retko izlečive ....tako da zaista neznam šta da kažem....
    ...ipak , doživeo sam da jednu bolest zalečim ovakvim alternativnim lekom , posle niza peripetija , naročito kad am tuđe priče saslušao , iz kojih sam zaključio da se ta boljka leči a nikad ne zalečuje...pa ko velim , nije na odmet i na ovaj način da se saznanje o ovom leku ne širi u svakoj prilici....med , limun , orasi , pšenične klice - pa to je sve nekako stalno prisutno i visoko cenjeno i u ishrani...sigurno neće da škodi !
  3. sanjalica53 (avatar)
    Izlecice vas onaj lek u koga verujete tako da i nije lose uzimati izvesne specije ukoliko verujete u njihovo dejstvo.
    To moze biti bilo sta... BOLEST je samo psiholoska igranka u osnovi koje je POGRESNO UBEDJENJE !
    Onoga trenutka kada prestanemo da razmisljamo o zdravlju sve se resava samo od sebe :) ! Probala sam , uspelo je :) !
  4. 123loncar (avatar)
    ...ima i toga , kako se to kaže - samoozdravljenje...no čovek današnjice , pre je biološko programski uređena i podešena mašina , no čisto prirodno umno biće - pa da sve stvari i zdravstvene prepusti svojoj prirodi , za koju tvrde da ima moći kojima može da izleči , zaleči , zaceli sva narišavanja zdravlja....takozvani savremeni čovek / čovek kao društveni proizvod/ treba prvo da prihvati svoju bolest a onda sa puno poverenja u dobar ishod otpočne sa lekarima lečenje svog tela ili pak celog bića....samo tako dosegnuće takozvani prosečan ljudski vek...čak i kad koristi lekove iz alternativne medicine , nesme da zanemari lekarski nadzor i ako treba medicinske terapije.....to mi dođe kao nekakva racionalnost - mada kako se ono kaže nisam ni sam pametan , jer lako je popovati kad si bez oboljenja !
  5. faraonn (avatar)
    ...izgleda , kako se vise pronalaze ljekovi tako i vrste tih 'zakletih' nazadnjaka raste...