vreme...

Zao mi je sto cu ti reci,ali bol posle iskrene ljubavi nikada ne prolazi. Samo vremenom izbledi i manje boli. Moze proci i deset godina,a kada te secanje prevari i vrati makar i na delic sekunde u tako davno vreme,vreme jedne prave iskrene ljubavi.... Pa,opet ces osetiti trnje u srcu i zebnju u dusi. Ipak,covek je najsavrsenija masina,tako da ces taj bol zakopati duboko negde odakle secanja tesko isplivavaju. A i kada se jave naucices da se secas,a da bol bude samo jedno tupo osecanje.Mozda jedino ti se otme po koji uzdah.... Zao mi je sto patis,jer razumem tvoj bol..... Meni je pomagalo da sav bol pretocim u reci i njima mucim papir,jer naposletku papir trpi sve.... Pozdrav:cao:
 
bio sam ubedjen da prava ljubav ne prolazi...da cemo ona i ja zauvek biti zajedno! mozda malo detinjasto sa moje strane i nerealno.proslo je tri dana... ne ocekujem da prodje,ali se nadam da ce se mozda javiti... sto mi svi zameraju... ali nada je cudo! a sto se tice secanja,ubise me... super si ovo napisala.:worth: pomislice ljudi da sam neka p.... ali ***!!!
 
Da li te je zaista briga sto ce drugi misliti da si p...? :think:Ne ja mislim da je jako hrabro u stvari priznati sta zapravo osecas. Veruj ni one muskarcine koje kao ne pate i boli ih d.... zato sto su na ovaj ili onaj nacin izgubili pravu ljubav,isto tako pate. Jedina razlika je sto to kriju i prave se `cool` face,misleci da im iskazivanje bola umanjuje muskost.:thumbdown: Muskost? Sta je to??? Samo ti pustaj svoj bol napolje:besna:,to je najzdraviji nacim da ga se oslobodis. Tesko je,znam...
 
ocigledno znas...jer si prosla to sve... Muskost je sasvim nesto drugo,nema veze sa iskazivanjem osecanja...svi smo ljudi...meni se ovo prvi put desava...znas kad sa nekom osobom prodjes sve zivo...i mislis to je TA ili ONA PRAVA... i onda se sve srusi... muce me pitanja: sta ako bude htela da nastavimo ili pocnemo ispocetka? da li cu ikada vise sresti neku osobu koju cu tako voleti?:confused:
 
Mnogo,ali nikad dovoljno da prodje,ostane uvek jedan tracak koji se provlaci u dusi do samog kraja,ako je to bilo ono sto nestankom bol moze izazvati.Ali,zivot tece dalje....mora se...
 

Back
Top